BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #965600 przez karola1322
za chłodno mi na lody powiedział eh
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965604 przez Karolincia
Karola - Ehh... :( :( Kurcze mógłby Ci skoczyć po nie :(
Mój tez tak zaczyna mówić, że wywołamy poród i dopiero bedzie..:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965609 przez syza24
Karola postrasz go że kobiecie w ciąży nie można odmawiać :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965611 przez Karolincia
Syza - To ładnie ładnie ....:D :D Ciekawie u Was tam i wesoło heh :D :D Współczuję tej abscynencji :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965618 przez karola1322
My od października nic bo byliśmy ze skurcze zas beda i szpital teraz ciaza donoszona to idzie zawsze mu mowilam podkoniec cza spróbować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965619 przez karola1322
Chyba mi brzuch sie napina albo malA tak wypina jakis inny ten brzuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965622 przez Karolincia
Karola - Rozumiem ;) Hmm..może Mała się tak rozpycha i wypina ? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965624 przez karola1322
Hmm niewiem zobaczymy taki inny jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965627 przez Ada2424
Hej :)
Dziewczyny z testów mi piszą ze zostałam wywołana przez Kristi wiec na szybko się melduje. I nie ma szans żebym Was nadrobila bo mam masę zaległych stron. Miałam ostatnio sporo pracy papierkowej i z pitami jeszcze walczę. W końcu wypralam i wyprsowalam wszystko dla córci i naszykowalam wszystko w jej pokoju. Torba spakowana. Dziś miałam wizytę. U nas wszystko ok :) Julisia waży juz 2460g jest główka w dół, narządy wszystkie pięknie rozwinięte okaz zdrowia jak to gin powiedzial :) moje wyniki tez super, wszystko w normie, hemoglobina sama podskoczyla i jest wysoka z czego gin bardzo się cieszy i ja też :cheer: brzuch mi się obniżył szyjka zamknięta skurczy brak ale macica juz zaczyna do porodu się szykować i gin mówi ze na bank ciąży nie przenoszę, prędzej urodze początkiem marca ;) od ostatniej wizyty przytyłam 3 kg. Miałam też dziś gbs pobierany. Teraz za 2 tyg na ktg. To tyle u nas :) zmykam odpocząć bo padam ze zmęczenia jeszcze byliśmy na zakupach w 3 marketach.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965637 przez *Beata*
Ja niedawno wróciłam do domu i miałam trochę nadrabiania w czytaniu forum, od rana trochę przybyło wpisów:)
Widzę, że jestem jedną z osób na forum, które najwięcej przytyły... na początku ciąży miałam 43 kg, a teraz 61 kg... mój rekord... he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965639 przez *Beata*
Co do czkawki, to też moje Maleństwo ma, czasem jak już długo jej nie przechodzi to trochę mnie to denerwuje, bo zastanawiam się wtedy czy to normalne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965649 przez *Beata*
A ja za 12 godz.mam w końcu wizytę u lekarza, ciekawe ile wynosi teraz jej waga. Mam nadzieję, że przybrała chociaż tyle, żeby miała prawie 2,5 kg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965650 przez karola1322
Beatka to ja mam + 20 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965657 przez kristi*
Co do czkawki to znalazłam:
Czkawka to rytmiczne skurcze przepony, spowodowane podrażnieniem nerwu błędnego i przytkaniem nagłośni przez gwałtownie wciągane powietrze. Czkawka pojawia się już w okresie prenatalnym i jest odczuwana przez mamę jako rytmiczne drgania płodu.
Czkawka pojawia się już w II trymestrze ciąży. Maluszek ćwicząc układ pokarmowy i oddechowy połyka wody płodowe. Gdy robi to zbyt łapczywie, pojawia się czkawka. Tego typu skurcze mogą trwać od kilku minut do pół godziny.
Czkanie jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem w czasie ciąży i całkowicie bezpiecznym. Dlatego nie należy się martwić o stan zdrowia dziecka. Jeśli jednak bardzo się niepokoisz, skonsultuj się z lekarzem prowadzącym.


i gdzieś czytałam, że w pierwszym roku dziecko zupełnie inaczej odczuwa czkawke niż dorośli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965666 przez kristi*
:angry: :angry: :angry: aż mi ciśnienie skoczyło, nerwy mi puściły i w płacz :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Moi rodzice są po rozwodzie od niepamiętnych czasów..... i moja mama zadzwoniła do ojca, z pytaniem czy mógłby mi pomóc trochę finansowo do firmy, bo sama też pomoże. I teraz najlepsze: ojciec gadał z wujkami (jego siostrą i szwagrem), i obgadali nas głównie mojego męża, jemu to wisi ich opinia, ale mnie się przykro zrobiło, bo nawet nie znają naszej sytuacji, ja się o pomoc nie prosiłam :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

za co ta kara mieć takich rodziców?????
wysłałam im wszystkim smsem serdeczne podziękowania za wydaną opinię - bo osobiście nie dałabym rady, nerwy mi skaczą jeszcze.
:( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl