BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #968002 przez Karlinka
Karolincia mi lekarz prognozowal ze do 38 nie donosze bo rozwarcie to już z 3 tyg temu miałam ale myślę że Młody jest uparty i wyjdzie gdy najmniej się tego będę spodziewała ;-)
Zobaczymy co z tymi nerkami.... przed rodzinka udaje że jakoś się trzymam ale martwię się czy to nie coś poważnego.... jutro kolejne badanie moczu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968003 przez karola1322
Powiem tak wizja porodu nie straszna.. Myslam ze mala wiecej bedzie miec poda sie na chrzestna mamusi odala tluszczyk cwaniara karinka ja bym chala wieksze rozwarcie niz mam polozna powiedziala ze mam wziosc prysnic ale nie gorocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968004 przez Karolincia
Karlinka - No to faktycznie z Młodego jest Uparciuch i pewnie będzie tak jak mówisz :)
Nie martw się na wyrost, spokojnie jutro mocz powtórzysz i na penwo wynik będzie lepszy :)
Postaraj sie nie denerwować :) Będzie dobrze!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968014 przez Agula89
ewamaria jedynie na krew możesz pójść na beta hcg lub poczekać jeszcze trochę bo u gina tez jeszcze może nie być nic widać. Objawy mdłości itp nie zawsze niestety daje nam ciąża :dry: także smigaj jutro na krew :)

karlinka jeszcze 2 dni i możesz spokojnie rodzic. Wyniki moczu nie zawsze są adekwatne, wiec jutro powtórzył i będziesz spokojniejsze ;)
Musi być dobrze ! :)

Ja tez uwielbiam pytania " i jak się czujesz teraz ? "
I co mam odpowiedziec?
"Super" :p
juz kilka razy zapytalam czy ktoś chce usłyszeć prawdę czy ze dobrze :laugh: bo jak się może czuć kobieta w 8 lub w 9 miesiącu ciąży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968015 przez syza24
Kristi ja normalnie popłakałam się jak zobaczyłam Marcinka bo to pierwszy marcowy dzieciaczek którego zdjęcie zobaczyłam i teraz to dopiero do mnie dotarło że to już lada moment i wszystkie będziemy miały swoje skarby przy sobie :woohoo:
Ja próbuje dużo chodzić i się nie oszczędzać ale nic nie idzie do przodu :( a mojego męża kolegi z pracy żona miała termin na końcówkę marca i też wczoraj urodziła przez CC malutka 2500g i 52 cm mimo że miesiąc przed terminem :cheer:
A ja wyglądam jak wieloryb żadne buty nie wchodzą mi na nogi wszystkie ciuchy uwierają a do terminu jeszcze dwa tygodnie :unsure:
Karola trzymam kciuki żeby coś bardziej się u ciebie ruszyło i czekamy na zdjęcie szkraba :)
Karlinka trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u ciebie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968017 przez Karlinka
No niestety u mnie już dwa razy wyszedł zły wynik wiec jutrzejszy pewnie tak samo. ...
Dobra ale koniec marudzenia - troche pozytywów


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968020 przez Karolincia
Agula - Hahaha dobre :P Dokładnie ciekawe co ma odpowiadac kobieta w 8 lub 9 miesiącu ciązy jak jej samopoczucie :P

Syza - No to ładnie coś te Maarcowe dzieciaczki się bardzo śpieszą, aby przyjśc na świat !! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968022 przez Karlinka
Syza dasz rade:-)
Agula no niestety pytania zawsze będą ...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968023 przez karola1322
Kurcze moj mi mial wziosc maszynke do golenia troche sie zaroslo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968025 przez Karolincia
Karlinka - Przepiękny pokoik Filipka !!! :) :woohoo: :woohoo: :woohoo: Gdzie kupowałas łóżeczko?? :) :)
Śliczna Mamuśka z Ciebie :") :) A brzusio jaki zgrabiutki ahhh.... :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968027 przez karola1322
Dopiero teraz widza zdjecia super karinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968028 przez Karolincia
Karola - To jutro wezmie Ci maszynke do szpitala Męzus :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968031 przez Karlinka
Karolincia łóżeczko i komodę mam z krak-wit czy jakoś tak . Nieskromnie powiem ze Kącik Filipa jest taki jaki chciałam żeby był;-) może jeszcze banerek z imieniem i będzie idealnie ;-)
Chciałam jeszcze jakieś zdjęcie wrzucić ale jakiś błąd mi wyskakuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968033 przez Karolincia
Karlinka - Aaa...widziałam na allegro wiele łóżeczek tego sprzedawcy super ma łóżeczka :) :) Wyszedł super kącik Filipka :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968037 przez monia89
Karlinka super pokoik i Ty cudownie wyglądasz! Powiem z własnego doświadczenia że organizm się buntuje i szaleje w końcówce. Mi skakało ciśnienie od skrajnie niskiego do skrajnie wysokiego puchłam strasznie choć aktywność moja była minimalna.
Też mam rozwarcie na ponad cm ale to 2 ciąża więc zwykle jest stałe na około cm a moja szyjka to od dawna szwankuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl