BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #965671 przez monia89
Kristi najwięcej zawsze mają do powiedzenia Ci którzy powinni milczeć niestety.
A swojà drogą nie rozumiem jak własni rodzice po rozstaniach mogà krzywdzić SWOJE dzieci....
A skurcze mam średnio co 1.5 2 godz takiego czegoś nie miaĺam z Antkiem i nie wiem co jest... jutro mam podjechać do gin.
Karola
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965679 przez karola1322
Hej.
Kristi nie fajnie postopili. Jednsk z rodzina to najlepiej na zdjeciu. Mi gin nic nie mowil ze nie moge my z wlasnej woli...

Jednak wczoraj brzuch mi sie napinal i bolal wzielam nospe uslam. I jakos narazie przeszlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965682 przez *Beata*
Ja właśnie wstałam i muszę się sprezac żeby zdążyć na wizytę... O 4.30 się obudziłam,żeby pójść do toalety i zasnelam dopiero przed 7... A teraz prawie bym zaspala... I jeszcze coś miałam wcześniej takie bóle coś podobnego jak przy okresie... Tak się odczuwa skurcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965685 przez Karolincia
Dzień Dobry Mamulki :*

Dziś wstałam po 6.00 moj kochany Psiaczek mnie obudził :lol: Wyciągnął mnie o 6.20 na spacer, a ja myślałam,że to po 7.00 :D Dopiero jak wróciłam to spojrzałam na zegarek hehe :)
Dziś jadę do pepco, zrobić zdjęcia do dowodu, musze wkońcu wymienić, bo nazwisko juz się nie zgadza :P hehe :)


Kristi - :angry: :angry: :angry: Nie rozumiem jak tak można oceniać, nie znając sytuacji :// Ale cóż...z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, i to jednak się sprawdza w 100%. Główka do góry Kochana :*

Monia - Oho....podjedz podjedz jutro do ginekolog, niech to lepiej sprawdzi i powie o co kaman.... :whistle:

Beata - Słyszałam, że ponoć tak niektóre kobiety odczuwają skurcze...ale nie chce Cie straszyć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965696 przez *Beata*
Ja juz siedze w poczekalni u lekarza... jedna osoba w srodku i wchodze :) Ciekawe co mi powie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965700 przez *Beata*
Az sie zmeczylam tym dzisiejszym porankiem... najpierw sie nie moglam doczekac wizyty a jak nadeszla to prawie bym sie spoznila... :laugh: Taka bieganina na tym etapie juz jednak jest meczaca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965701 przez syza24
Kristi takimi zachowaniami ludzi nie ma się co przejmować jak ja zawsze mówię SAMI NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ ale zawsze to co czynimy po jakimś czasie wraca więc żeby czasem oni kiedyś nie obudzili się z ''ręką w nocniku"
Beata trzymam kciuki, żeby było dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965705 przez Karolincia
Beata - Oj święta racja, męczą sytuacje niektóre już :D :D :) Trzymam kciuki za wizytę !! :)

Syza- Popieram w 100% :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965706 przez Aneczka84
Kristi głowa do góry, dacie radę.
A ja miałam wiztyę w poniedziałek mały waży 2600 i niestety wg gin za mało przybrał na wadze. Zrobiła mi badanie dopplera i wyszło, że z jednej strony łożysko zbyt mało krwi przepuszcza. Była przekonana, że jestem na diecie ... no i kazała mi jeść dziennie mięso i odpoczywać, tzn leżeć. A w środę idę do kontroli zo0baczyć czy maly przybiera na wadze. Trochę się tym podłamałam ... ale do środy dam radę i oby było ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965708 przez Karolincia
Aneczka - Zrób tak jak zaleciła Ci ginekolog - duużo odpoczywaj i wicnaj mięsko :) Ważne, że odkryła przyczynę takiego stanu rzeczy - to już 90% sukcesu :) Synuś na pewno przybierze na wadze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965729 przez monia89
Hej to raczej nie skurcze przepowiadające skoro sa tak reguralne już mam chodzić na ktg codziennie najlepiej popołudniu i przyjmować dalej luteline... szyjka 2.1 nie całe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965740 przez *Beata*
Ja już jestem w domu... Wizyta ogólnie ok...oprócz wagi dziecka... Przepływy idealne, wód plodowych w normie, a Mała przybrała 235g przez 2,5 tygodnia :( Ostatnio przez 3 tyg.przybrała 600g, myślałam że teraz będzie podobnie...Ale niestety nie... Waży teraz 2150g :( Mówi, żeby spać na lewym boku i konkretnie jeść...i tyle co można zrobić. I cały czas pilnować ruchów. Dzisiaj miałam robione badanie GBS i o 16 już mogę zgłosić się po wyniki, mam nadzieję że chociaż ten wynik będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965742 przez Aneczka84
Beata to tak jak ja, mam jeść dużo protein i każdego dnia 150 gram mięsa. Dieta jak dla sportowca tylko, że ja ciągle leże. Nawet pranie już dałam teściowej i pewnie dostane je wyprasowane i tylko włożyć do szafy. Mój do tej pory ładnie przybierał. Ale przez ostatni miesiąc tylko 500 gram, dlatego zaczęła szukać czemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965743 przez *Beata*
Mówiłam mu o moim pobolewaniu brzucha dzisiaj, to mówi, że szyjka zamknięta a czuję główkę dziecka, bo ma tak ułożona, że on ją palcem wyczuwa, czyli ma niziutko,dlatego ja taj czuję nisko przy chodzeniu, bo główka dokładnie tam jest, mówi ze będzie szybki poród, a jak będzie to się pewnie okaże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965745 przez *Beata*
Moja mała wcześniej też przybierala w miarę ok, teraz coś nie bardzo :( przede mną była kobieta w 35 tyg. Ciąży i jej dziecko miało 3100 g... Załamał mnie tym...Ale jej akurat było duże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl