BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #947709 przez lalka
Karolincia dzięki za pamięć....jakby co to odezwę się do Ciebie na priv!!!

a pierniczki to sama będziesz piec?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947710 przez lalka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947712 przez Karolincia
Lalka - Dobrze :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947713 przez Karolincia
nowa strona....wrrrr...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947719 przez monia89
Niech tylko mi by ktoś spróbował coś powiedzieć na temat zachciewajek i ilości jedzenia! Mój M rodzina spełnia wszystkie.
Tata pieszczotliwie nazywa mnie ciężarówką.
Czasem też rodzinka śmieje sie ze jak cos lepszego słodkiego jest to musza od razu zjeść bo potem może być tylko puste opakowanie. Tata teraz przywizł mi sorbet truskawkowy z grycana. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947720 przez Karolincia
Monia - I tak powinno być !!! :) Mmmm...ale Ci dobrze :) Masz rozkosz dla podniebienia :) :) Ja pojadłam tych gwiazdek az mnie zemdliło :P a zjadłam może 1/3 opakowania strasznie słodkie sa ale pyszne :) Czuje sie jak narkoman co był na głodzie i wreszcie zażył narkotyk :D :D pełna ekstaza :D hehehe :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947737 przez syza24
Heheh widzę, że nie tylko mnie tak wzięło na te gwiazdki :laugh: ja pojechałam po nie do tesco aż 17 km :woohoo:
No i byłam z przyjaciółką na basen powiem wam że w wodzie czułam się jak szczupła baletnica :lol: ale kondycji do pływania zero no tylko pod wodą mi trochę wychodziło i na plecach :silly:
zmęczona jestem ale kręgosłup mega odciążony i później skoczyliśmy na sajgonki i było pycha B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947743 przez Karlinka
A ja się jednak staram powstrzymywać zachciewajki na słodkie -zamiast tego wcinam owoce :)
Dostałam dzisiaj od teściowej całą siatę ciuchów dla Młodego- w lumpeksie polowała na nie ale fajniutkie są :)
Byliśmy dzisiaj z Małżem na szkole rodzenia i powiem Wam ,że był przedstawiciel Ziaji i kurczę po raz pierwszy spotkałam się ,że któraś firma tyle produktów rodaje- każda kobietka dostała normalne produkty (normalne wielkość jak w sklepie) krem na rozstępy, maść na brodawki i krem dla Maluszka a do tego cała masa próbek :) także fajnie :)
Kusicie z gwiazdkami oj kusicie ....u nas jest takie małe tesco bez ciuchów, ale gwiazdki powinny być :)
AAA i w netto we wtorek mają być pampersy paczka a 30zł (41gr za 2, 48gr za 3) tak jakby któraś była zainteresowana ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947753 przez Karolincia
Syza - To super, że się odpręzyłaś , zrelaksowałas , spędziłaś miło czas z przyjaciółka i jeszcze dodatkowo odciązyłaś kręgosłup :)
Hahaha to naprawde miałaś na nie ochote :D Warto bylo sie poświęcić i tyle przejechac dla gwiadek co?? :D

Karlinka - Udaje C się zamieniać słodkości na owoce, nie ciągnie Cie do słodyczy nawet jak zjesz np jabłuszko?? :) Zazdroszcze.... :)
Ooo..ale bajer z tymi kosmetykami :) Jak bedziesz stosowac to powiedz czy jesteś z tych kosmetyków zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947757 przez Karlinka
Karolincia oczywiście ,że ciągnie ;) i codziennie na jakąś słodkość sobie pozwalam ale to np pasek czekolady a nie całą tabliczkę. o ochota jest na dużo dużo więcej ;) Ale ja przed ciążą byłam przez 4miesiące na "diecie" (ogólnie rezygnacja ze słodkiego i tzw NŻT) więc jestem nauczona ;) Zresztą akurat ze słodkiego to Maleństwo jakoś dużo dobrego nie wyciągnie ;) także ja się ograniczam chociaż trochę ;;p
A co do kosmetyków to ja ziaję bardzo lubię i dużo produktów z niej używam chociaż np moją mamę nawet apteczna ziaja uczula ,więc jakoś do ich kosmetyków dla niemowląt nie jestem przekonana. Na początek spróbuje trochę lepszych kosmetyków a po 3 lub 6miesiącu zacznę wprowadzać ziaję i zobaczę jak się sprawdza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947760 przez syza24
Karolinka ja też raczej teraz nie jem słodkiego a raczej staram się przez mój straszny niedobór żelaza ale jak usłyszałam o gwiazdkach to pękłam i po nie pojechałam :laugh: :laugh: ale zjadłam tylko kilka a reszta na inne dni no i jutro upiekę sobie babeczki drożdżowe z marmoladą z róży więc będę miała słodkości i to zdrowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947763 przez Karlinka
z gwiazdkami to nawet ja ulegnę ;p mmm babeczki -podzieliłabyś się ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947764 przez Karolincia
Syza - ja to trochę przegięłam ostatnio ze słodkim i chce zejśc ze słodyczy troche , przystopować ich podjadanie :) Oby mi się udało, nie mowie ze całkiem wyeliminuje ale tak o połowe mniej :) Poprosze piszepis na te Twoje zdrowe babeczki :) :) na pewno są pycha!! :)

Karlinka - Gratuluję silnej woli :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947771 przez syza24
tym mama mnie pocieszyła :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947772 przez syza24
tym mama mnie pocieszyła :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl