BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #185671 przez ifka
a ja nie wiem jak to się stało,ale jakoś zagubiłam się i ominęłam ten wątek :angry: :dry: a przecież my ze stycznia jesteśmy tzn. Lenka :) .Tak jak Zosia gosi_ann (ten sam dzionek) "Dzień dziadka" :silly: .Miał być luty,ale królewna spieszyła się na świat, bo ciekawska :silly:

a oto ona :laugh: :






Monix-szalejecie z tymi ząbkami :lol:


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185678 przez ifka
Monix napisał:

Wczorajsza pozycja :P :laugh:



hahahahaha no nie mogę rewelacja :lol: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #185679 przez ifka
gosia_ann napisał:

Byłam dzisiaj z Zosią na rozmowie w żłobku. Parę rzeczy muszę mieć. Zobaczymy jak to będzie. Pewnie i tak będę ryczeć ;)


ojjjjj....i tak Cię podziwiam Gosia-odwazna decyzja :) :kiss: , ja póki co mam jeszcze czas, ale jak Lena do przedszkola pójdzie to pewnie będe ryczeć jak bóbr :laugh: .Trzymam kciuki za Was :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #185692 przez ifka
sylka napisał:

Dziewczyny a w jakich godz. podajecie posiłki? Jak wygląda wasz jedzeniowy rozkład dnia?


tak, tak wiem po czasie :) :blink: , ale u nas wygląda to tak :

6.00 (śniadanko)- 200 ml mleka i 4 miarki kaszki (ryżowa)
10.00 (II śniadanko) - 200 ml mleka i 4 miarki kaszki (glutenowa-7 zbóż albo manna)
14.00-15.00 (obiadek)- ale z tym to u Lenki ciężko, jest problem,żeby zjadła coś innego niż marchewkowa z ryżem z bobovity :( :dry:, a jak sama coś ugotuję to już w ogóle nagimnastykowac się muszę,że hohohoh :ohmy: no i herbatka oczywiście (Lena na soczki robi blllleeee) :huh:
19.00-20.00 (podwieczorek) - owocki, albo owocki z jogurtem czy mlekiem (kaszką)
23.00 - kolacja 200 200 ml mleka i 4 miarki kaszki (ryżowo-kukurydziana)
Czasem przegryzie chrupka kukurydzianego albo biszkopta :) .a jak jem kanapkę to oczywiście domaga się chlebka :blink: i też coś tam przegryzie :blink: .A te pierwsze chrupaczki po 7 m-cu u nas się nie sprawdziły, Lenka nie umie sobie z nimi dac rady i się dławi.Z apetytem też jadła kisiel z bobofruta :blink:.

kiedyś było troszkę inaczej z godzinami i jadła o 1 w nocy, ale pediatra powiedziała,żebym spróbowała ją oduczyć, bo noc powinna jej się kojarzyć ze spaniem anie z jedzeniem..... :huh:
spróbowałam i od 2 m-cy nie je o 1 (a może powinna hmm....)

Na razie osiagniecia Lenki to:
turlanie- opanowane do perfekcji :blink:
leżenie na brzuchu i podrzucanie kuperka do gory-tak jak do raczkowania :blink:
sprężynowanie u nas się jakoś szczególnie nie objawiło :)
ślinienie się na potęgę (właścicielka 2 dolnych jedynek) :laugh:
póki co nie siedzi,jak w łóżeczku się chwyci szczebelków to się zdarza,że posiaduje :silly:
no i gra doskonale......rodzicom na nerwah czasem :lol: :laugh:


Za to od poniedziałku śpi mi bardzo niespokojnie.Wierci się, kręci, stęka, jęczy, marudzi i czasem nawet płacze.W calym tym galimatiasie ma zamknięte oczka - wszystko dzieje się przez nsen - nie wiem co o tym myśleć...może ząbki.... :huh:, albo się czegos wystraszyła, ale raczej nic takiego nie kojarzę...


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185778 przez gosia_ann
Ifka przepadam za twoją małą, śliczna jest!

Ślinienie się na potęgę hehe też mamy wszystko zaślinione, choć zębów brak.
Obniżyliśmy jej łóżeczko o jeden poziom i maluda zaczęła w nim stawać, więc łóżeczko musi iść na sam dół.

Ifka nie było mi dzisiaj łatwo z tym żłobkiem. Była 4 godzinki, zjadła tylko deserek ze słoiczka, nic więcej nie chciała. Pocieszam się tym, że nie tylko ona dzisiaj płakała. Mam nadzieję że jutro będzie jej (i mi) troszkę łatwiej. Ciocie w żłobku są sympatyczne - 4 panie i gromadka 17 maluchów w wieku 7 miesięcy do roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185821 przez ifka
U nas łóżeczko jeszcze na poziomie nr 1 :blink: z uwagi na brak "wspinaczkowania" :lol:

Oby jutro u Was było lepiej.... :kiss: z każdym dniem pewnie lepiej będzie :kiss: .Ja też jestem dziecko żłobkowe,ale moja mama pracowała na tam na kuchni :silly: .U mnie żłobka nie ma - więc i tak bym nie zaszalała.Za to przedszkole zaliczymy za 3 latka po moim wychowawczym, to dopiero będzie jazda bez trzymanki :ohmy: :silly: .Pewnie gdyby nasz kochany kraj miał lepsze perspektywy dla mnie w chwili obecnej, to bym się zastanawiała nad powrotem do pracy, a tak to na bezpłatnym wychowawczym - masakra i chcą żeby lepiej było....ehhhh....

Trzymajcie się dziewczynki-jutro będzie lepiej :) :kiss: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185844 przez renata329
ifka moj mały ostatnio te zaczaqł płakac w nocy,wydaje mi sie ze to przez zabki,moja bratowa pracuje w złobku troche mi naopowiadała co sie tam dzieje,dziecmi opiekuja sie dobrze tylko wyjadaja im deserki co rodzice kupuja itp

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185858 przez Monix
O, widzę że ifka do nas dołączyła :) Już kiedyś miałam Ci się spytać czemu nie piszesz w naszym wątku, ale zapomniałam :P Witajcie w naszych skromnych progach. Buziak dla malej ślicznoty... :kiss:

Muszę się Wam pochwalić, że moje dziecko opanowało sztukę samodzielnego siadania :laugh: A tak w ogóle to strasznie rwie się do chodzenia :ohmy: i parę razy w ciągu dnia, muszę z nią poginać po pokoju wspierając ją pod pachami. A już nie mówię o tym jaka z niej rozrabiara. Moje biedne psy już jej mają dość, a co będzie dalej hehehehe :S :lol:

Kurcze dziewczyny (gosia, kasiekk) nie zazdroszczę Wam rozłąk z dzieciaczkami. Ja póki co mam ten komfort, ze nie muszę się rozstawać z moją Perłą i bardzo się z tego cieszę

A z ząbkami to fakt idziemy jak burza :side: Ząbkowanie przechodzi nad wyraz łagodnie, żadnych marudzeń, gorączki, biegunki itp. ufff....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185930 przez bombel779
Gosiu a można wiedzieć ile (mniej więcej) kosztuje żłobek..??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185941 przez kasiala
Witam wszytskich!
Mam takie pytanie czy któraś z was nie potrzebuje kremu sudocrem 60 g cena 8,40 zl(4 sztuki) lub proszku lovela regular(2 opak) i color(6 opak.) 1,8 kg cena 17,00 zl.Mam do sprzedania ponieważ koleżanka likwiduje sklep i wyprzedaje te rzeczy po takich cenach.Jakby któraś z was była zainteresowana to prosze o kontakt na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oczywiście dochodzi do tego koszt wysyłki.
Ja osobiście sama zaopatrzyłam się w te rzeczy, bo wiadomo że przy małym dziecku to idzie jak woda.POzdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #185975 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185977 przez ifka
renata329 napisał:

ifka moj mały ostatnio te zaczaqł płakac w nocy,wydaje mi sie ze to przez zabki,moja bratowa pracuje w złobku troche mi naopowiadała co sie tam dzieje,dziecmi opiekuja sie dobrze tylko wyjadaja im deserki co rodzice kupuja itp


też stawiam na ząbki :) , tzn. wolałabym, żeby to one były a nie coś poważniejszego.Lena znów bardzo się ślini i pcha wszystko do buzi jak przy jedynkach, więc może coś tam znów się kluje :blink: .Chociaż dzisiejsza nocka była nieco spokojniejsza.Obudziła się tylko o 4 chyba głodna, ale napisła się herbatki i wstała o 6 na śniadanko :) . :lol: to dobre z tymi deserkami :lol: .Ja tam całkiem fajnie wspominam żłobek :silly: :lol: ,szczególnie porę obiadową, szpinak i zupę mleczną z dynią :P :lol: :blink: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185978 przez ifka
miskiewicz88 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Marcelinka :) - bardzo piękny z niej słodziak :) :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185983 przez miskiewicz88
ifka napisał:

miskiewicz88 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Marcelinka :) - bardzo piękny z niej słodziak :) :kiss: :kiss:


Lenka to tez cudny slodziak:) i chyba maly smieszek z niej?? bo na kazdym zdjeciu taka radosna:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #185986 przez miskiewicz88
Ivy napisał:




Ja i Marcelinka jestesmy pod wrazeniem...jak bym nie widziala na zdjeciu to bym nie uwierzyla, ze 7 miesieczny malec potrafi to wszystko:)

Natka napisał:

a tu moj P :)


Przystojniak mały:) slicznie oczy!

gosia_ann napisał:

Pewnego słonecznego dnia na działce u dziadków :)


Zamyślony aniołek ;) pewnie obmyśla plan ucieczki z łóżeczka hehe

Taki uśmiech dodaje pozytywnej energii!!


Zosia zmienia sie w oczach:) jest przesliczna:)

Kasiekk napisał:

Także przedstawiam po dłuższym czasi emojego przystojniaka :D


Karol jaki elegancki:)i przystojny oczywiscie:)

renata329 napisał: [/quote]
Dawid jest przesliczny i cudne oczka ma:)


Monix jak tam karmienie piersia u Was wyglada?czy juz przeszlas na MM?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl