BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #968185 przez *Beata*
Te przepowiadajace mogą trwać przez dłuższy czas bez żadnej przerwy? Niby czytałam o nich,ale sama już niewiem... Mało doświadczona jestem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968186 przez *Beata*
Malina już się nie mogę doczekać tej wizyty, tym bardziej, że ostatnio niewiele przybrała na wadze... To masz wizytę dzień wcześniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968191 przez monia89
Ja bym mojego malucha nie oddała do pielęgniarek ;) widziałam jak sie "zajmują" dzieciaczkami.... masakra poprostu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968192 przez malina219
Beata ja tez jestem strasznie ciekawa jak moja mala się ma tym bardziej ze to juz chyba ostatnia wizyta,ostatnie usg :D . Ostatnim razem czyli w 32 tyg wazyla 2144 wiec ladnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968193 przez Alesandra
Malinka kochana czy ty przypadkiem juz nie masz ciąży donoszonej w razie czego :-) albo będziesz miała za chwilkę

Malinka Beatka wasze dziewczyny na pewno przybraly ;-) jestem z wami trzymam kciuki. Nudno mi tu ale może mogrbwas pocxytqc i popisać zbwami

Karola to Ty spokojnie czekasz a jakie masz rozwarcie? Masz już regularne skurcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968195 przez *Beata*
Malina moja mała taką wagę miała na ostatniej wizycie w 35 tyg.5 dniu ciąży... Także Twoja mała teraz pewnie będzie dużo większa :) Ale mam nanadzieję, że chociaż coś przybierze u mnie... Aleksandra trzymanie kciukow się przyda... Dobrze, że masz dostęp do internetu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968216 przez malina219
Beata no moja to niezła kluska! :woohoo: A na poczatku tzn od 20 do 30 tygodnia gdzies ciagle wazyla za malo... :whistle:

Aleksandra ja dopiero jestem w 35 tygodniu. Ale mam termin za dwa tyg juz ze wzgledu na to zwapnienie lozyska o ktorym pisalam, tzn to byl termin umowny, bo lekarz i tak twierdzil, ze wczesniej niz 13 bedziemy "ciąć" więc zobaczymy czy do 13 mnie przetrzymie (OBY) czy jednak w czwartek zadecyduje, ze szybciej konczymy :) TRzymaj kciuki mocno trzymaj, ja również trzymam za Ciebie i resztę dziewczyn! Przyda się!

Monia nie strasz, bo ja bede sama w szpitalu, tyle co mnie odwiedzą przyjaciółki i mama wieczorami będzie więc nie będzie mi miał kto oprócz pielegniarek pomóc :( :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968219 przez Karolincia
Alesandra - Dopiero teraz doczytałam, że w szpitalu jestes !! Jak się czujesz?? Jak Alunia/Polunia?? Jestemz Wami myślami :*

Malinka - Trzymam kciuki mocno za czwartkowa wizytę czwartkową !!! :) Oby wszystko było dobrze!!! :) Szkoda, że nie mieszkam blisko Ciebie to bym Cie odwiedzała w szpitalu i pomagała przy Małej :)
Kalinka ładnie wazy :) Ciekawe ile teraz :) :)

Monia - Az tak kiepsko się opiekują położne niemowlakami?? :(

Beata - Na pewno Kruszynka podrosła i przybrała na wadze :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968221 przez Alesandra
Karolincia my dziś dopiero znalazlysmy się na oddziale. Jak mała nie będzie przybierala na wadze to wywolaja poród aby ona sobie rosła poza mną. Cos blokuje jej przyrost wagi i nadrobi jak juz się urodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968222 przez Karolincia
Alesandra - Cieszę się, że lekarz tak zadecydował :) Nawet jeśli wywołajją wcześniej poród to Malutka będzie ładnie nabierała masy :) A kiedy zadecydują o wywołaniu porodu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968224 przez malina219
Aleksandra już nie mogę się doczekać, aż zobaczę zdjęcie Twojej Kruszynki :kiss:

Karolincia no niestety, tyyyyle kilometrów :( Jak się czujesz? B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968227 przez karola1322
Wczoraj mialam reguralne skurcze ale rozwarcie nie postepowalo tak jak mialo ja mam 1 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968228 przez Karolincia
Karola - Uparta Julcia jest :) :)

Malinka - Czuję się nieźle, prawa ręka mi drętwieje , Lilunia mi gdzieś uciska ;) Zgaga mnie męczy po obiadku :) A ogólnie to nie narzekam :) W nocy nie mogłam spac o 2 się obudziłam i do 4 sie męczyłąm, aby zasnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968231 przez monia89
Dziewczyny ja miałam pokój na przeciwko dyżurki pielęgniarek pokoju laboratoryjnego i takiego dla dzidzi i słyszałam jak płakały. Ale to było w moim szpitalu.
france spały w nocy wtedy było multum po cesarek kobiet więc nie leżały na 2 skrzydletylko po 6-8 godz przewozili na tenoddział one biedne leżały obolałe dzieci w wannienkach obok płaczące a kurw..nie reagowały na dzwonek.
Ja sama pomagałam obok w pokoju dziewczynie bo dziecko obok w mokrej pieluszce pampersy na parapecie a ona nóg nie ma nie mogłam słuchaç tego płaczu ich i chodziłam do niej co 3 godz i ogarniałam towarzystwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968236 przez Karolincia
Monia - Te położne to chyba zawody pomyliły ...one powinny w rzeźni pracowac albo w maserni przy mięsie !! Koszmar jakiś !!! :(
Dobre masz serduszko i Kochana byłaś, że tak pomagałaś tej dziewczynie, bo to ona ine miała nóg, tak? Nie dziecko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl