BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 4 miesiąc temu #48553 przez Kasiekk
hej jak sie czujecie ?

ja dziś o 5 miałam koniec spania... ból brzucha skurcze... niestety herbata pomogła więc kolejny fałszywy alarm ;/ ech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48561 przez Monix
U mnie ciszaaaaaa, kompletnie nic się nie dzieje, coś czuję, że przenoszę tę moją ciążę. Póki co żadnych skurczy, skrócenia szyjki, rozwarcia. Niuńce chyba dobrze w brzuszku u mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48565 przez makaja
no dziewczyny mogłoby się coś zacząć dziać.... u mnie też tylko chwilowe lekkie skurcze i nic więcej :( też mnie wkurzają teksty typu no jeszcze nic ....ale wiem , że nie mają kobitki złego na mysli więc olewam :P ale najbardziej mnie wkur.... tekst ale okrągła się zrobiłaś, lub no troszkę Ci się przytyło wrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48568 przez sylka
Dziewczyny to pewnie cisza przed burzą :D nim sie obejrzycie maluszki będą już z wami, ale te czekanie im bliżej rozwiązania napewno jest denerwujące.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48581 przez aslani
U mnie też cisza...Rodzina i znajomi dziś dzwonią z pytaniem, czy coś czuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48586 przez bombel779
aslani napisał:

U mnie też cisza...

A suwaczek mówi co innego :P :P :lol: ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48587 przez zlotoweczkavip
Kobietki, widzę że was już wszyscy nękają. Po mnie nie widać, że to już czas rozpakowywania więc mnie jeszcze nie zamęczają. Ja też jeszcze nie chcę żeby Wiki pchała się na świat- najlepiej żeby dotrwała do terminu w brzuszku:)

Mam do was pytanie, czy jak wasz bobaski się bawią to boli was czasem przepona?? Ja dzisiaj w nocy wzięłam głębszy oddech i zaczęłam się zwijać z bólu- i nie wiem czy to skopany żołądek czy właśnie przepona mi się podniosła- dzidzia w nią kopie i stąd takie boleści;/ Nawet mi się potem śniło, że byłam w szpitalu ale położna kazała mi tylko jakąś tabletkę wziąć i nie zawracać jej głowy- mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie to lepiej wyglądało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48589 przez zlotoweczkavip
Aaa, a propos kolejek i kas pierwszeństwa... W Sylwestra w końcu się odważyłam pójść do takiej kasy, a tam kolejka straszna- zaznaczę, że nikt nie był w widocznej ciąży albo na wózku- więc mój chłop podszedł do kasjera i mówi, że jestem w ciąży i czy mogę podejść po a kolejką- kasjer spokojnie zaprosił nas do kasy- nikt nie protestował- nawet Pani która już miała być kasowana- oprócz jednej kobiety ok 60- oczywiście z moherem na głowie... No i się wywiedziałam jaka to ona chora, pokrzywdzona ile ma grup inwalidzkich etc.. prawie mnie zjadła i ja już miałam odejść z tej kasy, stanąć grzecznie w a kimś ogonku ale się tak wkurzyłam, że zostałam. Szczególnie, że jak jej powiedziałam, że przecież ta kasa jest właśnie dla ciężarnych to prawie mnie zjadła... ech i tak się zakończyła moja historia z takimi kasami- następnym razem choćbym miała zacząć rodzić w kolejce to się nie będę domagała swoich praw... szkoda nerwów;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48592 przez aslani
Faktycznie suwaczek nie mówi do końca prawdy :P Bo jesteśmy szczęśliwymi rodzicami, problem w tym, że Maluszka, który nadal jest w moim brzuchu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48673 przez Kasiekk
zlotoweczkavip a ja właśnie zrobiłabym na przekór i chodziła tylko do takich kas :D
Co do tych bąbelków na koniec stycznia... niech jeszcze siedzą :D a my od 38 ochhh jak ja bym chciała się już rozpakować... dziś znów kolejna nie przespana noc.. siku to między 1 a 5 rano byłam 9 razy ;/ puchnę jak ciasto drożdżowe dziś nei mogłam włożyć moich butów ;/ a co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48687 przez miskiewicz88
zlotoweczkavip od wczoraj rowniez odczuwam bol przy glebszym oddechu, nie wiem dlaczego...
Jutro mam wizyte u gin i USG, wiec moze sie czegos dowiem...:) Chodze jak zolw, w nocy stekam bo wszystko mnie boli...juz chce moja Marcelke tulic w ramionach!:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48702 przez Ewa26
Trzymajcie się Kobietki jeszcze troszkę! Cieszcie się brzuszkami. Ja pod koniec ciąży też już miałam dość a teraz brakuje mi brzusia, ruchów i tego cudownego uczucia. Raz dwa i będziecie tulić swoje Maleństwa :) Pozdrawiam. Listopadowa Mamusia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48707 przez makaja
Aslani a żadnych przeczuc nie masz ??

heheh ja bym chciała nawet bardzooo urodzic 5.01 więc oprócz wchodzenia po schodach czekam na inne propozycje :P.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #48709 przez Monix
makaja napisał:


heheh ja bym chciała nawet bardzooo urodzic 5.01 więc oprócz wchodzenia po schodach czekam na inne propozycje :P.....

Sex z ukochanym, stymulowanie brodawek sutkowych kilka razy dziennie to podobno przyspiesza poród :) :)
Apropo's tych schodów, to chyba jakaś lipa jest :p Ja przynajmniej jakieś 8 razy dziennie schodzę i wchodzę z drugiego piętra i nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48738 przez Kasiekk
Ja znam takie sposoby:

-sex (gdy nie ma przeciwwskazań)
-miód
-drażnienie brodawek (gdy zaczynają sie skurcze)
-chodzenie
-ciepła kąpiel
-olejek rycynowy (ale ja bym nie ryzykowała)

Nie wiem czy działają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl