BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #965755 przez Aneczka84
U mnie w rodzinie były same małe dzieci, najwieksza była moja mama 3200. Kuzynka ma 2 córki i obie małe były: 3100 i 2900, a ja miałam 2800. Wszystkie to nadrobiłyśmy, nawet z nawiązką :D
Mówiłam to lekarce i powiedziała, że zobaczymy. Jeśli będzie przybierał choć trochę to ok, a jak nie to nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965763 przez *Beata*
No ale mi został miesiąc...wiec może dociagnie do 2500g... A co teraz niewiele przybrał? Ile w jakim okresie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965792 przez kristi*
Aneczka odpoczywaj, będzie dobrze.
W sumie na tym etapie ciąży to chyba wszystkie powinnyśmy przystopować i odpoczywać.

Ja już po badaniach, wcześniej wyszłam z domu to i jako pierwsza weszłam.
Nie wiem tylko ile czeka się na posiew zapomniałam zapytać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965806 przez Agula89
Hej :) czytam Was codziennie ale mam jakiś ciężki tydzień.. Mega lenia ! Dzis np wstałam o 8 zjadłam śniadanie i o 9:30 mnie zmulilo i spalam do 12 :ohmy: taka sytuacja..

Kristi karma wraca do ludzi wiec glowa do gory ! Ale rozumiem ze sie przejełas tym wszystkim..
monia dobrze ze u Ciebie ok ! Bo juz się trochę martwilam o Ciebie !

Wasze dzieciaczki za male.. Moje za duże... I bądź tu mądry ;)
U nas jeszcze problem ze mały ułożony pośladkowo... I cos czuje ze uparciuch tak zostanie...

W takim razie jeść dziewczyny na masę waszych dzieciaczkow :)

ja jutro ide na badania w pon wizyta u gina.. Prędzej ktg, lekarz mówił ze przy takim ułożeniu młodego częściej mam robić.. :huh: nie wiem nie znam się czemu..ale jak każe to robię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965811 przez Aneczka84
Beata mój przybrał 500 gram przez dokładnie miesiąc od 9.01-9.02... Gin twierdzi, że to mało, a i główka jest mniejsza o 2 tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965883 przez syza24
Powiem wam, że wzięłam się za wypełnianie papierów o becikowe po to żeby po porodzie tylko coś dopisać i było naszykowane i jak się okazało to dobrze, że się teraz za to wzięłam bo pojawiły się schody bo ja pracowałam w dwóch firmach oprócz tego rozliczaliśmy się z mężem z Pitu a tu trzeba podać kwoty oddzielnie więc już się rozdrażniłam i teraz będę musiała dowiedzieć się w jaki sposób to wypełnić :unsure:
A tak w ogóle to strasznie boli mnie kręgosłup no i mała tak skopała mi żebra że nie mogę teraz nabrać mocniej powietrza bo tak boli ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965898 przez Alesandra
witajcie mamusie...
melduję się po wizycie. a więc tak malutka jest nadal mała ale waży już 2100 także przez ostatnie 2 tygodnie przybyło jej 500g. mam nadzieję, że jeszcze z 700 przybierze przez te 3 tygodnie co nam zostały i będzie miała koło 2800. u mnie szyjka zamknięta długa i twarda. brzuch jeszcze nie opadł także mam nadzieję że przenoszę z tydzień więc może wtedy z 3 kg będzie miała. a powiem wam że takiego skoku wagowego to ona jeszcze nie miała nigdy :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965900 przez Anabelle
U mnie też mały jest mały. Tzn niby wagowo ok, jak na swój wiek. Ale!
21 stycznia miałam robione usg to gin wyliczył 1660 g, 28 stycznia robił mi usg inny gin i powiedział 1700 g ale w dokumentach wpisał też 1660g
Wody płodowe ok, przepływy w mózgu, pępowinie i łożysku też., Mały jest bardzo ruchliwy, dużo kopie i się pręży. Z jednej strony ciesze się, że nie przyjdzie mi rodzić 4,5 kg słoniątka, a z drugiej strony jest niepokój. Pójdę sobie chyba za 2 tyg na usg jeszcze. Będzie to sam początek 38 tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965901 przez karola1322
Wage malej dowiem jak urodze eh chalsm by wiedziec...
Czy w tez macie takie rozdranione humory? Ja mam tak od kilku dni i mam dos wszystkiego juz moj dzis oberwal ochrzan za nic im blizej to gorzej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965906 przez Ada2424
Faktycznie kruszynki Wasze maluszki ale do porodu jeszcze jest trochę czasu to powinny nadrobić :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965907 przez syza24
Ja za to ciągle słyszę, że moja córcia będzie duża chociaż lekarz pociesza mnie, że ona jest długa a nie gruba ale i tak się boje jej wymiarów i zastanawiam się po co męczyłam (pranie, prasowanie) się z tymi ubrankami które dostałam w rozmiarze 50 jak ona ostatnio niby miała ok 52 cm :huh:
Karola ja mam tak samo skaczące hormony i mój mąż przez to obrywa ale zazwyczaj jak mi przechodzi to go przepraszam po to żeby za pięć minut go znowu zrypać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965908 przez Alesandra
karola ty już masz najbliżej do porodu. ciąża donaszana może podświadomie już się boisz i przejmujesz porodem

ja teraz kolejna wizytę mam za tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965910 przez Karolincia
Alesnadra - :) :) Widzisz Kochana mowiłam, że będzie dobrze !!! :* Alusia Pola rośnie rośnie w oczach :) :) :) Bardzo mnie to cieszy !!! :) Oby tak dalej :)

Anabelle - Malutki Synuś będzie :) :)

Syza- :S Niezły meksyk z tym becikowym...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965912 przez Alesandra
właśnie mam nadzieje Karolincia, że dalej tak będzie mi rosła.
A my przywieźliśmy dziś łóżeczko i kupiliśmy materacyk prześcieradła ochraniacz na łóżeczko. mąż będzie skręcał w tygodniu razem z wózkiem. w poniedziałek przyjdzie pościel więc jak ubiorę to zrobię zdjęcia to wam wyślę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965913 przez Alesandra
jutro już mamy połowę miesiąca. lutówki już się rozpakowują a to mi uświadamia jak niewiele czasu zostało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl