BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 4 miesiąc temu #48867 przez aslani
Ja już jestem po terminie, ale nie zamierzam jechać do szpitala. Te terminy to są orientacyjne, 5%kobiet wtedy rodzi. Pewnie tylko te co zawsze miały regularne miesiączki i to co 28 dni. A u mnie to różnie bywało...Jutro idę do gina, więc się pewnie dowiem co się dzieje z maleństwem no i ze mną. W zeszłą środę byłam na KTG i nie wykazało skurczy. Generalnie czuję się dobrze, nie mam nawet fałszywych alarmów. Czekam z coraz mniejszą cierpliwością...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48869 przez Kasiekk
a ja się czuje źle... młody się naciąga bardzo boleśnie... a mi jakoś niedobrze... i co jakis czas dostaje bóli ale mijają... ech..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48873 przez makaja
Kasiekk może powinnaś pojechać na izbę przyjęć albo skontaktuj się z lekarzem o ile to mozliwe albo wiesz to te pierwsze fazy skurczowe ( krótkie) później się będą wydłużały i zacznie się jazda :P koniecznie daj znać co i jak jęśli oczywiście dasz radę... 3 mamy kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48874 przez makaja
Aslani Tobie się nie dziwię, że masz coraz mniej cierpliwości, ja chyba bym juz latała po kątach... ale grunt to nie dać się zwariować, jutro gin wyjaśni co i jak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48969 przez makaja
Ojoj jak cisza, dziewczyny piszcie coś ..... !!!!
Kasiekk jak Twoja sytuacja ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48993 przez Kasiekk
Boli np przez 2h i potem przestaje... i od nowa ;/ nie ma nic regularnego... może w nocy się coś wykluje skoro mnie tak ciśnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49013 przez makaja
czytalam , że to utajona faza porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49014 przez Kasiekk
czyli co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49017 przez miskiewicz88
A ja jestem po wizycie, gin powiedziala, ze na pewno urodze po terminie, bo "wszystko jest pozamykane, a szyjka dluga", usg mi nie zrobila dopiero w pt bede miala...Pytalam sie kiedy nalezy zglosic do szpitala to mowila ze 8 dni po terminie...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49030 przez renata329
ja urodziłam 31 grudnia mały wazy 3610 i 58cm długosci,porod strasznie wspominam ,przetaczali mi krew bo nie mogłam dojsc do siebie ,cisnieni miałam bardzo niske 80 na 60,lekarze nie wiedzieli co mi jest bo zazwyczaj po `6 h po porodzie mozesz juz chodzic a ja im 4 razy słabłam i wogole wstac z łózka nie mogłam i 2 dni moczu nie oddawałam a niby pecherz miałam pełny bo robili mi usg ,teraz juz jest ok tylko strasznie mnie bola brodawki i krocze

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #49036 przez Kasiekk
renata329 napisał:

ja urodziłam 31 grudnia mały wazy 3610 i 58cm długosci,porod strasznie wspominam ,przetaczali mi krew bo nie mogłam dojsc do siebie ,cisnieni miałam bardzo niske 80 na 60,lekarze nie wiedzieli co mi jest bo zazwyczaj po `6 h po porodzie mozesz juz chodzic a ja im 4 razy słabłam i wogole wstac z łózka nie mogłam i 2 dni moczu nie oddawałam a niby pecherz miałam pełny bo robili mi usg ,teraz juz jest ok tylko strasznie mnie bola brodawki i krocze



kochana nie pocieszasz nas ;>
Ważne że jesteście zdrowi... przykro mi że tak ciężko to poszło :( 3majcie się ciepło i czekamy na foto młodego...


PS Makaja masz nosa :D mam nadzieje że do mnie też :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #49037 przez Monix
renata329 napisał:

ja urodziłam 31 grudnia mały wazy 3610 i 58cm długosci,porod strasznie wspominam ,przetaczali mi krew bo nie mogłam dojsc do siebie ,cisnieni miałam bardzo niske 80 na 60,lekarze nie wiedzieli co mi jest bo zazwyczaj po `6 h po porodzie mozesz juz chodzic a ja im 4 razy słabłam i wogole wstac z łózka nie mogłam i 2 dni moczu nie oddawałam a niby pecherz miałam pełny bo robili mi usg ,teraz juz jest ok tylko strasznie mnie bola brodawki i krocze

Oj przeżyłaś bidulko... Ale na szczescie masz to już za sobą i co NAJWAŻNIEJSZE masz swojego maluszka przy sobie :laugh:
Serdecznie Ci gratuluję

sunflower - Wojtuś 13.12.2010r. Wśród nas
justi07 - Kacperek 14.12.2010r. Wśród nas
Anusia365 - Piotruś 16.12.2010r. Wśród nas
renata329 - Dawidek 31.12.2010r. Wśród nas
aslani - Jaś 02.01.2011r.
Miskiewicz88 - Marcelinka 05.01.2011r.
netka24 - (chyba) Miłoszek 05.01.2011r.
Aginia - Emma 05.01.2011r.
rodzynka – 05.01.2011r.
agania123- Natalka 06.01.2011r.
dagack- Marcelina 06.01.2011 r.
gosia_ann - Zosia 08.01.2011 r.
Kasiekk - Karolek 11.01.2011r.
Petronella - Kubuś 11.01.2011r.
Monix - Nadia 11.01.2011r.
Ivy - (chyba) Andrzejek 14.01.2011r
makaja - Miłosz 15.01.2011 r.
monisia1984 - Tomus 24.01.2011r
zlotoweczkavip - Wiktoria 27.01.2011r
Karolinka – 28.01.2011r.
posejdonka - Michalinka 28.01.2011r.
eldcia- Bartuś 31.01.2011r.
petram3 - 31.01.2011r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49069 przez makaja
Renata tak przeczuwałam... ah ta kobieca intuicja :P najważniejsze, że dzidziuś jest zdrowy..... co prawda nie pocieszyłaś nas zbytnio tym boląco-okropnym porodem, ale urodzimy i będzie super :P tak, właśnie czekamy na fotki
Kasiekk faza utajona to jest faza poprzedzająca poród ten " właściwy" utajony poprzedza poród na kilka godzin , więc trzymaj się dzielnie.... cały czas czekamy na info od Ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49073 przez bombel779
Renata najważniejsze że masz TO już za sobą!! Serdeczne gratulacje!!!
...też się pospieszyłaś -na grudniową mamusię :P ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49082 przez zlotoweczkavip
Renata, wielkie gratulacje:) Mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy pomimo strasznego porodu, a Dzidziuś będzie rósł jak na drożdżach:)

Kasiekk, trzymaj się kochana, może to już ten moment i niedługo będziesz tuliła Karolka w ramionach:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl