BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 3 miesiąc temu #60358 przez Groszek
Makaja jeden kawałek możesz zjeść i obserwuj Małego czy nic mu nie dolega. Ja jem wszystko od początku czyli ponad 7 miesięcy i Michał się przyzwyczaił :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #60360 przez Monix
Ja jem wszystko oprócz kapusty, fasoli, grochu - czyli produktów wzdymających i cytrusów

Ostatnio nawet skusiłam sie na tort z kremem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60372 przez Anusia365
Ja też jem wszystko oprócz produktów wzdymających. Ale chyba będę musiała odstawić mleko. Mo Mały ma chyba skazę białkową, ponoć inne produkty mleczne można jeść. Pierwsze tygodnie też panikowałam, jadłam w kółko to samo. Teraz już tylko staram się jeść zdrowo, ale nie ograniczam się do kurczaka z warzywami :P Nawet cytrusy jem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60395 przez martela89
Ja jadłam wszystko od początku,a jak mała skończyła 3 mies to zaczęłam jeść kapustę,groch ,fasolę i małej nic nie jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60420 przez miskiewicz88
Ja podobnie, jem wszystko oprocz produktow wzdymajacych, cytrusow i czekolady:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60508 przez gosia_ann
Poród to niesamowite przeżycie. Chociaż mój zakończył się cesarką długo będę wspominać ten dzień. Ból jest niczym w porównaniu z tym co czuję, kiedy patrzę na swoją córeczkę. Jest taka maleńka i kochana, warto było dla niej pocierpieć. Szkoda że nie dałam rady urodzić siłami natury :( Bolało bardzo, ale i tak będę miło wspominać te chwile.

Teraz ciesze się z każdej chwili spędzonej z małą. Cały czas nas czymś zaskakuje. Choć trudno ją zrozumieć hehe miewa swoje zachcianki ;) raz jest głodna a zanim mleko będzie gotowe zmienia zdanie i nie chce ssać. Czekamy aż unormuje się jej jakiś rytm snu, jedzenia i aktywności w ciągu dnia. Czasami trudno wyczuć dlaczego płacze, szczególnie kiedy jest najedzona, przewinięta, wycałowana, wylulana itd ;)

Pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60534 przez makaja
prawda, prawda ja wczoraj myślałam że zejde Miłoszek cały dzien płakał, nie spał za długo, wybudzał sie płaczem, tez chodziłam jak zombi.... pod koniec dnia okazało sie , żę chyba spodenek nie lubi ( wczoraj miał na sobie pierwszy raz) bo tak to cały czas w śpioszkach jest i chciałam odmiany........ jak założylismy śpioszki wszystko wróciło do normy i nasz aniołek znowu jest grzeczny..... :D i weż się domyśl o co mu chodzi..... chyba się zapisze na kurs telepatii :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60586 przez Monix
Jak tam u Was dziewczyny z wagą ??? Wróciłyście już do wagi początkowej ??? Ja muszę sie pochwalić, że w ciągu miesiąca zgubiłam już 14 kg ... no ale zostało jeszcze 12 kg :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60713 przez renata329
ja juz zgubiłam 14 i jeszcze został mi 1kg ,zaraz po porodzie w szpitalu weszłam na wage w łazience i juz spadło mi wtedy 6,5kg

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60844 przez Monix
renata329 napisał:

ja juz zgubiłam 14 i jeszcze został mi 1kg ,zaraz po porodzie w szpitalu weszłam na wage w łazience i juz spadło mi wtedy 6,5kg


Ale masz fajnie ... Kurcze mi te 12 kg spędza sen z powiek, w nic się jeszcze nie mieszcze - masakra jakaś i jeszcze te rozstępy :huh: :dry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60849 przez aslani
W ciąży przytyłam 14kg, teraz zostało mi do zrzucenia jeszcze 4kg. Czekam na lepszą pogodę, bo wtedy zaczną się spacery. Jak tylko ginekolog stwierdzi, że już jest wszystko ok to zacznę chodzić na aerobik, wiosną rower. Powinno być dobrze?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60860 przez Monix
No ja myślę, że jak przyjdzie wiosna, to te kg szybciej zgubię ... Przynajmniej mam taka nadzieję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60963 przez Anusia365
Ja w ciąży przytyłam 8 kg, teraz półtora miesiąca po porodzie ważę 4 kg mniej niż przed ciążą:) Ostatnio w niedzielę kupiłam sobie dzinsy dwa rozmiary mniejsze:) Pozostaje mi tylko popracować nad mięśniami brzuszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61025 przez martela89
Cieszcie się,że tak mało przytyłyście bo ja to 25 kg przytyłam ale szybko wróciłam do swojej wagi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61057 przez gosia_ann
Przed ciążą ważyłam 83, na samym końcu ciąży 92,2 a wczoraj jak weszłam na wagę, czyli 10 dni po porodzie ładne 78 kg odczytałam :) Mam nadzieję, że tak mi zostanie, bo apetyt znowu mi wraca i muszę się teraz pilnować co i ile jem hehe.

Mam pytanie odnośnie pierwszej wizyty u ginekologa ... kiedy się do niego wybieracie, czekacie te 6 tygodni czy idziecie wcześniej? Na karcie informacyjnej przy wypisie ze szpitala miałam napisane, żeby skontaktować się z lekarzem prowadzącym (ginekologiem) po 10 dniach, ale po co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl