BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #965916 przez karola1322
Na innym forum marckwek juz sie rozoakowywuja.
Nie mysle o porodzie jak spac mysle jak to bydzie tak zajmne czyms mysli nie ma sie z kim spotkac by pogadac o bele czym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965918 przez Karolincia
Alesandra - Super :) :) Praca wre... :) :) Przygotowania na powitanie Małej ida pełną parą :) No tak..lutówki już rozpakowują się fakt, coraz bliżej marzec :) :)

Karola - No tak najlepiej by było...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965930 przez lalka
witam!!!!!jestem juz po wizycie!!!!
!a więc miałam KTG......skurczy brak...praca serduszka jak najlepiej!!!!gin jest zadowolony!!!czop jak odchodził sobie powoli tak odchodzi....i gin dał mi 2 tyg.!!!ale mam wysokie ciśnienie(mogłam się wcześniej zdenerwować,bo dostałam od dobrej znajomej inf.tragiczne) i w związku z tym mam tabsy na nadciśnienie....mocz do badania-ze względu na ciśnienie i mierzyć codziennie ciśnienie!!!!no i wizyta za tydzień z KTG włącznie!!!usg nie było!!!

moja dzidzia w 34 tyg ważyła 2700....ciekawe ile teraz waży!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965937 przez *Beata*
Ja właśnie się położyłam, jutro mam gości i musiałam upiec ciastka, od tego stania juz dzisiaj kręgosłup boli :(
zaczęłam czytać forum i widzę ze wszystkie które miałyśmy dzisuaj wizyty mamy małe dzieciatka...
Syza jeżeli masz jakieś pytania to moge Ci pomóc, bo zajmuję się tym w pracy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965940 przez *Beata*
Miałam dzisiaj pobierany wymaz do GBS i cieszę się, że wynik jest ok :)
Lalka dobrze, że u Ciebie ok - tylko to ciśnienie, ale ważne jest teraz kontrolowanie...i będzie ok;) a maleństwo ładnie przybiera na wadze :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965947 przez syza24
Lalka ciesze się że u was wszystko dobrze oprócz ciśnienia ale może właśnie to przez to że się zdenerwowałaś. Teraz tylko trzeba uważać i czekać na poród.
Chociaż ja już zaczynam wątpić w to co mówią lekarze bo ja niby już miałam rodzić a tu nic oprócz tego że czuje się momentami fatalnie pewnie przez to że organizm przyzwyczaił się do tego że był wspomagany lekami a teraz nic nie dostaje.
Ale powiem wam że teraz większość moich przyjaciół i rodziny ma urodziny i każdy chciałby żeby Malutka właśnie wtedy się urodziła takie mają życzenia hihi :laugh:

Beata ja mam problem taki że rozliczaliśmy się z mężem za 2013 rok razem a tu chcą kwoty osobno i z wszystkim mogę sobie poradzić ale z tym ile każde z nas osobno dostało zwrotu z podatku to nie wiem i nie mam zamiaru rozliczać nas osobno z tamtych pitów :S nie wiem czy jasno piszę??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965953 przez karola1322
Jak wygloda odejscie czopu.. Bo za uwarzylam ze na wkladce maml sluz taki przezoczysty i ciognocy jak kurze białko l

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965954 przez monia89
Super dziewczynki że u Was w miare ok po wizytach :)
Karolincia i tak trzymaj!
Lalka a mówiłaś ginowi że dostałaś złe info i że prawdopodobne że z tąd to ciśnienie?
Syza wszystkie moje znajome mówiły że po lekach tzn odstawieniu od 3-5 tyg zaczęły rodzić.... a u mnie szybko sie skurcze rozbujały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965975 przez *Beata*
Syza niewiem dlaczego wymagają od Ciebie osobnego rozliczenia, bo dla mnie to nie jest problem... Czy któreś z Was utraciło jakiś dochód (zatrudnienie) od 2013 roku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965980 przez Karolincia
Hej Mamuśki :)

Lalka - Dobrze, ze u Wasz wszystko ok ! ;)
Monia - No to ładnie Ci sie skurcze rozbujały i szybko :// :( Trzymam kciuki :*
Karola - Hmm nie wiem...z tego co mi ginekolog mowila to czop to właśnie taki galaretowaty jest z domieszką krwi...ale nie wiem ... :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965983 przez syza24
Ja zmieniłam pracę w 2013 roku i prawie dwa miesiące pracowałam bez umowy nie wiem czy to ma coś wspólnego?
Ale ogólnie chodzi o to oświadczenie o dochodach zamiast dać nam wspólne dali nam dwa osobne ale podjadę w tygodniu zapytam o to jak mam to zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965985 przez Alesandra
Hej mamusie

Dzisiaj miałam pierwszą od ponad 2 tygodni w miarę spokojną noc. mała powypinała się ale koło pierwszej już się uspokoiła i pospałam troszkę. wstałam o 7.30 w dobrym humorze a u mnie to średnio z tym ostatnio było. Dziś już 37 tydzień bodajże ale ginekolog powiedziała,że lepiej by mała jeszcze posiedziała w środku bo możliwe że nadrobi przez te ostatnie tygodnie sporo gramów ale nie nastawiam się że 3 kg przekroczy bo lepiej jest się miło rozczarować :)

Monia trzymamy kciuki abyś jeszcze do tego 37 wytrwała dziewczyno ... oszczędzaj się i jak najwięcej odpoczywaj. Wiem głupie gadanie bo przy Antosiu na pewno ciężko ale nie ma kto Cię troszkę odciążyć??

Karola z tego co ja słyszałam to czop to jest w formie galarety zabarwionej krwią ale tylko słyszałam ale nie widziałam. a coś się dzieje u Ciebie ?

Beata racja wszystkie wczorajsze dzieciaczki nie są za duże ale spokojnie ja już się uspokoiłam bo od połowy ciąży żyłam w strachu o moją małą a teraz gin kazała odpoczywać leżeć hodować malutką. przez to i ja pewnie więcej przybiorę ale to się nie liczy tylko Pola/Ala już sama nie wiem jakie imię bardziej mi się podoba

A mąż mnie dziś miło zaskoczył mimo, że miał być tylko obiad walentynkowy to dostałam jeszcze łańcuszek i bransoletkę- przepiękne... ciekawe kiedy nadarzy się okazja by założyć do jakiejś wyjściowej sukienki... pewnie na chrzciny małej i to jest myśl :)

Miłego dnia mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965987 przez Karolincia
Alesandra - Piękny prezent Ci Mężus zrobił :) :) O rany...fakt ..spojrzałam na Twój suwaczek i patrzę 37 tydzień :D nieźle 3 tygodnie do porodu, ale żeby Alusia/Polunia posiedziała jeszcze wbrzuszku u Mamusi i nadrobiła wagę :) :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965991 przez karola1322
Jedna mi napisała ze może pomału odchodzić ja już sama nie wiem eh bóle miesiączkowe mnie dopadają napina mi sie brzuch w pon wizyta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965993 przez Anabelle
Lalka już niedługo :) Cieszę się, że wszystko dobrze :)

Sam śluz ciągnący nie musi być czopem. Mi się czasami zdarza, także po seksie. Natomiast czop przy Antku wyszedł mi z wodami płodowymi i faktycznie są tam wiązki, lekko ścięte białko kurze i sznurki krwi. Czasem czop ochdodzi przy porodzie a czasem 2 tyg przed...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl