BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #947428 przez Pliszka
Mamusia lutowa 2013 pozdrawiam serdecznie mamusie marcowe 2015 :) Zdrowych maluszków i dużo radości z macierzyństwa dziewczyny! :)
I jeszcze maleńka prośba: zagłosujecie na mój wierszyk? :) www.konkurs.inka.pl/konkurs/zgloszenie/2360
Dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947429 przez karola1322
Krolincia ja juz nic nie dzwigam odpoczywam. A gin mam za tydzień ale on niewie z czego to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947431 przez Karolincia
Karola - Dobrze że odpoczywasz :) :)

Zjadłabym coś jeszcze heheh :) Męczę się sama ze sobą, zjeść czy nie zjeśc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947432 przez Karolincia
nowa nowa nowa....strona strona strona.... wrrr...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947434 przez malina219

Karolincia napisał: Ada - Wiem jakie męczące jest sprzątanie szafy , sama sprzątałam ją na raty :) :)

Malina - No widzisz, bo Ty naprawde wyglądasz jakbys przytyła Kochana :) :) Hehehe no proszę nikt jeszcze nie zauważył :) A nauczyciele się domyslają?? ?


Malinka prosze :) :) Mój brzuchol :)






Karola - Kiedy masz u ginekologa wizytę?? Bierzesz magnez?? Odpoczywaj więcej, nie noś , nie dzwigaj .... :(


PIĘKNIE WYGLĄDASZ!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947435 przez syza24
Lalka ja też jak zobaczyłam ich brzuszki to pomyślałam, że ja chyba taki miałam z 2 m-ce temu teraz mam duży jak na moje gabaryty i nawet ostatnio jak byłam u gin. to w poczekalni panie były przekonane że to chyba moje drugie bo jak na ten miesiąc to duży brzucho :woohoo:
Tak opowiadacie o tych słodkościach że sama mam ochotę coś zjeść a nie dość że staram się przestrzegać diety w związku z tym moim żelazem to jeszcze mąż wszystko wyjadł :( ale na weekend upiekę bułeczki drożdżowe z marmoladą :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947436 przez malina219

Karlinka napisał: Malina dobrze,że napisałaś o tych koszulkach - właśnie je będę zamawiać i jeszcze z tego samego piżamę ze spodniami i koszulką :) Tylko nad rozmiarem dumam ;p

Mi dziisaj hormony dały ostro popalić i dobre pół godziny ryczałam ...po czym zamówiliśmy z Małżem po kebabie na pocieszenie ;p ale jak piszecie o tych lodach to kurczę ale bym sobie zjadła....


Daj linka! Też sobie chętnie zamówię spodnie z koszulką, bo już się nie załapałam jak były w biedronce :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947437 przez Karolincia
Malina - Dziękuję bardzo :*

Syza - Ja jestem w 20 tygodniu za miesiac zobaczysz jak mi urośnie brzuchol :D :) Bidulka zapraszam do mnie na wyżerkę lodową i krówki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947438 przez syza24
Patrzcie na mój bandzior i to jeszcze moja dzidzia wygięła się w jedną stronę- chyba tez chciała za pozować :laugh: :laugh: :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947439 przez malina219

Karolincia napisał: Malina - Dziękuję bardzo :*

Syza - Ja jestem w 20 tygodniu za miesiac zobaczysz jak mi urośnie brzuchol :D :) Bidulka zapraszam do mnie na wyżerkę lodową i krówki :P


Przez to Wasze gadanie o pysznościach zjadłam właśnie trzy paski czekolady Ritter Sport karmelowej z ciasteczkami... Tata mi przywiózł cały zapas czekolad, więc chodzę i sięgam jak mi się zachce haha :woohoo: Ale najbardziej to mi się teraz chce lodów truskawkowych :woohoo: Do jutra poczekam wyboru nie mam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #947441 przez Ada2424
U mnie już od 15tc znajomi i sąsiedzi poznali, że jestem w ciąży :) i niby w pierwszej ciąży jestem a brzuchol wcale nie taki mały, ale tak naprawde każdej brzuch w swoim tempie rośnie nie ma co się przejmować ;)

ja tez objadam się czekoladą, większą połowe już zjadłam ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947442 przez malina219

syza24 napisał: Patrzcie na mój bandzior i to jeszcze moja dzidzia wygięła się w jedną stronę- chyba tez chciała za pozować :laugh: :laugh: :laugh:


Boski! :kiss: Ciekawe jaki jak będę miała za 3 tygodnie jak już będzie 25 tydzień :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947444 przez Karolincia
Syza - CUDENKO :) :) Piękny brzuszek :)

Malina - SMACZNEGO Kochana :*

Ja krówencje wcinam :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947445 przez Karlinka
Malina proszę allegro.pl/pizama-ciazowa-do-karmienia-k...a-m-i4837719388.html
Młody w brzuchu wariuje po lodach ;) Skończcie pisać o tym słodkim ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #947446 przez kristi*
Hej dziewczyny 2-3 dni nie zaglądałam i już 250 nowych d nadrobienia :ohmy: :huh: ... ale dałam rade :lol:

ostatnie dwa dni mąż miał przymusowe wolne, bo roboty nie było, to się ogarnęło pare rzeczy.

Pisałyście o ZUSie, mi też jeszcze nie zapłacili, a płacą za każdym razem różnie, raz - 25, innym razem - 30, czasem 10, raz w całości, a raz w 2-3 ratach. I nigdy nie wiem kiedy jak i ile :angry:

Tak z ciekawości chciałam zapytać obecne mamuśki, jak radzicie sobie z napadem płaczu w nocy??? ostatnio nocowałam u mamy, do siostrzeńca nigdy mi cierpliwości nie brakowało, i ogólnie do małych dzieci, które bardzo lubię, ale jak zauważyłam, jak mały zaczął płakać ok 2 w nocy, to i brat do siostry poszedł z pretensją i mama też nie wytrzymała. W końcu ok 3 poszłam zabawiać bo i siostra wyglądała na zmęczoną. Jak już sytuacja była opanowana to mężuś zapytał czy u nas nie będzie z tego powodu jakiś problemów? W sumie ciekawa jestem jak teść zareaguje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl