BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #183246 przez Monix
O jest mój ulubieniec Karolek! :lol: :kiss: Prawdziwy elegancik z niego! Dobrze,że nam go pokazałaś :)

Ja mam wózek graco quatrro tour deluxe travel system shadow - oto on:http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_54_10751_-1_14601_96979_10001_14051

Jestem z niego bardzo zadowolona, ma tylko jeden malutki minusik jest trochę ciężki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183310 przez bombel779
Ohh Karolek jest przesłodki :) :kiss:

Dzięki dziewczyny za pomoc ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183365 przez Ivy
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam, bo Kuba absorbuje teraz absolutnie każdą moją chwilę. Raczkowanie jest już od jakiegośczasu pestką, więc wziął się za wstawanie. Bardzo ciężko go upilnować. Mieszkanko zamieniło się nam w jeden wielki plac zabaw, wszędzie po kątach poupychane poduszki i ciągle jakieś zabawki się pod nogami plączą. Gdy siądę choć na chwilkę do kompa, jak teraz, Kuba podraczkowuje, wspina się po kanapie, staje prosto na nóżkach i atakuje kolana :D ... nie wiem, co on sobie z nimi wykombinował, ale wydaje przy tym dźwięki, jak zombie szukające świeżego mózgu do schrupania ;) .
Jako, że mieszkamy przy ruchliwej ulicy i nie mamy co marzyć o wyjeździe wakacyjnym, zrobiliśmy sobie plażę w domu- to był strzał w dziesiątkę :D :



I wstawaniowe szaleństwa :D :

Mamo, ja już chcę grać z chłopakami w piłkę! Mogę wyjść?

Chyba pomyliłem bęben z krzesłem, ale też fajnie się w to trzaska :D :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183377 przez Monix
Ale silny chłopak! WOW! Jestem pod wrażeniem, świetnie sobie Kubulek radzi! Brawo! :) :) :)
Pierwsza fotka - poezja... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184120 przez Natka
Kasiekk fajnie ze sie znowu odezwalas .. Karolek przystojniacha :*

Ivy no twoj maly to naprawde nie dosc ze jest slodki to jeszcze duzo juz potrafi :* ach jakos tez bym juz tak chciala :)

a tu moj P :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184240 przez baby_55
WAŻNE!!
Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową! Okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 761303308973, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184318 przez Monix
U nas kolejny ząbek :lol: Wyszła druga górna jedyneczka - czyli 7 ząbków na horyzoncie :laugh:

Piotruś ślicznuisi :kiss: Oj, będzie miał powodzenie u dziewczyn w przyszłości... mama strzeż się :silly:

A propo tego apelu, to chyba nie potrzebnie jest siana panika, bo na stronie nestle, wyraźnie jest napisane, że to dotyczy Francji a dokładnie produktu o nazwie NESTLE P'TIT POT BANANA (szkło znalezione zostało tylko w jednym słoiczku). Polskie produkty są bezpieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184709 przez justynka0691
Śliczne są wasze łobuziaki :)
My w końcu możemy się pochwalić pierwszym ząbkiem :)nareszcie się ukazał
Co do aktywności ruchowej nie jest najlepiej póki co nie siedzi, nie raczkuje na to też nie możemy się doczekać, tylko przekręca się z pleców na brzuszek ,ale w drugą stronę już nie potrafi :( troszkę się tym obawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184739 przez Natka
Monix napisał:

U nas kolejny ząbek :lol: Wyszła druga górna jedyneczka - czyli 7 ząbków na horyzoncie :laugh:

Piotruś ślicznuisi :kiss: Oj, będzie miał powodzenie u dziewczyn w przyszłości... mama strzeż się :silly:

.


dopoki mi nie przyjdzie ze jakas jego dziewczyna jest w ciazy to bedzie ok .. a ogolnie to on juz ma wybranke , marcelke :*

Justynka gratuluje ząbka :) to moj P tylko zostal bez zabkow .. :( eehh moze to glupie ale tez bym juz chciala zeby mu cos wyszlo a tu ani widu ani słychu ;/

Justynka moj P jak narazie tez tylko siedzi sztywno ... a raczkuje tak ze lezy na brzuchu i rusza dupa .. lekarka powiedziala ze wszystko ok ... ale tez moze pojde po 2 opinie lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184813 przez gosia_ann
Kasiekk dobrze że się odezwałaś bo już się martwiłam.
Karolek jest bardzo do taty podobny.

Ivy Twój synek nieźle wymiata :) z tym staniem na nóżkach rewelacja. Strasznie szybko skubany chce grać w tą piłkę z kolegami hehe

Piotruś ma śliczne oczka :)

Chłopaczki są przesłodkie. Buziaki od Zosika dla każdego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #184910 przez renata329
moj dawid tylko lezy na brzuchu i jak go posadze to sam prawie siedzi ale o raczkowaniu i wstawaniu nie ma mowy a ma juz 8 miesiecy

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184916 przez aslani
Jasiu uwielbia siedzieć. Na brzuchu już nie chce leżeć, nauczył się pełzać, ale nie chce. Tzn. jak go coś zainteresuje to ewentualnie trochę się przemieści. Leń! :( Mamy zalecone, żeby jak najmniej go sadzać, a dużo ma leżeć i obracać się. O raczkowaniu i wstawaniu nie ma mowy póki co. :dry: Jedyny plus to, że opanowaliśmy kręcz szyjny i już jest ok. :laugh:
Idzie trzeci ząbek, górna jedynka.
Pozdrawiam wszystkie mamy i ich maluszki. Zaglądam tu codziennie, ale rzadko odpisuję, bo generalnie mało czasu, a do tego prowadzę swojego bloga, który też sporo czasu zabiera. Śledzę jednak wpisy i jestem w szoku jak nam dzieciaki rosną!
Dajecie maluchom pierwsze ciasteczka i chrupki? Mój jakoś nie bardzo je lubi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185230 przez renata329
ja dawidkowi daje flipsy kukurydziane ,bardzo je lubi:)

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185500 przez gosia_ann
Aslani ciesze się że kręcz szyjny już za wami. Na sadzanie i raczkowanie przyjdzie czas. Najważniejsze że mały jest zdrowy.

Zosik uwielbia siedzieć i pełzać. Muszę się z nią przenieść na podłogę bo zabawy na tapczanie stają się niebezpieczne.
Podaję jej chrupki bez soli. Dopiero od niedawna z apetytem je zjada, wcześniej nie była zainteresowana - nie bardzo wiedziała co z tym zrobić hehe

Pewnego słonecznego dnia na działce u dziadków :)

Zamyślony aniołek ;) pewnie obmyśla plan ucieczki z łóżeczka hehe

Taki uśmiech dodaje pozytywnej energii!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185540 przez renata329
Zosia jest przesliczna :)

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl