BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 4 miesiąc temu #47829 przez aslani
Kasiekk Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo zdrowia, spokoju, cierpliwości, satysfakcji, szybkiego porodu, grzecznego maleństwa i jak najwięcej radości każdego dnia :)

Jak tak patrzę na zdjęcia Waszych dzieciaczków to już też się nie mogę doczekać, kiedy wezmę przytulę Jasia. Przez to moje przeziębienie zrobił się taki spokojny, dzisiaj chyba podjadę na KTG sprawidzić co się z nim dzieje. Brzuch mam mocno napięty, boli mnie coś prawa strona, bo chyba się jakoś ustawił inaczej, czy coś?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47841 przez Kasiekk
aslani dziekuję ślicznie ...


co do spowolnienia i twardego brzucha ... może zaraz się zacznie... to tez moga byc objawy porodu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47843 przez makaja
Aslani czasami bejbiki robią się spokojniejsze przed porodem :D

pytanie z innej beczki chcę kupić butelkę i zastanawiam się czy nie lepiej od razu większą 260 ml na dłużej starczy, co Wy na to?? na pewno butelki są u Was juz kupione, tylko pewnie ja zostawiam wszystko na ostatnią chwilę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47850 przez Kasiekk
słońce ja zamówiłam zestaw startowy AVENT i tam sa i małe i duże... myślę że oba się przydadzą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47852 przez aslani
Jak kupowałam laktator ręczny firmy Lovi to w komplecie była butelka właśnie 250ml. Dodatkowo dokupiłam jeszcze tej samej firmy 150ml. Podobno są dobre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47857 przez renata329
ja tez mam butelke LOVI 250ml ,słyszałam ze sa dobre

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47860 przez miskiewicz88
Kasiekk 100 lat!!!!:) Oby Karolek zrobil dzis prezent mamusi:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47864 przez Kasiekk
och nie zapowiada się... nic mi nie jest :(

Dziewczyny ślicznie Wam dziękuję za wszystkie dobre słowa i zyczenia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47880 przez monisia1984
wszystkiego najlegopszego Kasiek ...

a ja sie mecze dalej czuje sie jak po maratonie tak mnie nogi i pachwiny bola skurcze mam codziennie ale po kilku godzinach ustepuja...
jutro ide do gina po termin cesarki mam nadzieje ze juz nie dlugo bede tulic mojego Tomusia... powodzenia dziewczyny zycze spokojnych ostatnich dni ciazy i jak najmniej bolu przy porodzie buziaczki kochane....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47886 przez Kasiekk
monisia1984 napisał:

wszystkiego najlegopszego Kasiek ...

a ja sie mecze dalej czuje sie jak po maratonie tak mnie nogi i pachwiny bola skurcze mam codziennie ale po kilku godzinach ustepuja...
jutro ide do gina po termin cesarki mam nadzieje ze juz nie dlugo bede tulic mojego Tomusia... powodzenia dziewczyny zycze spokojnych ostatnich dni ciazy i jak najmniej bolu przy porodzie buziaczki kochane....



och ale będziesz wiedziec kiedy a my te od naturalnego to mamy ruletkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47894 przez agania123
Kasiekk 100 lat:)
Wiecie dziewczyny ja od rana mam jakiś dziwny humor i prawie cały dzień napięty brzuch:/ i wcale nie chce się rozluźnić:/ a na dodatek- tak jak przez ostatnie kilka dni miałam problem z zaparciami tak dzisiaj co zjem to lecę do WC:/ no i mała bardzo słabo się rusza w porównaniu z ostatnimi dniami.mam nadzieję, że wytrzymam do nowego roku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47896 przez makaja
hehe coś czuję, że jak ruszymy to na raz z 5 z nas urodzi w tym samym terminie :P Agania nogi zaciskaj :P i 3 maj się ciepło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47897 przez Kasiekk
agania123 napisał:

Kasiekk 100 lat:)
Wiecie dziewczyny ja od rana mam jakiś dziwny humor i prawie cały dzień napięty brzuch:/ i wcale nie chce się rozluźnić:/ a na dodatek- tak jak przez ostatnie kilka dni miałam problem z zaparciami tak dzisiaj co zjem to lecę do WC:/ no i mała bardzo słabo się rusza w porównaniu z ostatnimi dniami.mam nadzieję, że wytrzymam do nowego roku:)


Dziękuję...


Oj może być ciężko :D z tym 3maniem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47911 przez asia26
Kasiekk wszystkiego dobrego i przede wszystkim porodu bez komplikacji, cierpliwosci do maluszka albo co tam grzecznego dajacego sie wysypiac maluszka :) zycze Ci takiego grzecznego dzidziusia jak moja Oliwka i wcale nie bedziesz na mnie zla za takie zyczenia :)

a co do butelek to powiem Wam ze ja do tej pory zadnej nie kupilam bo od poczatku tylko cyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47914 przez makaja
no proszę można i tak.... :P Mi każą do szpitala ze sobą zabrać, nie pogadasz z nimi ..... w ogóle jak wczoraj się zaczęłam pakować to wielka torba plus kuferek pojedzie ze mną.... nie wiedziałam, że tyle rzeczy trzeba zabrać do szpitala, myślałam, że szpitale są lepiej wyposażone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl