BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #910602 przez MINIA
Witam z rana ;)
Ile naprodukowane ze juz nie pamiętam co odpisać.
U Nas imiona wybrane ; dziewczynka; Karina lub Antosia
Chłopak: Ignacy lub Wiktor
Teraz tylko decyzja które będzie pierwsze a które 2 ;)
Mmm frytki chyba nie potrafiłlabym sobie odmówić wogole. ;p uwielbiam ;)
Co do dretwienia kończyn w ciąży to spokojnie ja miałam w pierwszej i mam teraz... Takie lekkie dretwienia to pikuś pod koniec ciąży juz prawie nic w rękach nie mogłam trzymać...
I UWAGA było wszystko ok. Tylko maleństwo uciskalo i mi na nerwy obwodowe.
Uhh dziś znów zapowiada się upalny dzień. A ja od rana.jakaś nerwowa chodzę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910609 przez bujanka
Dzień dobry :)
O rany 2 dni mnie nie było88 nowe wiadomości ze 20 minut Was nadrabiałam.
Saga nie martw się na zapas, na pewno jest tak jak minia pisze, dzidziuś rośnie i uciska nam na różne rzeczy, ale wizyta u gina albo chociaż telefon na pewno nie zaszkodzą, daj znać co tam powiedział :kiss:
Mój mąż cały czas mówi do brzucha Michalinka, aż krzyczę na niego, że jak będzie chłopiec to się na nas obrazi. Ale znając życie będzie chłopczyk i wtedy będziemy myśleć nad imieniem :P
Ada ja dziś też idę do lekarza rodzinnego, wyprosić się o chociaż podstawowe badania. Dam wam znać co mi chciała przepisać.
A co do rośnięcia paznokci, ja też piękne wyhodowałam, ale mama się śmieje, że to na pewno nie ciąża na to wpłynęła, tylko brak zajęcia :laugh: Ale włosy przetłuszczają się tak jak przed ciążą, co 2 dzień mycie :unsure: I cycki bolą mega ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910622 przez lalka
dzień dobry ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
co to ja chciałam napisać...aha...jak leżałam w drugiej ciąży w szpitalu to pochwaliłam się położnej,że jak wyjdę to pierwsze co zrobię to polecę do kosmetyczki na paznokcie..a ona mi powiedziała,że nie robi się żeli..tipsów itd bo po płytce paznokcia poznaje się czy ciężarnej coś dolega czy nie :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:


no to Aniołeczek przy następnej wizycie zapraszam na kawę :kiss: :kiss: :kiss:

Saga nie denerwuj się....mi w drugiej i teraz w tej ciąży cierpną ręce i czasami nogi...nawet jak śpię więc spoko będzie ok,ale dla spokojności dzwoń do gina!!!!

imion nie mamy jeszcze wybranych jeszcze mam trochę czasu

Ananbelle ja w drugiej ciązy od 9 tyg chodziłam już w spodniach ciążowych taki miałam bebzon....ja mam teraz bardziej rozlazły!!!!
może wstawię fotkę

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910631 przez Karlinka
Dobry Mamuśki :)
po pierwsze Saga mam nadzieję, że już się wyjaśniło! Nie ma co panikować -oczywiście trzeba to sprawdzić, ale drętwienie kończyn zdarza sie z tak wielu powodów , że naprawdę nie ma co Sagi ,aż tak denerwować.

po drugie nie było mnie od wieczora a wy ze 3strony naprodukowałyście ;p oj widać , że większość na zwolnieniu siedzi ;pp
Anabelle ale masz piękny brzuszek :D jej po mnie wogóle\ nie widać nic a nic;/ Chyba zacznę sobie co tydzień zdjęcia robić to dostrzegę różnice

Lalka ja sie też z Małżonem trochę pokłóciłam ;/ a w zasadzie to focha mu strzeliłam, takiego rasowego bezsensownego focha o pierdołę;/ Dobrze, że mamy w zwyczaju przed snem sie godzić zawsze a przynajmniej wyjaśniać sobie o co chodzi żeby nie zasypiać obrażonym. A dzisiaj tak mi głupio;/ bo wiem że to był bezsensowny foch.

Co do mojej ciągnącej pachwiny to wiem, że dobrze bo wszystko sie rozciąga rośnie. Dzisiaj całe podbrzusze mnie ciągnie ,ale tylko trochę.

jak chodzi o żele to faktycznie ściągnać trzeba , bo jak jest niedotlenienie to paznokcie sinieją i po tym najszybciej się poznaje( no i do porodu pazurki niepomalowane muszą być) no i klipsik od tętna nie łapie przez żel podobno.

Włosy...no rozumiem Was dziewczyny doskonale. Mi zawsze szybko rosły ,ale teraz to co sie dzieje to istna masakra...tuż przed zajściem w ciążę byłam u fryzjera po 8tygodniach mam taką długosć, ze stwierdziłam ze narazie zapuszczę. A o nogach to sie nawet nie wypowiadam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910635 przez anioleczek208
lala no juz zeli nie mam haha wczoraj je sama sciagnelam nie bylo problemu bo byl mega odrost hehe:-) kupilam odzywke i mam nadzieje ze poprawia swoj wyglad ;)))

hm...czyli mieezkasz w śremie;))czesto tam bywam bo moj M pochodzi ze sremu moze gdzies przechodzilysmy obok siebie na ulicy;)))

nie przejmuj sie ja tez tak mam z M to normalne chyba i wszystko przez te hormony hihi tak to tlumacze;))tez zawsze mowi.ze to dopiero poczatek a gdzie dalej i ze na wakacje mnie wysle haha

ehh czas isc na zakupy i potem obiadek a potem hnmm dobrze ze moja chrzesnica przyjechala na wakacje bo przynajmniej tu na spacer tu nad jeziorko i czas leci bo M do pracy

ok Kochane milego dzionka;**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910636 przez MlecznaMama
heloł!
tak to prawda,że w kolejnej ciąży brzuszek szybko się pojawia. Mi w pierwszej ciąży wywaliło brzuch w 7 miesiącu, ale za to jak :D:D:D....
no Anabella Antek się zmienił dużo przez nową fryzurkę . Ja mojemu synkowi też ścięłam teraz włosy po roczku i też inne dziecko :)
u mnie nocka przespana elegancko. Odkąd temperatury odpuściły to od razu lepiej.
LAlka mężem się nie przejmuj, facet sobie czasem musi pogadać.
ja w zeszłej ciąży z moim synkiem miałam super jeśli chodzi o włosy na nogach. były delikatniejsze i nie musiałam się tak często golić.... super! a teraz na odwrót...!!! uda mam jak piłkarz brazylijskiej reprezentacji.... :(
Saga daj znać, myślimy o Tobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910693 przez Amorfivell
Saga daj znac jak juz skontaktujesz sie z lekarzem. kurcze wciaz chodzisz mi po glowie.

co do klutni z facetami to hmm moj na mnie momentami tez dziala jak plachta na byka teraz ma 2 tydzien urlopu ja chodze do pracy wczoraj mial mieszkanie wysprzatac fakt wrocilam 2h wczesniej a tutaj jak bylo tak jest myslalam ze go zabije zrobilam awanture jak wariatka a potem ryczalam na przemian ze smiechem . Stwierdzil ze ta ciaza to bedzie trudny okres w jego zyciu hehe

a wczoraj sluchajcie zemdlalam w pracy na
moje szczescie bylo to na przerwie i kolega obok stal i mnie zlapal narobilam paniki dlawszystkich i odwiezli mnie do domu . troszke polezalam i bylo lepiej. mdlosci mialam caly dzien a na wieczor juz super bylo wiec zrobilam na kolacje pyszne nalesniki z przecierem z jablek i marmolada zurawinowa mmm pycha zostalo mi na dzi7iaj jeszcze kilka wiec puki mnie nie mdli to zjem hehe
od dzisiaj juz zaczynam normalna prace i bede chodzic na 13.30 do 21.30 ostatnie dwa miesiace przeczkole i szkola byly zamkniete wiec chodzilismy na rano i doczyszczalismy placowki ciezka praca bo wszystko musialo lsnic teraz juz bedzie lzej bo podstawowe sprzatanie codziennie tylko godz do dupki ale jak bede dalej tak sie czuc to pojde na zwolnienie w 5 miesiacu.

jakie plany kobietki u was na dzisiaj? jak pogoda w pl? u mnie tutaj super 20 st wiec ekstra na spacerek zero wiatru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910696 przez Amorfivell
a wlosy tez i dla mnie rosna bardzo szybko . a co do brzuszka to przez te wzdecia to i ja wygladam jakbym byla w o wiele starszej ciazy moj co chwile mowi ze fajnie malenstwo rosnie i nie dociera do niego ze to tylko wzdecia i sadelko hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910699 przez Amorfivell
Mleczka u mnie zmiana w tabelce termin wedlug lekarza na 16marca, wizyta 25 sierpnia a usg genetyczne 28 sierpnia jedno i drugie na godz. 13.

a co do imion to dla chlopczyka Alan lub Oliwier a dla dziewczynki Lena albo Amelia ale to jeszcze moze sie zmienic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910728 przez Joasia92
witam mamusie;) ale nadrukowałyście ,masakra ale jestem akurat na bierząco, ja zaczelam temat wlosow i paznokci :) imion z reszta tez o ile pamietam :) co do dretwiento nie mam na szczescie, nocki przesypiam rewelacyjnie tylko te wstawanie w nocy siusiu mnie meczy ehhh. Mąż rowniez ma humorki ale to ze wzgledu na mnie, ja Go troszke podsycam a On łapie haczyk :) hahaha :) ogolnie staramy sie nie kłócić , bardziej On unika zbym sie nie stresowała: ) zycze milego dzionka oje kochane:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910732 przez Ada2424
Ja wróciłam właśnie od internisty i tak jak mówiłam bez problemu wypisał mi skierowanie na badania, oczywiście nie wszystkie bo niektóre z nich są płatne czy ze skierowaniem czy bez, udało mi sie zmniejszyc koszty :) jutro jade na wyniki.

Saga nie martw sie, takie drętwienie może byc z niedoboru magnezu ja kilka tygodni temu tak miałam że łydka mi drętwiała i gin zalecił mi brać magnez i przeszło takze spokojnie.

Monia to na kiedy termin? koniec marca czy juz kwiecien?

[/url] [/url]
Podziękowania: monia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910737 przez monia89

Ada2424 napisał:
Monia to na kiedy termin? koniec marca czy juz kwiecien?


przeĺom marca i kwietnia dokładna date poznam 19 :-)
Super ze udało Ci sięz tymi skierowaniami :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910744 przez Ada2424
Co do imion to dla chłopca już dawno wybrane, jeszcze przed ciążą- Nikodem a dla Dziewczynki nie wiem mało imion mi się podoba i jeśli będzie dziewczynka to będzie problem jakie imie wybrać ;) hehe Mąż mówi napisz jakie mamy wybrane i zaklep sobie na forum co by nikt tak nie dał :P się uśmiałam z niego, oczywiście w żartach to mówił B)

Jak mi się nie chce jechać jutro na te wyniki...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910745 przez monique1983
Dziewczyny ja też mam żele, ale myślę je zdjąć dopiero gdzieś pod koniec roku. Co do imion dla dziewczynki podoba mi się Lili, Pola, a dla chłopczyka Aleks, Nikodem, Ksawery, Borys, Igor, ale jak to wyjdzie to się okaże :) Nie mam żadnych przeczuć co do płci, chociaż zauważyłam, że mówię, o dziecku jak o chłopczyku, no ale może to przypadek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910748 przez nesQa
jeny, ale szybko piszecie :P ja nawet nie chcę sobie wyobrażać, że może być chłopiec. W głowie od zawsze mam dziewczynkę i będzie Julia :P mojemu się nie podoba, ale przy moich humorach szybko się na to imię zgodził :D. ewentualnie dla chłopca Wiktor, ale dzieci mojego brata to Julia i Wiktor, więc tak średnio :whistle:

co do kłótni to ja non stop jestem zła i strzelam fochy, ale mój facet na szczęście wie, że to przez ciążę mam humorki i się tylko śmieje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl