BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #968041 przez Anabelle
Monia a kiedy masz jakąś wizytę? Częściej cie kontrolują z uwagi na szyjkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968045 przez Agula89
Karlinka przepiekny pokoik ! :woohoo: naprawde cudo. Twoje osoba na zdjęciu również cudnie ! Jak z reklamy, delikatnie i z miłością ;)

Syza ja od 2 tyg jak tylko mogę ( tzn nie wybieram się na miasto :P) to chodze w takich krótkich gumakach :laugh: bo nie dość ze zakładami je w 1 s i luźno mi w nich. Bo przy innych butach to zdaze się spocic za nim je ubiore :laugh:
A jak tak patrzę na swoje stopy to aż tak mocno mi nie spuchly.. Jak czasem w lato widzialam ciezarne bez kostek i ogólnie stopy jak oponki to serdecznie im wspolczuje..

Ja to ogólnie chyba ostatnio nabieram wody bo non stop pije ! Suszy mnie na maksa.

Monia a ty jak się obecnie czujesz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968048 przez kristi*
Bujanka - Marcinek urodził się z wagą 2990g a wg. Czwartkowego USG miał ważyć 3200g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968053 przez monia89
Ja mam wizyte Bella 2 marca a w pon albo we wt mam podjechaç do niej na szpital na kontrol szyjki.
Agula czuje sie kijowo biodra mnie tak bolą że utrudnia to chodzenie kręgosłup daje o sobie znać puchne coraz bardziej a pije normalnie no i w dole boli...
dzisiaj torby zaczełam pakować
i staram sie jesc dužo białka.
Kristi współczuje Kochana francy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968065 przez Karolincia
Hej !!:)

Agula też chodze w krotkich kaloszkach :)

Monia Trzymam już kciuki za wizyte :)
Końcówka ciąży bywa męcząca ale jeszcze tylko troszkę zostało :)

Syza mnie już ciuchy uwieraja A U mnie jeszcze 2 miesiace do rozwiazania :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968078 przez Karlinka
Dzięki dziewczyny :-)
Nie zazdroszczę puchniecia - mi tylko trochę stopy i dłonie puchna . Co dziwne bardziej prawa strona ....
Monia trzymaj się dzielnie :-) jeszcze trochę tylko. ...
Monia ja wiem ze w ciąży organizm świruje tyle ze ja raczej przez całą ciążę wyniki miałam książkowe a teraz nagle norma jednego dnia przekroczona 50-krotnie...naprawdę można się przerazic :-(
Pozostaje czekać na dzisiejsze wyniki. ..
No a waga wg usg może się różnić i to całkiem sporo bo to jednak zawsze bardziej orientacyjne jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968080 przez syza24
Karlinka piękny kącik ma Filipek a ty jak dobrze wyglądasz :cheer:
Ja kolejna noc nie przespana, refluks przeplatał się z wstawaniem na siku no i strasznie bolała mnie lewa pierś i węzły chłonne które odchodzą pod pachę :unsure: mężowi z rana już oberwało się za to że po prostu spał a ja nie mogłam więc wyszedł bo powiedział, że nie da rady ze mną wytrzymać. Sama widzę, że znowu dopadły mnie hormony bo raz płacze raz mi nic nie przeszkadza a raz mam na wszystko nerwy :angry: no ale co ja na to poradzę??
Co do butów to ja mam takie wsuwane botki ale one już nie mieszczą mi się na nogach :( wczoraj z mężem ustaliliśmy moje rozmiary i wyszło że z butów 36 teraz ledwo mieszczę się w 38, z kurtki 36 mieszczę się ledwo w płaszcz 44 no a z ciuchów ciążowych zostały mi jedne spodnie z których wyprułam gumkę a tak to dresy ciążowe no i trzy koszulki które jeszcze jako tako na mnie wyglądają a ciążowych ciuchów mam cale dwie półki które miały mi starczyć do końca ciąży :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968087 przez kristi*
Dziś to już mnie dopadło kompletne wkurwienie
W sumie to od piątku nieśpie, wczoraj to co chwilę słabo mi się robiło, śniadanie stoi i czeka aż będe mogła zjeść. Mały od 1 nie śpi - mały terrorysta. Tylko je ale dużoi długo. Teraz mnie unieruchomił śpi u mnie na kolanach, bo jak próbuję go połoźyć to od razu płacz.
A męźuś wczoraj do późna siedział z kolegą i miał być dzisiaj od 9:00 a teraz mówi źe na 10 lub 11 będzie :unsure: :angry:
Usypiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968093 przez karola1322
Ide do domu niechca mnie jeszcze koras urdzi przedemna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968103 przez Karlinka
Syza nam już mało zostało- damy rade :-)
Karola w domu szybciej wszystko pójdzie niż w szpitalu;-) może się chociaż trochę wyśpisz przed porodem
Kristi oj Mężus pewnie opijal narodziny Marcinka.. chociaż niefajnie ze przyjdzie później bo może by się małym zajął a Ty miałabyś chwile dla siebie. .. niestety na przespane nocki po narodzinach nie mamy co liczyć. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968107 przez karola1322
To ktora przedemna rodzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968109 przez syza24
OOO Karola a jednak nie chce bombel wyjść na świat to chyba jak moja czeka na wiosnę hhiihhi...
Kristi wiem że zmęczenie okropne ale jest się czym cieszyć bo masz już swojego skarba przy sobie :cheer: nie możesz poprosić położnych czy nie mogą się zająć synkiem wiem że moja koleżanka tak miała że położne same zabrały małego na prawie 2 h żeby się wyspała bo jej mąż był w domu ze starszym synkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968111 przez Karlinka
Kristi Syza ma rację pielęgniarki od noworodków moga zabrać Małego na trochę żebyś się wyspala
Karola zobaczysz jeszcze na dniach urodziSz:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968133 przez Kalinka90
U nas w szpitalu to w ogóle jest przerwa nocna o 23.30 do 4 rano zabierają maluszki, żeby mamy odpoczęły, ale w ciągu dnia też można dzieciątko zawieść jak ktoś ma potrzebę, one są od tego żeby się nimi zająć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #968139 przez *Beata*
Kristi gratuluję ślicznego synusia:-) Słodziak mały:-)

Karlinka mi też delikatnie puchna stopy i palce u rąk, podobnie jak u Ciebie, bo prawa strona bardziej, niewiem od czego to zależy....

Syza doskonale Cię rozumiem z tymi zmiennymi nastrojami... mój mąż rano wczoraj stwierdził, ze zostanie dzisiaj w domu i popracuje przed komputerem, ale jakieś dwie godzint później po moim złym humorze stwierdził że jednak nie zostaje, bo ciężko ze mną wytrzymać od dwóch tygodni...wiec nie jesteś sama...

Karola jednak Twój maluszek się nie spieszy, dobrze w brzuszku mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl