BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 4 miesiąc temu #48177 przez agania123
Mi też czop nie odszedł jeszcze i też liczę na to, że do pierwszego dotrwam:)tylko ten stawiający się brzuch trochę mnie martwi. W nocy bardzo się twardy robi i ciężko mi się do wc wstaje. Zobaczymy jak to dalej będzie. Dzisiaj się położna śmiała żeby mnie jutro ta znajoma mamy mnie nie badała żebym nie urodziła jutro od rana tylko dopiero 1:) chyba sama też by nie chciała żebym jej sylwestra zepsuła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48181 przez Kasiekk
czop ponoc czesto odchodzi z wodami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48193 przez aslani
Ja tam też jeszcze nie zaobserwowałam wypadnięcia czopa. Jak już wcześniej ustaliłyśmy na forum to nie ma większego znaczenia dla terminu porodu.

Sylwestra spędzam w domu, to zaczyna się robić tradycją :silly: Generalnie jesteśmy osłabieni po przeziębieniu, z tym dużym brzuchem w niewiele rzeczy się mieszczę... Mam 14 kg na plusie, człapię a nie chodzę, no i stękam przy każdej zmianie pozycji. Taki to teraz dla mnie wysiłek :lol:

Nowy Rok zbliża się coraz bardziej, więc szanse na urodzenie w styczniu mam duże, co mnie ogromnie cieszy. Może to być nawet 1 dzień!!! Chociaż rodzinka twierdzi, że to będzie "przechodzona" ciąża. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48203 przez Kasiekk
Dziewczyny byleby zdrowe !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48230 przez asia26
Kasiekk swieta racja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48289 przez lolcia
Cześć Kobietki :) Szczere gratulacje dla rozpakowanych już mamusi - macie ślicznych syneczków :) Chciałam również życzyć Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, łatwych i szybkich porodów, zdrówka dla Was i dla dzieciaczków, samych pogodnych dni, uśmiechu na codzień, żadnych zmartwień czy kłopotów i aby Wasze łobuziaczki dały Wam wszystkim radości więcej niż chcecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48315 przez makaja
dziewczyny jaka cisza..... nie odzywacie się .... czyżby to była cisza przed burzą ???
U nas na razie rewelacja... synuś co prawda bardzo spokojny, ale moje samopoczucie rewelka... mogłam dziś pospać- pęcherz mnie nie męczył :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48317 przez aslani
Cisza, czyżby przed burzą? :laugh: Nie chcę dzisiaj rodzić!!! Jeszcze te kilkanaście godzin Młody ma siedzieć w brzuszku. :P
Termin mam na 2 stycznia, ale dziś wyświetla mi się, że już skończyłam 40tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48319 przez makaja
spoko Aslani dacie radę !!! kiedy byłaś u lekarza, mówił coś na temat szyjki, lub rozwarcia ?? chłopcy lubią się rodzic po terminie... nie bój żaby :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48320 przez angela660
Hej dziewczyny,
Ja co prawda jestem Mamusią Majową 2010, ale...
Jak samopoczucie na chwilę przed terminem?
Mnie od dwóch dni wzięło na wspominki;p I zaczynam myśleć o drugim dziecku:)
Oczywiście nie mam zamiaru już " działać", na razie myślę...;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48321 przez aslani
U lekarza byłam ostatnio 3 grudnia, a teraz idę we wtorek, czyli 4 stycznia (jak nie urodzę do tego czasu). Na KTG nie było żadnych skurczy, zresztą nie czuję niczego nietypowego. Wszyscy mi mówią, że przechodzę termin. Siostra dwójkę dzieciaczków urodziła z 2 tygodniowym opóźnieniem, dwa porody miała wywoływane. Mam nadzieję, że AŻ tak nie przenoszę... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48324 przez makaja
ciężko to przewidzieć niestety.... ja tez idę do gina we wtorek może się czegoś nowego dowiem... 2 tyg to chyba maks , ile można przenosić, później właśnie się wywołuje... jejku tego bym się już bała... będzie dobrze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48329 przez Kasiekk
no teraz raczej nie dopusczaja az 2 tyg do przenoszenia po którejs dobie wywołują ... tak mnie sie wydaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48341 przez agania123
Wiecie z tymi terminami to jakoś dziwacznie piszą. Ja do lekarza chodziłam w ten sam dzień tyg i na karcie miałam wpisywane, że jest np. 20 tydz i 3 dzień i zawsze była ta 3:) a od 23 tyg zaczęła pisać 2 dni a w 36 tyg to już nawet 1 dzień wpisała no i też mi się to nie podobało i nie pasowało z moimi wyliczeniami, bo równe 40 tyg mija mi 4 stycznia a termin mam na 6. Ale po tym jak lekarka pisała to ten 6 stycznia by się zgadzał. Oni to chyba jakoś inaczej liczą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48343 przez makaja
pewnie zależy od szpitala i od lekarzy.... znajoma rok temu rodziła, niestety przenosiła ponad 2 tyg i mała się z problemami urodziła i teraz biegają na rehabilitację :( takich lekarzy to normalnie powinno się .... nie będę przeklinała ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl