BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #966186 przez monia89
Kristi M wykupił mi pakiet z okazji walentynek....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966187 przez kristi*
A tak mi się przypomniało :laugh:
Wieczorem mężuś wybrał się na Nocną Masę - jeżdżą w nocy na rowerach w co drugą sobotę miesiąca, ja niestety już nie jeżdżę :(.
Więc obejrzałam sobie wieczorkiem filmik, a potem spać. Mały tak się wiercił, że co usnęłam to się budziłam, i przypomniało mi się że mam kołysanki na telefonie jak siostrzeńca usypiałam :laugh: , włączyłam i sobie grało koło brzuszka, a mały sie szybciutko uspokoił :laugh: , jak mężuś wrócił wyłączyłam, to zaraz znowu zaczął mały szaleć,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966188 przez kristi*
Pozazdrościć M :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966189 przez monia89
Najpierw mnie wkurw.... a potem wieczorem wyskoczył z zaproszeniem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966191 przez Karolincia
Malinka - Piękny wózeczek Kalinka ma !! :) Będzie w nim wyglądać jak prawdziwa Królewna :) Cieszę się, że wszystko już masz tylko ten materacyk i gotowe :)

My podjęliśmy decyzję z Mężusiem i rodzę tutaj w Warszawie na Karowej przez tego paciorkowca, wole aby moja Malusia miała dobrą opiekę, wolę chuchać na zimne....niż by się miało coś nie daj Boże stać z moją Kruszynką...nie darowałabym sobie tego nigdy.... i tak sie czuje winna, że mam to gówno .... :( i przeze mnie Niunia będzie go również mogła mieć :( Wyryczałam sie już jak głupia :(
Biorę antybioyk, Malusiej nic nie zagraża teraz dopiero w chwili porodu może, ale będe dostawac antybiotyk dożylnie 4 godziny przed porodem, dlatego jak będe mieć pierwsze skurcze od razu musze trafić na oddział, a moja ginekolog też myśli, aby mnie tak z tydzień przed terminem położyć w szpitalu i tam abym czekała na poród...:(

Monia - Ahh...Ci Nasi Męzowie :) Najpierw narozrabiają,a potem przepraszają , ale przynajmniej umilił Ci walentynki takim pięknym upominkiem :) :) Jak się czujesz??

Kristi - To tak jak ja na jasny maluje kolor-cielisty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966197 przez karola1322
My wczoraj bylismy w pizzeri do 1.00 i czylam sie potem jak bym byla piana tak mi sie krecilo w glowie a dzis mnie suszy.. Dzis dostalam od wujka ciuszki dla malej jeszcze stwierdzilam ze bede musisla zrobic liste co gdzie jest jak pujde do szpitsla a byde potrzebowac cos i przyklejic na szafe dla meza zeby wiedzial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966201 przez monia89
Karolincia dziś lepiej :-) pospacerowaliśmy i Antek przy kotlecie usypiał teraz błoga cisza potem jedziemy na lody i na ktg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966202 przez Karolincia
Karola - Zrób zrób koniecznie ta listę :) :)

Monia - To dobrze :) Ooo..fajnie :)
A ja zapraszam na szarlotke na ciepło z lodami waniliwoymi i musem z czarnej porzeczki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966205 przez Ada2424
Malina super wózek :)

Monia to Ci się super prezent trafił :) ja mam w środę wizytę u kosmetyczki :) powodzenia na ktg :)

Karolina współczuję paciorkowca :unsure:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966206 przez malina219
Karolincia u Ciebie to wiecznie coś pysznego :woohoo:
Monia ja czuję się lepiej dopóki leżę, jak zaczynam chodzić to od razu masakra...Dlatego ograniczam się tylko do wizyt w toalecie i w kuchni.Wolę nie ryzykować, chcę żeby Kalina jeszcze trochę u mnie posiedziała. :whistle:

A ja właśnie zdałam sobie sprawę, że nie pokazałam Wam zdjęcia z ostatniego usg jak Mała spała:D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

To na czole to wygląda jak guz haha(a to tylko malutka ma przyciśniętą główkę do macicy-info dla tych nieogarniętych jak ja :D), śmiałam się jak to zobaczyłam :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966207 przez Karolincia
Ada - Nie jest taki straszny ten paciorkowiec :) :) Najważniejsze, że wykryty został duuzo wcześniej i dostaje antybiotyk jak Malusia jest jeszcze wbrzuszku - bezpieczna :) :) Przy porodzie dożylnie antybiotyki będe dostawać i Malutka urodzi sie zdrów jak rybka :)
Koleżanka miała paciorkowca i wszystko poszło sprawnie i odbyło sie bez komplikacji :) Wszystko mi opowiedziała co i jak :) Spokojna jestem :) :)

Malina - Hahaha :D Bez przesady, nie ciągle :) Ale miło mi :D Zapraszam Kochana ugoszcze Cię i zaserwuje taki deserek :) :)
Ojej...jaka Kalinka jest Słodka !!! :) Śliczna Niunia z niej !!! :) Tez bym pomyślała, że to guz :P heheheh :) Tak wtulona w Mamusię jest :) :)
Oszczędzaj się Kochana :* Bedzie dobrze, trzymam kciuki za Was Kobitki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966223 przez kristi*
Wielkie porządki z mężusiem dzisiaj, dosłownie już wszystko gotowe, zostało tylko czekać.....
Ale cudnie :woohoo:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966224 przez Karolincia
Kristi - Pięknie wygląda łóżeczko i pościel :D :D :) :) Czeka na Marcinka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966229 przez karola1322
Ja musze ubrac posciel to wrzuce zdjecie łóżeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966237 przez syza24
Malina słodka twoja córcia :cheer: :blush:
Kristi super wygląda łóżeczko tak na 100 %przyszykowane :) ja nie ubieram bo małą będę przykrywała kocykiem minky a pościel zostawiam jak mała trochę podrośnie bo przeraża mnie wielkość kołderki jedynie z kompletu wezmę ochraniacz na szczebelki ale to ubiorę jak wyjdziemy ze szpitala żeby się nie zakurzyło ;)

Ja wczoraj pod wieczór znowu miałam skurcze i brzuch się stawiał tak samo pół nocy się przemęczyłam ale rano jak się obudziłam było mi już lepiej :) więc pojechaliśmy z mężem do takiej pięknej bazyliki na mszę później na pizzę taką pyszną włoską i na koniec na ciacho :cheer: więc full wypas ale stwierdziliśmy, że to będę nasze ostatki- ostatki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl