BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 4 miesiąc temu #48087 przez bombel779
Kasiekk napisał:

ojoj współczuję ... a mówiłas mu że źle sie czujesz?

Kto? Ja czy Monisia? :P :) :silly:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48088 przez makaja
kurcze, ciekawe czy to normalny objaw, że nasze nogi nogi bardziej przypominają słoniowe ... może jakieś ziółka na to są... może uda mi się wyskoczyc do apteki i się zapytam


Bombel współczuje ale pocieszające jest to, że za rok pobalujesz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48090 przez agania123
My imprezujemy w domu przed telewizorkiem, żeby choć do pierwszego wytrzymać:) Właśnie była u mnie położna i powiedziała, że na oddziale przez święta urodziło aż 29 mam:/ masakra!! oddział pełen i mam się nie spieszyć z rodzeniem, bo jeszcze się okaże, że nie będę miała gdzie leżeć:)ponoć przez to przepełnienie szybciej do domu wypuszczają:)
A jutro rano jestem umówiona z przełożoną położnych w naszym szpitalu ( znajoma mamy) żeby wiedziała komu ma na porodówce w razie czego pomagać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48098 przez Kasiekk
obie :D:D


fajnie mieć kogoś znajomego inaczej jednak jest sie traktowanym.. przeszłysmy święta to i nowy rok przejdziemy a potem niech się dzieje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48100 przez bombel779
Kasiekk napisał:

obie :D:D

Heheh :lol: :silly:
....no to ja lekarzowi nie mówiłam że źle się czuję :) ..ale że mam skurcze.. no i się okazało,że szyjka mi się skraca i kanał rodny poszerza :S dzisiaj mam mieć zakładany taki krążek na podtrzymanie (wczoraj przywiózł mi go kurier,jestem zdziebko przerażona,nie wiem jak mi gin chce go wcisnąć :huh: )


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48104 przez Kasiekk
bombel779 napisał:
Heheh :lol: :silly:
....no to ja lekarzowi nie mówiłam że źle się czuję :) ..ale że mam skurcze.. no i się okazało,że szyjka mi się skraca i kanał rodny poszerza :S dzisiaj mam mieć zakładany taki krążek na podtrzymanie (wczoraj przywiózł mi go kurier,jestem zdziebko przerażona,nie wiem jak mi gin chce go wcisnąć :huh: )[/quote]

powiem Ci że to dziwne bo ja słyszałam że od 30 tyg już się nei zakłada krążków ani nei zszywa :| że to już późno... no ale to nie ja jestem lekarzem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48106 przez bombel779
No ja tego nie słyszałam,ale też w ogóle się na tym nie znam. Lekarz tylko mi powiedział,że to zapobiegnie przedwczesnemu porodowi.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48110 przez Kasiekk
bombel779 napisał:

No ja tego nie słyszałam,ale też w ogóle się na tym nie znam. Lekarz tylko mi powiedział,że to zapobiegnie przedwczesnemu porodowi.



No widzisz ja od 30 do 38 tyg byłam na tabletkach i 2 razy w szpitalu bo bylo zagrożenie przedwczesnym porodem... teraz juz nei mam leków i młody siedzi :P i chyba nei chce wyjść ;)
Lepiej żeby dzieciaczki siedziały.. mojej koleżanki córcia urodziła się w 34 tyg Lilianka ma juz miesiąc i okazuje się że nadal ma niedokrwistość i musza latac po lekarzach z bidulką :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48112 przez bombel779
Noo to może dobrze że mam mieć ten krążek.Lepiej żeby dzidzia urodziła się w "swoim" czasie.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48115 przez miskiewicz88
My sylwetra spedzamy we dwojke, a raczej trojke w domu:) Sama tak zadecydowalam, bo swiata mnie wykonczyly...Chce dotrwac do Nowego Roku w dwupaku i odpoczac w sylwestra, a 1 stycznia niech sie dzieje!:)
Ostatnie dni są dla mnie takie meczace, wstalam o 10,a juz czuje sie senna i zmeczona...W nocy ciagle wstaje do toalety i od kilkku dni czuje jakby takie przeskakiwanie w biodrze- w nocy, gdy probuje sie przekrecic...W dodatku codziennie mniewam bole glowy, a nigdy wczesniej glowa mnie nie bolala...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48119 przez makaja
to wygląda na to, że tylko ze mnie taka balangowiczka.... przyszła matka polka :P
Ja tez juz czuje się zmęczona tą ciążą.... a z drugiej str. szkoda mi się będzie rozstawać z tym stanem...(błogosławionym ) ostatnie dni a takie cierpiące

Miskiewicz Ty chyba na liście jedną z pierwszych jestes... jak ekspoludujemy po pierwszym stycznia to się worek rozwiąże :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48121 przez miskiewicz88
No własnie mam na 5 stycznia i tak siedze jak na szpilkach zeby w starym roku nie urodzic... Cos mnie podbrzusze zaczelo bolec, dokladnie jak na miesiaczke....wiec juz tylko leze i odliczam godziny do nowergo roku :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48124 przez makaja
a czy czopy juz Wam wszystkim wypłynęły??? bo mi jeszcze nie .... więc łudzę się z nadzieją, że jednak do stycznia wytrzymamy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48142 przez Ivy
Witajcie dziewczyny,
przez całe święta tu nie zaglądałam, bo mi się znowu zepsuł komputer :/ i co widzę? Mamy już trzy mamusie :D . Dziewczyny, serdecznie gratuluję Wam przyjścia na świat Waszych pociech i życzę dużo dużo siły :) . Kaśku, Tobie dodatkowo składam spóźnione życzenia urodzinowe, szybkiego i prostego porodu, i jeszcze żeby Cię tak nie męczyły już te wszystkie bóle, bo to faktycznie w okresie świąteczno- noworocznym nieznośna sprawa.

U mnie się przez ten czas niewiele zmieniło. Łobuziak wierci się, jak opętany. Mam na plusie już dwadzieścia kilo i 113 cm w obwodzie :ohmy: . Wszystkie dotychczasowe badania wskazują na to, że urodzę w terminie :) . Jedynie opuchlizna zaczyna mi ostatnio dokuczać. Stopy mam, jak jakiś hobbit dosłownie- kostek nie widać...

Gdyby nie udało mi się zajrzeć do Was przed nowym rokiem, to życzę wszystkim udanej nocy Sylwestrowej i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym 2011 roku :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48143 przez miskiewicz88
Mnie czop jeszcze nie odszedl...A Marcelka wiersci sie non stop....

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl