BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #947864 przez malina219

Karolincia napisał: Malina - Mądrze mówisz, trzeba naszym Dziewczynkom dostarczac wartości odżywczych a to jabłuszko,a to mandarynke podjadam ;)
Zamowilam Mojej Księżniczce pare ciuszkow i skarpetko-buciki oraz opaseczki :) Jak przyjdą to wstawię zdjęcia :) ;)
Zazdroszcze wolnego weekendu !!!! :(

Ja tak samo, stlumiam wyrzuty sumienia ze zjem kinder bueno mandarynkami haha. Ja już ciuszkow nie kupuje chyba, ze coś mi się trafi albo jak już to większe rozmiarki, bo mam już dość w małych rozmiarach :* koniecznie zdjęcia jak przyjdą. A skąd zamawialas? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947869 przez Karolincia
Malina - Z allegro od jednej pani tkora ma markowe ciuszki :) z h&m, george, zara itp :) Zamówiłam ogrodniczki, 2 sukienki, sweterek, bluze, koszulki ;) Tez juz wieksze kupuje tak na 74-80 :) Jedyną sukienke jedną na 68 wzięłam bo była prześliczna z koteckiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947877 przez monia89
Hej u mnie nocka znowu fatalna. Kiedy sie wyspie?¿
Malina ja mialam przelezec cała ciąźe z Antosiem bo mam chore stawy i miały mi paść od braku leków i ciężaru a do końca latałam jak nakręcona tzn pid koniec to sie toczyłam :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947880 przez Karolincia
Monia - ehhh....może w końcu się wyśpisz Kochana... :( Moj Psiak teraz znow ma aptaki padaczki niby dostaje leki ale cos jakby nie działają..ehh..:( jest taki ciapkowaty szkoda mi go :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947881 przez Ada2424
Hej Mamusie :)

Ja tyle co wstałam i śniadanie zjadłam ;) Mąż o 6 wstał do pracy i jak zwykle nasza akrobatka zaczęła balange w brzuchu, ale to tak silnie, że chwilami aż się kuliłam takie kopniaki sadziła no i tak do 8, po 8 udało mi się zasnąć na troche, ale ogólnie to wyspana jestem :) czekam na kurierów, mam nadzieje, że dzisiaj już sobie jaj nie zrobią i przyjadą.

Malina o widzisz, ja chałwe zawsze mam w domu w pogotowiu jakby mnie naszło, uwielbiam :) plecy wczoraj mnie strasznie bolały pod koniec zakupów, Mąż cały wieczór mi masował i dziś już ok :) a wiesz, że wczoraj też mnie naszło w sklepie na kinder bueno, wzięłam od razu 3 pewnie dziś je wszamam ;)

Monia Twoja wizyta już niedługo ;) czekam z niecierpliwością co u Ciebie wyjdzie w końcu :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947882 przez malina219
Karolincia współczuję :( jakby coś z moim się działo to by mi chyba serce pękło :( możesz dac linka do jej aukcji? Chętnie bym sobie poogladala :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947884 przez Karolincia
Malina - Tak wyśle Ci na priv :* Ojj powiem Ci ze mi serducho pęka, jest dla mnie jak SYn ...bardzo się zżyliśmy ze soba , przelałam wniego tyle uczuć, że jest bardzo uczuciowym i wrażliwym psem, każdy to mowi kto go widzi ze nigdy nie widział tak uczuciowego psa :) On sie normlanie przytula daje buzi , jak spimy to mnie obejmuje lapka :) cuda robi :) podciaga koldre pyskiem zeby mnie przykryc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947886 przez monia89
Ada trzeba czekać do pon do 16 :-) TYLE RZECZY MAM UPATRZONYCH ze chciałabym juz cos kupić :-)
Karolincia ja mam 4 psy i nie wyobrażam sobie życia bez moich pupili :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947887 przez malina219

Karolincia napisał: Malina - Tak wyśle Ci na priv :* Ojj powiem Ci ze mi serducho pęka, jest dla mnie jak SYn ...bardzo się zżyliśmy ze soba , przelałam wniego tyle uczuć, że jest bardzo uczuciowym i wrażliwym psem, każdy to mowi kto go widzi ze nigdy nie widział tak uczuciowego psa :) On sie normlanie przytula daje buzi , jak spimy to mnie obejmuje lapka :) cuda robi :) podciaga koldre pyskiem zeby mnie przykryc :)

Ja mam mojego 4 lata i też strasznie się z nim zżyłam, chciałabym, żeby jak Twój spał ze mną itp. ale to jest straszny głupol i on nie potrafi z nikim spać. Poza tym nie bardzo się lubi tulić, chociaż czasami ma takie dni, że jak się przylepi to nie da się od niego uwolnić :woohoo: Podobno idealna rasa dla dzieci - berneński pies pasterski - więc mam nadzieje, że pokocha moją Kalinkę, bo to taki rozpuszczeniec "mały" przez nas się zrobił i spadnie z łopaty haha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947888 przez Karolincia
Monia - Boski psiak !! :) Wszystkie masz tej rasy?? :) Oby była w końcu jasno określona płeć albo dziewczynka albo synuś na 100% !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947890 przez malina219

monia89 napisał: Ada trzeba czekać do pon do 16 :-) TYLE RZECZY MAM UPATRZONYCH ze chciałabym juz cos kupić :-)
Karolincia ja mam 4 psy i nie wyobrażam sobie życia bez moich pupili :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

BOSKI! ALE BYM SIĘ WTULIŁA! :woohoo:
Ja mam wizytę dopiero 23 grudnia, bo co trzy tygodnie. Najchętniej bym chodziła co tydzień ha ha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947894 przez monia89
To jest Edi ma 5 lat Alaskan Malamute miłość olbrzyma i malucha.
Sonia owczarek niemiecki krótkowłosy 4 LATA ale nie lubia sie z Antosiem
Roxi york 3 lata moja niunia z Antosiem różnie żyją jak ma dość warknie raz uszczypneła go i Gutek mix yorka i sznaucera znajda znaleziona w lesie psina mamy i Antosia za niego by życie oddał znosi cała miłość Młodego do niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947900 przez karola1322
monia fajny psiak ah mi dzis nic nieche che być juz po dentyście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947902 przez Karolincia
Malina - Mmm...wspaniałe sa te psy moja kolezanka ma własnie suczke tej rasy to bardzo dzieci lubi :) A masz suczke czy psa?? :)

Monia - Hehehe to widzę Antoś ma wrogów i przyjacół wśród psiaków :) :)

Mój ma jedną wadę...niezbyt jest przyjacielski do dzieci...akcpetuje je, nie ugryzie ale bardzo pilnuje i bacznie obserwuje hehehe :P podwarkuje i mruczy po swojemu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947908 przez malina219
Karolincia - Mam psa :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl