BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 4 miesiąc temu #267789 przez Monix
Tak się zastanawiam może ma tylko raz drzemkę, bo spi do poźna? ( śpi do 9 ) hm... musiałabym zmodyfikować jej pory wstawania, chociaż nie wiem czy mi się to uda, bo ja poźno chodzę spać i przez to lubię dłuzej pospać :blush:

Renata to wyprawiacie roczek w ten sam dzień co my, tylko że u nas roczek tak akurat wypada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267790 przez sylka
U mnie KUba ma 1 drzemkę o 12.00 do 13.30-14.30
Zasypia o 20.00-20.30 a sa dni że o 22 a wstaje zawsze o 7.00 na jedzonko i dośpi do 7.30-8.00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267797 przez Monix
Aaaa czyli na to wyglada, że tylko ta jedna drzemka teraz bedzie. No szkoda, bo jak spała 2 razy, to człowiek wiecej mogł zrobić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267816 przez sylka
U nas zawsze były 2 po 40 min a od jakiegoś czasu 1 60 min albo tak jak napisałam, zalezy od dnia. A Ze nigdy nie wiadomo ile bedzie trwała robie wszystko na szybkiego :P No chyba że jesteśmy na spacerze wtedy spi i śpi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267818 przez Monix
A moje dziecko nigdy na spacerze nie spi. Nawet jak jwst pora drzemki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267822 przez sylka
u naas czy drzemka czy nie i tak po 30 min. spaceru prawie zawsze zasypia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267828 przez motylek85
u nas różnie z drzemkami, raz jedna a raz dwie. dziś np wstał przed 10 no to była jedna drzemka od 12:30 do 14 prawie a jak wstaje wcześniej to od 10:30 do 12 jedna i około 15:30 do 17 druga ale też coraz rzadziej ta druga...

a tak w ogóle dziękujemy za komplementy :kiss:

my roczek obchodzimy 6-go bo to dzień wolny dla wszystkich i nie będzie problemu, że komuś nie pasuje :D a Oluniek urodzinki ma 4-go :woohoo: jej jak to zleciało :) i tak liczę ile u nas będzie osób i wychodzi, że jak wszyscy zaproszeni dotrą to będzie 20 osób dorosłych i 6 dzieci... o mamciu sporo;) ale myślę zrobić tylko obiad z dwóch dań i jakieś przystawki no a później ciasto i kawka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268144 przez Monix
PIOTRUSIU KOCHANY Z OKAZJI ROCZKU WSZYSTKIEGO NAJ, NALJLEPSZEGO. STO LAT, STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!! ROŚNIJ ZDROWO. BUZIACZKI OD CIOCI I NADII :kiss: :kiss: :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268148 przez renata329
STO LAT,STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM ,NIECH ZYJE NAM A KTO PIOTRUS!!!!!!

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268327 przez ifka



Piotrusiu kochany wszystkiego naj najlepszego, samych pogodnych i wesołych dni,spełnienia marzeń od cioci i Lenki :kiss: :kiss: :kiss:



a to dzisiejsza niespodzianka Lenki dla mnie :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


tak to własnie Lenka znalazla ciasteczko, ktore ucieklo mamie z szafki i umieściła je w bardziej stosownym miejscu :ohmy: :ohmy: :lol: i zostawiła slad po przestępstwie :silly: :lol: .Ale moja mina jak ja zobaczyłam z całym jeżykiem w buzi ......bezcenna :ohmy: :lol: .Oczywiście skonsumowala jedynie czekolade z wierzchu (oby jej nie wysypało), reszte niedobra mama zabrała :S :woohoo:


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268409 przez renata329
u mnie ostatnio dawid robi tak koło fotela stawia jezdzi staje na niego poznie z jezdzika na fotel i z fotela na stolik,najlepsze jest to ze przed swietami ubierałam na dole choinke ,dawid bawił sie przedpokoju , po chwili rozgladam sie a jego nigdzie niema ,szybko biegna sprawdzic czy jest na schodach a on jyz był na gorze na przedpokoju ,dobrze ze drzwi były otwarte na gore bo nawet niechce myslec co mogło sie wydarzyc a tych schodkow jest 15to mozecie sobie wyobrazc jak wysoko wszedł

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268458 przez miskiewicz88
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANY PIOTRUSIU MARCELINKI:*:*:*:*

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268665 przez Monix
Co tam dziewczynki? Cisza nastała znowóż jakaś... :cheer:
Qurcze, czy Wasze dzieciaczki też takie niegrzeczne są jak mój PIERNIK :unsure: Kiedys jak powiedziałam NIE bądź NIE WOLNO to ustępowała i zajęła sie czymś innym, a teraz mam wrażenie, że robi mi na złość... Dziś np. złapałam ją na wkładaniu paluszków do kontaktu :ohmy: Mówię: ''Nadulka nie wolno'' - ona sie cieszy :dry: Podnoszę głos - ona sie cieszy. Dostaje ( delikatnie oczywiście ;) ) po łapkach wielki bek jakby ją ze skóry obdzierali i za chwilę to samo i śmiech...

Albo pies leży i śpi. Nadulka podchodzi i ściska i ciągnie go za
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. Pies juz prawie oczy ma na wierzchu z bólu, a Nadia oczywiście zadowolona i powtórka z rozrywki. o wkładaniu rąk do psich misek i wyjadaniu karmy, bądź rozlewaniu wody nie wspomnę... Do takich rzeczy ciągnie ją jak pszczoły do miodu. Interweniuję ze 100 razy dziennie... :dry: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268858 przez Monix
DAWIDKU Z OKAZJI ROCZKU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE. BUZIAKI :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268864 przez Natka
dziękuje wam kochane za życzenia :* :* :* my już po imprezce i naprawdę była udana :) ale relacje i foty to dodam na spokojnie jutro :)

Najważniejsze: Dawidku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :* :* :*

Monix nie martw się mój P tez do grzecznych nie należy .. najlepiej jest jak mu mowie Piotrus nie wolno a on sie na mnie popatrzy i olewa mnie to ja mu znowu mowie Piotrus nie wolno no i sie zaczyna placz bo Piotrusiowi cos zabroniono a nie daj boze nie dostanie pilota lub komorki to tez ryk ...

a z tym psem to mnie rozbawiłaś :D :D :D biedactwo :P

a drzemki mamy rożne: raz lub 2 razy na dzień zależy jaka byla nocka a czasami spi tylko 15min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl