BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #966078 przez Karolincia
Syza - Niezły jest Twój Mąz :D :D Dobrze, że jednak się zdecydował nauczyc co gdzie jest :D

Kristi - To niedługo Marcinek będzie z Wami :D Od kiedy masz te skurcze??

Beata - To super ;)

Ale dziś mam lenia, do tej pory w pidżamie chodzę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966079 przez Karolincia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966081 przez karola1322
Lalka jeszcze nie panikuje malej mowie po 16 morzesz wychodzic kupilam se gazete m jak mama a tam plan porodu. Jeszcze mi sie spomnialo auto cza umyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966082 przez syza24
ja dziś poszalałam i teraz leże i tak strasznie boli mnie kręgosłup że chyba będę płakać :unsure:
Ale miałam za to pyszny obiadek- ryż na mleku z wanilią i musem z truskawek :cheer: zrobiłam sałatkę jarzynową i musiałam do niej wszystko ręcznie kroić bo nie mam pojęcia gdzie wsadziłam maszynkę :huh: no i ogarnęłam kuchnie po tym wszystkim i obleciałam kurze w domu :)
A teraz cierp ciało coś chciało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966083 przez syza24
Beata dzięki za podpowiedzi ale u nas w gminie mają jakieś swoje widzi misie bo rozmawiałam z koleżanką i ona jak mi powiedziała ile musiała poprawiać przez to że pani jej źle wytłumaczyła to szok. Jeszcze nie zaczęłam tak na prawdę się starać o to becikowe a już mi się odechciewa :sick: i najlepsze jest to że ucieszyłam się że dochody za 2013 rok bo za 2014 już byśmy się w ogóle nie załapali to jakiś inny problem się pojawił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966121 przez kristi*
Karolincia w sumie zostały mi równe 3 tygodnie :laugh: . A te skurcze mam już od jakiegoś czasu, może od ok dwóch tygodni – nie wiem, dopiero po jakimś czasie się kapnęłam że to mogą być te skurcze wcześniej nie zwracałam uwagi

syza24 też się zastanawiałam czy może przygotować sobie wcześniej te papiery do becikowego, ale jednak zajmę się tym później, ostatnio i tak za dużo chodzę, potem na spokojnie się wypełni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966147 przez Karolincia
Dzien dobry :)

Jak minęła nocka ?? :) Jak Wasze samopoczucie?? :)

Moje nawet nawet dobre, obudziło mnie piękne słoneczko, a teraz gdzieś się schowało :(

Syza - Odpoczywaj :)

Kristi - No tak 3 tygodnie Ci zostały :) :) A obniżył Ci się brzuszek?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966168 przez kristi*
Karolincia jakoś nie widzę różnicy, czy się obniżył czy nie - za każdym razem ma inne kształty :P ,

ja dzisiaj ciągle się budziłam, niewygodnie mi się spało, obolała cała jestem, zwłaszcza plecy :S,
wymyśliłam, że dzisiaj się trochę pomęczę i zrobię sobie pedicure :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966171 przez Karolincia
Kristi - Ja też się budziłam co trochę w nocy,a to siku,a to pić, a to zmieniłam pozycję bo spałam na prawym boku :blink: Przeraziłam sie i od razu na lewy się przekręciłam :)

Ohohoho.....pedicure !! :D To nie lada wyzwanie z takim brzuszkiem zrobić :) A na jaki kolor będziesz malować? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966174 przez malina219
Ja też średnio wyspana. Teraz już brzuszek mi przeszkadza w znalezieniu idealnej pozycji i to bardzo :D

Kristi podziwiam :woohoo: Ja bym po chwili była zdyszana haha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966178 przez malina219
Aha i mam już wózek od kilku dni w domku! Jest niesamowity, taki leciutki :woohoo: We wtorek jeszcze tylko kupię łóżeczko z materacykiem i mam już wszystko z głowy :laugh: Strasznie się cieszę, że wszystko stopniowo gromadziłam, bo jak sobie pomyślę, że miałabym teraz na raz to bym musiała na bank napaść :whistle: :laugh:
Podczytywałam dziś lutówki i jak widzę ich piękne maleństwa to nie mogę się doczekać, aż my będziemy dodawać zdjęcia naszych szkrabów! A to już się wydarzy w ciągu kilku tygodni :woohoo: !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966179 przez monia89
Hejo.
Malinka wstaw fotke :-)
Kristi ja ide w pon na stopki i rece bo aż żsl patrzeć na moje paznokcie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966180 przez malina219

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966181 przez monia89
Super!
Ja dziś lepiej rano byłam na zakupach ale nic Olkowi nie kupiłam bo ani kocyk ani rożek mi nie odpowiadał.
chłopaki na spacerze zaraz ide do nich. A Ty jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966185 przez kristi*
Karolincia malina219 udało się, najpierw mężuś nogi mi ogolił, bo jak się przymierzyłam do golenia to mały się tak wypiął, że nie dałam rady.
Stópki zfrezowane - jak mi tego brakowało, aż miętko się chodzi :laugh: , a paznokcie ogarnięte, mam jakiś lakier różowy, który po pomalowaniu jak bezbarwny wygląda, ale szybko schnie. Teraz już nie maluje na kolorowo, bo potem w szpitalu każą zmywać. Wolę być przygotowana.

monia89 to zazdroszczę takiego relaxu, ja to już po porodzie wybiorę się do koleżanki, na full service :laugh:, dawno już nic z paznokciami nie robiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl