BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #968238 przez monia89
W sensie że po znieczuleniu miała jeszcze gibkie u nie mogła wstawać.
Oczywiście nie wszystkie takie położne i pielęgniarki były ale zdecydowana większość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968241 przez Karolincia
Monia - Aha przepraszam, źle Cie zrozumiałam :) :) Biedna...:( Dobrze, że mogła liczyć na Twoją pomoc... :whistle:
Wiadomo, że się znajdzie zawsze jakaś dobra położna i pielegniarka...ale ogólem aż mi serce ścisnęło jak przeczytałam o zachowaniu większości personelu ...koszmar....:(
Mam nadzieję,że Nam się trafią z jakimś ludzkim podejściem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968243 przez *Beata*
Karolincia też mam nadzieję, że trafimy na jakieś ludzkie położne, ale z opowieści tez wiem, że nie wszystkie fajne i miłe... Wiadomo, że po porodzie różnie można się czuć, a one nie zawsze są pomocne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968245 przez *Beata*
MONIA- z tą dziewczyną to zrozumiałam podobnie jak Karolincia... Dobrze, że trafiła na Ciebie, bo dzięki temu przynajmniej miała pomoc, chociaż powinna ja otrzymać od osób, które od tego tam są...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968247 przez Karolincia
Beata - Niestety takie sa polskie realia, że w szpitalach u większości presonelu panuje znieczulica...to jest niestety przykre, ale prawdziwe...sama wiem...mam wykształcenie w kierunku medycznym, jak odbywałam praktyki w szpitalach, przychodniach to widziałam, jak się traktuje pacjenta...jak numerek albo przedmiot.... :S :(
Tymbardziej kobietom po porodach, które sa osłabione czesto przestraszone nie wiedza co i jak powinno się pomóc, ale niestety na chybił trafił , trudno przewidziec na kogo się trafi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968248 przez syza24
U mnie w szpitalu znowu podobno bardzo dobra opieka noworodkowa bo dwie koleżanki rodziły niedawno i mi opowiadały jedna sama poprosiła czy mogły by na chwilę zabrać bo chciałaby na spokojnie pójść się wykąpać i ogarnąć, a drugiej same zabrały i kazały jej wypocząć bo w domu nie będzie miała takiego komfortu :laugh: Ale to zależy od całego personelu i na co takiemu personelowi się pozwala u nas podobno jest w porządku chociaż nie łudzę sie że pewnie jakaś franca może się trafić :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968253 przez malina219
Ja się boje jak po cc sobie poradzę jak trafię na taka pielegniarke. Myślałam o oplaceniu jakiejś ale 500 zl .... Wole za to kupic cos malej. Wiem ze w innych szpitalach biorą nawet więcej, ale ja i tak uważam ze to jest obowiązek by pomagać pacjentkom .... Wiadomo jakies czekoladki czy cos w ramach podziękowania ale nic więcej nie dam.
Karolincia mnie zgaga caly dzień meczy :/

Monia oby mi się ktoś taki jak Ty trafil na sali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968270 przez monia89
Ja leżałam na 1 i te po cc też tam.kładli i robili np 3 tylko po cc co dla mnie jest śmieszne bo na sali mieszanej zawsze by jej ktoś pomógł.
I te teksty jak można chłopu pokazać taką dupe czy podpaske a potem dziwią sie że chodza na kurwy albo rozwodza sie
albo jak maja pomóc w kąpieli a wiozą na wózku i zostawiają jak psa przy takim brodziku.
generalnie u mnie w szpitalu opieka po porodowa pielęgniarek jest masakryczna natomiast połoźne są super i pielęgniarki od dzieci w większości też. Tylko te nocne bym wysłała w kosmos.
ja dziękowałam Bogu że byłam samodzielna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968284 przez anioleczek208

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968287 przez Karlinka
U mnie ok po wizycie. Cukrem w moczu mam się przejmować bo to tak jednorazowo się zdarzyło a ten który teraz mam to niby może być. ...
Rozwarcie prawie 2 cm szyjka trochę skrócona wizyta za 2 tyg dzień przed moim terminem o ile nie urodze;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968289 przez kristi*
Dzisiaj trochę dzień nam się ustawił i jest łatwiej, synek zakochany w tacie bo na rękach od razu zasypia.
Marcinek bardzo dużo je, dziś lekarz powiedział że jutro do wypisu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968294 przez Agula89
monia jak trafie na takie france pielęgniarki/ położne to nie daruje !
Jak tak można?! To się w głowie nie mieści żeby taka osoba w ogóle pracowała z ludźmi a co dopiero z takimi malenstwami...!
U mnie w szpitalu tez są osobne sale na kobitki po CC i PN nie wiem w sumie czemu.. Bo tak jak piszesz jedna drugiej by pomogła..

Karlinka super ze tym cukrem nie musisz się przejmowac.

Anioleczek widzę ze nie jestem sama czy ulozeniu posladkowym dziecka :)

kristi super ze u Was juz jest ok i ze mezulek pomaga i ze mały tak się przy nim uspokaja. To jutro do domku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968297 przez Karolincia
Aniołeczek - Najwazniejsze, że z Maluszkiem wszysko dobrze :) Cesarką się nie przejmuj :)

Kristi - No proszę Męzczyzni nadaja na tych samych falach - bardzo się ciesze :) :) Ahhh....jakie to wzruszające, jak Tatuś trzyma synka na rączkach ...zawsze mnie taki widok rozczula :) :) Fajnie, że się przyzwyczajacie do siebie i coraz lepiej Wam to idzie :)
Ma apetyt Łobuziak :) :)

Karlinka - No widzisz, niepotrzebnie tak się martwiłaś :) :) Możesz spac spokojnie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968298 przez kristi*
Dziewczyny chwilami jeszcze nie mogę uwierzyć, źe mam to wszystko już za sobą - a jak synek oczka otworzy i się tak cudnie patrzy - to cała radość i szczęście :woohoo:

Już ostatni tydzień lutego - zaraz zaczniecie się rozpakowywać - zleciało szybciutko :laugh:
Teraz tylko czekać i życzyć szybkich i lekkich porodów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968299 przez karola1322
Tez bym chala byc po... Mam piłkę taka jak na porodowce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl