BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272150 przez motylek85
Oluniek dziękuje wszystkim ciociom i dzidziusiom za życzonka :kiss: my dziś szalony dzień zakupowy i strzyżeniowy:D Udało się Olkowi ten busz z głowy ściąć :lol: fotki wkleję jak będę miała już na kompie :laugh: buziamy i uciekam bo padam na pyszczek :silly:


Lenka ty mała ślicznoto:D Ifka jaka ona się do ciebie robi podobna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272493 przez aslani
Witajcie dziewczyny
Dawno mnie tu nie było, ale jak wyjechaliśmy do rodziny na święta to nadal tu jesteśmy. Planujemy zostać do roczku Jasia, bo łatwiej wszystkich zorganizować.
Jasiu ostatnio często się budzi w nocy, w dzień ma jedną drzemkę (czasami przyśnie dodatkowo), ale mam już dość. Zastanawiam się kiedy zacznie przesypiać całe noce? Domaga się jedzenia co 4-5godzin.
ok.5-6 210 MM
ok.10-11 kaszka ryżowo-kukurydzianą
ok.14 obiad
ok.16 często je obiad z nami
ok.18 deser
ok.20 kaszka (często nie wypija)

Jak widzicie, Jaś je często i sporo, ale też waży już jakieś 14kg. Zawsze był większy i cięższy, dawno go nie ważyłam.

Za kilka dni roczek, ale też czas szybko mija....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272726 przez ifka
14 kg to faktycznie dryblasek z Jasia :) :kiss: :kiss: .Gdzie nam do niego :P .Tylko ja daje Lence 5 razy dziennie jeść?Niby wg.schematu,ale u Was widzę więcej.Może dlatego wydaje mi się taka drobna :huh: .Ale z drugiej strony jak jadla w mniejszych odstępach czasu to nie chciała bądź nie dojadała, więc myslę,że chyba wystarcza.

Aslani nie martw się, ja też marzę o przespanej nocy :S :huh: :huh: .Do tej pory chyba2 czy 3 były :dry: .Napsiz jak się imprezka udała :) :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272867 przez Natka
hey dziewczyny :)

Aslani no Jasiu 14kg to swój chłop :D A pokaz nam zdjęcie Plissssss :D

No a Nadjulka 9800 :D tez ladne ... moj P chyba jest najchudszy :( :(

dziewczyny jakos dzis mam zly humor :( jestem zla na M , glowa mnie boli i jakos tak zle sie czuje ;( ;( ;(
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272881 przez renata329
Natka czemu jesteś zła na M ,jesli mozna wiedziec.niewiem ile Dawid wazy ale jak wazyłam go 2 mies temu to wazył 9kg,w ogole schudł kiedys to był fajny pulpecik.Dzisiaj zrobiłam Dawidkowi jajecznice z dwoch jaj na masle zjadł wszystko;)a i sam stoi i nawet dzisiaj dał dwa kroczki, z dnia na dzien juz widze ze lepiej sobie radzi

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272920 przez Natka
renata super ze dawid ci tak wcina i takie postepy robi :D :D :kiss: :kiss:
Moj P niestety jajecznicy nie tknie :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272929 przez ifka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272938 przez Monix
Hehe Natka u nas też takie teksty padały ;) Tacy są własnie faceci, nie przejmuj się zbytnio :)
Mój znowóż na diecie jest i ogólnie jakiś taki poddenerwowany chodzi. Oczywiście na mnie się wyżywa :huh: :dry: matko, jak sobie pomyślę ile jeszcze ta dieta będzie trwać... mam nadzieję ze się nie pozabijamy :P

Co do jajecznicy lub też jajka to moja Nadia w ogóle nie ruszy. Zrezygnowałam z jego podawania, bo nie ma sensu wmuszać na siłe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272942 przez ifka
Oni sa tacy nieskomplikowani :lol: :S

Ja dziś dałam jajecznicę z całego jajka i wysypka na brodce po jego zjedzeniu jest minimalna :lol: :lol:

przyszla nasza żaba:http://allegro.pl/zaba-ikea-fabler-jak-nowa-polka-kieszenie-i2025864918.html :laugh:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272950 przez Monix
Ale fajne żabisko :P
Włssnie mi przypomniałaś Iwonko, że dziś trzeba się w końcu wybrać do sklepu po prezent roczkowy, z racji tego że jutrzejszy dzień jest dniem wolnym od pracy. Zupełnie zapomniałam :S Miejmy nadzieję, że mój kochany przyjedzie dziś wczesniej do domku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272952 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272957 przez ifka
Żabisko fajowe, na zywo tez swietna, oby była jeszcze praktyczna ;) .No własnie prezent Monia :silly: , bo to imprezka na dniach :woohoo: .Daj znac co tam kupiliście fajowego Nadulce :)


Hej Miskiewicz :laugh: :kiss: .U nas bedzie zimna płyta :blink: .Roczek na 13.do jedzonka tort, muffinki, ciasto"chatka", jakieś 2 sałatki, jajka faszerowane, 2 rodzaje koreczków z sosami i może wedlina z pieczywem, jakiś owoc i to tyle.Będzie 7 osób dorosłych.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272963 przez Natka
Ifka zaba jest swietna. Wlasnie szukamy mieszkania wiekszego tak aby P mial swoj wlasny pokój i właśnie tez później będę zamawiała takie rzeczy :D Juz sie doczekać na nie mogę

No ale jak narazie oglądamy rożnie mieszkania :D :D uwielbiam to :P :P :P

No Monix to nic tylko dzwon do swojego i na zakupy :D a pochwal sie pozniej ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272964 przez miskiewicz88
ifka napisał:

Żabisko fajowe, na zywo tez swietna, oby była jeszcze praktyczna ;) .No własnie prezent Monia :silly: , bo to imprezka na dniach :woohoo: .Daj znac co tam kupiliście fajowego Nadulce :)


Jeśli chodzi o prezent na roczek to mamy problem, bo Marcelina ma pełno zabawek przeróżnych , jeszcze na święta podostawała od wszystkich wokól i nie wiem co jej kupić. A poza tym na sylwka bylismy na Mazurach u mojej rodziny i prababcie dały małej kase i mowią "mama na pewno bedzie wiedziala co kupic Marcysi na roczek za te pieniazki" hehe:) a mi sie juz pomysly po swietach pokonczyly:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272969 przez miskiewicz88
ifka napisał:
Hej Miskiewicz :laugh: :kiss: .U nas bedzie zimna płyta :blink: .Roczek na 13.do jedzonka tort, muffinki, ciasto"chatka", jakieś 2 sałatki, jajka faszerowane, 2 rodzaje koreczków z sosami i może wedlina z pieczywem, jakiś owoc i to tyle.Będzie 7 osób dorosłych.[/quote]

U nas bedzie okolo 7-9 osob:) tez musze pomyslec nad meni:) a w urodziny Małej mam jakieś kolokwium, poprostu urwanie głowy....:P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl