BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 7 miesiąc temu #30561 przez sunflower
Dziewczyny bardzo fajny pomysł z tą listą, :laugh: Kasiekk fajnie, że tą listę zamieściłaś, mi na razie nic więcej do głowy nie przychodzi...

A co do ciuszków to ja już teraz mam ich pełno bo wszystko mi siostra odkłada, także za dużo kupować nie muszę...

A te śpioch biało-czarne fantastyczne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30567 przez Kasiekk
no dziewczyny ja nie mam tak fajnie. Muszę wszystko kupić od poczatku do końca. Dlatego tez szukałam takiej listy aby miec rozeznanie co i jak... Jak narazie mamy trochę body z krótkim i długim rękawem kilka pajacyków i kaftaniki. Musze pomyśleć jeszcze o śpiochach i narazie z bielizny to tyle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30580 przez aslani
Usiadłam dziś i zrobiłam listę zakupów. Sporo tego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30626 przez miskiewicz88
Hej dziewczyny!:) Bylam dzis u ginekologa i dostalam skierowanie na ten test glukozy....A tak poza tym mam malo wod plodowych- chyba nie jest najlepiej, bo musze lezec i pic litrami wode...Ja tez juz mam spory zapas ubranek od siostry hihi:)pozdrawiam:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30702 przez kama
Witajcie ja chyba też zacznę i tu zaglądać. Termin z drugiego USG wyszedł mi na 2 styczeń, a pierwszą ciążę też przenosiłam co prawda dwa dni, no ale wszystko się może zdarzyć i zamiast powitać maluszka w drugi dzień świąt powitam w styczniu.
Co do ciuszków to prawda troszkę tego trzeba, ale nie rozpędzajcie się tak bardzo pamiętajcie, że rodzina też obdarzy waszego maluszka ubrankami. Ja jeszcze też nie mam nic dopiero mój brat przywiezie mi wszystko, gdyż wywiozłam już ciuszki do mamy. Końcówka września będzie bardzo pracowita bo będę musiała wszystko poprać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30720 przez eldcia
A u mnie dziewczyny to co USG a miałam juz ich 4 to inny termin porodu, więc troche to wszystko pokręcone. Może to wynika z tego że zawsze cykle miałam co 30 dni ale przed ciązą miałam wywoływany okres z powoducysty i potembrałam luteine i cykle skróciłymi się do 24 dni po luteinie ale było ich tylko 2 bo zaszłam w ciążę. Ale lekarz policzył według 30 dniowych cylki ale co zrobic jak @ nieregularnie przychodziła... B)

Czekam teraz na badanie połówkowe może to mi coś w głowie rozjaśni z tym terminem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30722 przez eldcia
Eh zazdroszczę Wam że macie po kim dziedziczyć ubranka u mnie niestety nie jest tak kolorowo bo były same dziewczynki :) A w różowych śpiochach synek chodzić nie będzie :laugh:
Dlatego chyba fortune wydam na całą wyprawkę ;) Ale ja będę teraz kupować rożnokolorowe ciuszki bo a nóż drugie dzieciątko okaże się dziewczynką :laugh: i wtedy będzie wszystko jak ulał pasowało nawet wózek zamierzam kupić jakis neutralny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30724 przez eldcia
Co do listy się zgadzam ale przydała by się jeszcze maść albo krem na popękane sutki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30730 przez Madzia89862
a jak moj smyk sie urodzil to i w rozowych spiochach chodzil:)dostalo sie w spadku to czemu nie wykorzystac?a takie malenstwo i tak szybko wyrasta z ciuszkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30736 przez Kasiekk
Madzia89862 napisał:

a jak moj smyk sie urodzil to i w rozowych spiochach chodzil:)dostalo sie w spadku to czemu nie wykorzystac?a takie malenstwo i tak szybko wyrasta z ciuszkow


Gdybym odziedziczała coś to na pewno Karol też by spał w rózowych ciuszkach:D, ale niestety nie mam tego szczęścia więc nie kupuje takich :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30740 przez eldcia
Niby macie rację dziewczyny ale te ciuszki wędrowały z jednych rak do drugich i sa w strasznym stanie więc wole kupic niz potem ktoś mi wypomni że na jego śpiochach sie syn wychował... Wiadomo jak z rodzina jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30744 przez wiola
Eldcia ,masz rację,jak są bardzo zniszczone to trzeba kupić,a co do koloru różowego,ja dostałam parę rożowych pajacyków i zakładam je Filipkowi jak jestesmy w domku.Kurcze chciałam powklejac suwaczki moich starszych dzieci a tu widzę usunoł się suwaczek Filipka,jak zrobić żeby były 3 suwaczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30746 przez gosia_ann
Kasiekk napisał:

gosia_ann no ale jesteś już w 22 tygodniu ciąży na pewno miałaś USG i jaki termin wychodził Ci wtedy ? Jeśli podobny to termin będzie porównywalny do tego 8.01 ;) jeśli nie to USG Ci pokaze kiedy maluch będzie chciał sie wydostać ;)


Podczas USG podaję lekarzowi datę ostatniej miesiączki czyli 3 kwiecień. Zatem termin porodu przypada na 8 stycznia 2011 i taką datę mam na ostatnim odcinku USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30768 przez Kasiekk
gosia_ann napisał:

Podczas USG podaję lekarzowi datę ostatniej miesiączki czyli 3 kwiecień. Zatem termin porodu przypada na 8 stycznia 2011 i taką datę mam na ostatnim odcinku USG.


No to widzisz dzidzia rozwija się zgodnie z datą @. Jeśli wszystko tak się ułoży to dzień po dniu będziemy rodzić. Ja ostatnia @ mam liczoną od 4.04 :) Powiem Ci, że na ostatnim USG mi wyszło że Karol jest rozwinięty o tydzień bardziej, czyli wtedy byłam w 20 tyg a z USG wychodziło że dziecko jest z 21 tyg :).

wiola Tworzysz suwaczki i wklejasz jeden po drugim :). Tylko każdy to osobny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30773 przez gosia_ann
Najbliższe USG mam 23 września i bardzo bym chciała poznać płeć naszego bąbelka. Podczas poprzedniego badania lekarzowi nie udało się określić płci, mam nadzieję, że teraz się uda :) Jak na razie maluszek wierci się od samego rana i nie może przestać hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl