BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #966290 przez monia89
Ja mam ktg i kontrol szyjki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966292 przez Karolincia
Monia - Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966297 przez Kalinka90
karola ja gdzieś czytałam że niektóre kobiety właśnie tak odczuwają bóle przepowiadające, w postaci bóli miesiączkowych

Monia i Agula śliczne brzuszki i już takie obniżone :)

My wczoraj złożyliśmy łóżeczko, póki co nie zakładam pościeli, nie chcę żeby się zakurzyła.

Co przygotowałyście na wyjście maluszków ze szpitala??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966300 przez Karolincia
Karlinka - Ja przygotowałam kopertowe body jasnoróżowe , półśpiochy , bluze z kapturkiem, łapki niedrapki i czapeczkę , rodze pod koniec kwietnia więc myślę że będzie już temperatura powyżej 15 stopni :) A wrazie czego mam naszykowane ubranko plan B :D Body, spiochy skarpetki ,i kombinezonik welurowy czapeczka łapki niedrapki :)

No tak przed samym porodem założysz pościel albo po powrocie do domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966304 przez Alesandra
hej dziewczęta
u nas łóżeczko też wczoraj złożone a pościel jeszcze w doręczeniu więc nawet nie wyprana jeszcze :P dziś 2 pranie zrobione tym razem w ruch poszły jasne kolorki więc przed nami jeszcze 3 na kocyki a potem 4 ostatnie na prześcieradła, pościel i tym podobne.
Wczoraj byliśmy także w hurtowni i zakupiliśmy materacyk. także ja to już nie mogę się doczekać jak wypiorę wszystko, wyprasuję założę na pościel i ochraniacze na szczebelki :)
potem jak już wszystko będzie wyprasowane a pościel nałożona to mąż złoży wózek i będę się na niego gapić :P:P do końca tygodnia mam zamiar się spakować w torbę do szpitala aby była w razie czego chociaż mam nadzieję, że z tydzień przenoszę więc jeszcze na spokojnie.

Powodzenia wszystkim mamusiom na wizytach i u ginekologów a także położnych... trzymam kciuki ja kolejną wizytę mam w piątek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966308 przez Anabelle
Już wam napisze na spokojnie bo wczoraj zasnelam razem z Antkiem.

Na KTG wyszły mi skurcze, ale do stricte porodowych im daleko. Jednak są. Szyjka krótka, ale rozwarcia jeszcze nie ma. Lekarz też zrobił usg i sprawdzał przepływy, ale stwierdził, że nie ma widocznych odchyleń. Kazał mi się trzymać terminu z usg genetycznego czyli 17 marca i koniecznie wspomnieć lekarzowi o zawrotach głowy oraz wymiotach na najblizszej wizycie. Jeśli skurcze by sie nasiliły lub pojawiły sie wymioty czy krwawienie/plamienie to lekarz kazał natychmiast stawić się na ip. Ja spałam z Antkiem od 22, ale chodziłam sikać co 2h, na drzemke na godzine tez sie z nim położę bo jestem strasznie słaba. Lekarz mówi, że to może być przygotowanie do porodu, albo reakcja organizmu na skurcze albo zatrucie albo tarczyca mi się rozregulowuje pod koniec ciąży. Ale rodzić jeszcze nie rodzę, a mały jest cały i zdrowy. Tyle, że z dnia na dzień zaczął sie mało ruszać. No ale lekarz na usg jak mierzył główkę to na wzgórku łonowym więc ta główka chyba już bardzo nisko. Nie dopytywałam dokladnie, bo to nie wizyta. Ja sie tylko bałam, że coś jest nie tak skoro ja reaguje jak przy zatruciu, a dziecko się nie rusza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966313 przez *Beata*
Hej, ja po weekendzie z goścmi w końcu mogłam dzisiaj usiąść i coś napisać:) Dzisiaj odpoczywam, bo po weekendzie prawie cały czas na nogach, wczoraj wieczorem już nie miałam widocznych kostek, czyli chyba zaczął się u mnie czas puchnięcia stóp... :( na szczęście po nocy jest już lepiej...
Monia i Agula śliczne brzuszki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966316 przez *Beata*
Monia dobrze, że Twoje KTG jest ok, bo jeszcze masz trochę czasu do porodu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966318 przez *Beata*
Dziewczynom, które mają dzisiaj wizyty kontrolne życzę powodzenia i dajcie znać po jak minęły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966319 przez *Beata*
Aleksandra i Aneczka z tego co pamiętam to też macie tak jak ja dzieci z "niewielką wagą" - może Was pocieszę tym, że dzisiaj koleżanka miała cesarkę 2 tygodnie przed planowanym terminem porodu i miesiąc temu mały miał na USG podobno wagę 2700 g, a dzisiaj po urodzeniu okazało się, że ma 4100g, czyli może nasze Maleństwa też może są troszkę większe niż wynika z badania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966322 przez *Beata*
Czy zamawiała któraś z Was Poradnik dla przyszłych mam - położnej Katarzyny Płaza? Kupiłam, ale nie chce mi się otworzyć, wyskakuje jakiś błąd...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966323 przez Aneczka84
Witam, super ze na razie wszystko ok u Was dziewczyny.
Ja mam wizyte w srode, zobaczymy czy maly rosnie. Ja przez tydzien ruszylam z waga i obwodem brzucha,teraz mam plus 7 a brzuch ma 97 :-) oby jedzenie i lezenie tez na malym sie odbilo.
Beata ja cagle pocieszam sietym,ze usg sie myli. Wystarczy jeden milimetr i juz sa inne dane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966324 przez *Beata*
Aneczka dokładnie tak, dlatego napisałam o tej wadze synka znajomej, bo raczej nie jest to możliwe, żeby aż tyle przybrał przez miesiąc... Poza tym, z tego co mówił lekarz to najważniejsze jest, żeby dobrze zrobić pomiary wszystkiego i wtedy z tego wychodzi waga, ale przecież często jest tak, ze różni się przy urodzeniu od tej, która wcześniej była podawana, więc może u nas też będzie podobnie, przynajmniej mam taką nadzieję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966325 przez *Beata*
Aneczka - też w czwartek miałam taki obwód brzucha jak Ty teraz, muszę sprawdzić czy coś się w końcu zmienilo, czy dalej taki sam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966328 przez *Beata*
Aneczka u mnie też jest postęp - dobiłam do 100cm :) Mam nadzieję, że nie tylko obwód brzucha się zmienił, ale również waga Malutkiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl