BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 4 miesiąc temu #947404 przez Karolincia
Alesandra - Widac, że znałam utwór heheheh :woohoo: :woohoo: :woohoo: :side: :side: Piosenka bardzo fajna :) :) własnie słucham :) Dziękuje za link :)
To jutro lece do tescoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Agula - Po ciązy schudniemy spokojnie !!! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947407 przez malina219

Alesandra napisał: malina widac ze wiesz co dobre jam na comie wychowana i z piotrem za pan brat :)
poza tym kocham metallice i inne klimaty bardzo ostre:)


Mnie "Mała" przenosi w inny świat B) A "Los Cebula i Krokodyle Łzy" zawsze na doła :laugh:



dzisiejszy brzuszek w sukience do spania z biedronki ciążowej za 12 zł kupionej w sierpniu :silly: Kupiłam aż dwie M i L, ta M już taka ledwo :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947409 przez Karolincia
Malina - Ty Chuudzinko !!! :) Laska z Ciebie że hej :D Śliczny Brzusio taki okrąglutki :) :)
Fajna sukienka do spania :) a L też masz w szarym kolorze?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947410 przez Karolincia
Kobietki wiecie co??!!

NOWA STRONAAA...!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947413 przez malina219

Karolincia napisał: Malina - Ty Chuudzinko !!! :) Laska z Ciebie że hej :D Śliczny Brzusio taki okrąglutki :) :)
Fajna sukienka do spania :) a L też masz w szarym kolorze?:)


s.babyonline.pl/i/koszula-nocna-biedronka-SLIDER-34420.jpg . Są super gatunkowo, były przecenione temu takie taniutkie. Przydadzą się do karmienia :laugh: Chudzinko? No coś Ty! Taka piłeczka ha ha. Wyobraź sobie, że u mnie w mieście wie tylko rodzina i najlepsza przyjaciółka o tym, że jestem w ciąży. W szkole ani jedna osoba jeszcze się nie zorientowała! Te koleżanki od dobrych rad to znajome z innego miasta (z jedną spotkałam się u lekarza i poszło w "ich świat"). Myślę, że jakbym chodziła na normalne lekcje to by w szkole wszyscy wiedzieli, ale że mam indywidualne czyli chodzę do szkoły, ale siedzę sama z nauczycielem - to chyba ludzie myślą, że przytyłam po prostu. Już sobie wyobrażam ten szok jak się dowiedzą hahaha ale będą miny :woohoo: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947414 przez karola1322
anabelle ja na początku 1 trymestru tez na słodkie nie umiałam paczeć a teraz jadłam bym dziennie ale ordynator mi powiedział w szpitalu ze krzywizna cukrowa jest ok ale to nie znaczy ze mam się jeść słodkie .. znów mi sie brzuch napina niewiem co ma robić żeby tak się nie robiło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947415 przez malina219
Karolincia pokazuj swój brzusio!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947416 przez Ada2424
Jestem, połowa szafy sprzątnięta na więcej dzisiaj nie mam siły dokończe sobie jutro :) ja słodkości uwielbiam!!! Przed ciążą dużo jadłam i teraz od początku ciąży też jem :)

Malina fajny, malutki zgrabny brzuszek :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #947418 przez Karolincia
Ada - Wiem jakie męczące jest sprzątanie szafy , sama sprzątałam ją na raty :) :)

Malina - No widzisz, bo Ty naprawde wyglądasz jakbys przytyła Kochana :) :) Hehehe no proszę nikt jeszcze nie zauważył :) A nauczyciele się domyslają?? ?


Malinka prosze :) :) Mój brzuchol :)






Karola - Kiedy masz u ginekologa wizytę?? Bierzesz magnez?? Odpoczywaj więcej, nie noś , nie dzwigaj .... :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947420 przez lalka
laski jakie macie małe brzuszki....Anabelle poka twój brzuch...wprawdzie masz mniejszy od mojego i to dużo..ale laski mnie dołują!!!miałam właśnie pisać,że ja już mam problemy z oddychaniem mam taki brzuch...ale już nic więcej nie napiszę...nie lubię was już...focha mam....to nieludzkie tak chudo w ciązy wyglądać!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947421 przez Karolincia
Lalka - Jeszcze nadrobimy zobaczysz !!! :) :) Mi sie wydaje że mam wielki hehehe :) :) ale to pewnie przez to, że zawsze miałam brzuszek, aż zapadnięty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947422 przez Karlinka
Malina dobrze,że napisałaś o tych koszulkach - właśnie je będę zamawiać i jeszcze z tego samego piżamę ze spodniami i koszulką :) Tylko nad rozmiarem dumam ;p

Mi dziisaj hormony dały ostro popalić i dobre pół godziny ryczałam ...po czym zamówiliśmy z Małżem po kebabie na pocieszenie ;p ale jak piszecie o tych lodach to kurczę ale bym sobie zjadła....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947423 przez Karolincia
Karlinka tez dziś jadłam kebab :D i jak nigdy z ostrym sosem !!!! :blink: :blink: Moja Mała sie potem rozszalała :D :) Diablica moja Mała :)
Zapraszam na lody czekoladowe grycana lub sorbet ananasowy grycana :) :) Do tego proponuję wkrojonego banana :)
Faaajne te koszule faajne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947426 przez Karlinka
znalazłam jakiś skitrany w zamrażarce zapas lodów ;D
Lalka zrucisz to nie przejmuj się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947427 przez Ada2424
Lalka problem z oddychaniem też mam a po lekkim wysiłku fizycznym to już całkiem dysze jak lokomotywa, nawet ciężko mi się już umyć bo zaraz się męcze, buty też ciężko już zakładać, także spokojnie sama nie jesteś :)

Mykam za chwilke się położyć

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl