BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272971 przez Monix
Ja też nie byłam na roczku :P Ale teraz będę i co najważniejsze u swojego dziecka :lol:
Ja generalnie przygotuję troszkę jedzenia ( choć mój B. tweirdzi że tort i kawa wystarczą :S ) Tj. jakas salatka, bigosik, kiełbaska (biała) kotlety i coś tam jeszcze (główkuję nad tym), no a potem ciacho i kawa własnie.
No i najwazniejsze to tradycja rozkładania Na stole różanca, pieniązka, kieliszeka i ksiązeczki. Znacie to chyba?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272993 przez Natka
a Miskiewicz jestes :* calusy dla Marcelinki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

u nas byla zimna plyta, salatka, i bogracz na wieczor na cieplo i to wystarczylo :D

a co do prezentu nie wiem ... moze pomysl cos na przyszlosc co by sie Marcelince przydalo :D :D

Edit:

ja zaraz lece po malego .. brak neta w domu :( wiec gdyby mnie nie bylo to Monix duzo szczescia zdrowia i radosci dla Nadii :kiss: :kiss: ucaluj ja od nas

a Monix i motylek zycze wam udanej imprezki :D :D no i czekamy pozniej na foty :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273010 przez ifka
Natka napisał:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no weź, wiem rece opadają :dry: .Przeciez kobieta wg nich to musi byc bez mrugniecia okiem: matką,zoną, kochanką, sprzataczka, pomocą kuchenną mało tego kucharka najlepiej itd. :S


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273021 przez Monix
Dziękujemy Natka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273197 przez aslani
He he z roczkiem jestem na bieżąco. Wyprawiamy u teściów, bo cała rodzina tutaj mieszka!
Poszłam na łatwiznę: tort zamówiłam, ciasto dokupię, potem kolacja: barszcz z pasztecikami(do wyboru będą krokiety), potem dwie sałatki, dwa rodzaje mięs w galarecie, dodatkowo wędliny, sery, itd. Oczywiście mnóstwo dodatków, owoce itd.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273229 przez ifka
ale przystojaniak cudny :) :lol: :lol: a jakie włoski :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273415 przez olka
Dziewczyny, wątek marcówek wcięło :( :(:(

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274169 przez Kasiekk
Czesc dziewczyny :D

Dawno mnie tu nei było :) i szczerze mówiąc nie nadrabiałam jeszcze tych 660 wiadomości :P Mój Karol miał ur 4.01 ale w związku z tym że przyjechała do nas rodzina na święta urodzinki świetowaliśmy razem ze świętami i chrzcinami (25.12)

Tak jak mówiłam u mnie wiele sie pozmieniało choćby to że odeszłam od męża i mieszkam w Krakowie.

Oto Karolek :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274190 przez justynka0691
Ja też również rzadko zaglądam najwyższy czas to zmienić :P Maraton zakończony: święta, sylwester i pierwsze urodziny Anta już tyle razy przy ważnych wydarzeniach obiecywałam że wstawię zdjęcia i zrobię porządek ze swoim profilem najwyższy czas :)



Kasiekk - przykro mi ,że Twoje życie się tak potoczyło. Strasznie Ci współczuje u mnie też było różnie o czym pisałam w innym wątku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274240 przez ifka
:kiss: hej dziewczynki Kasiekk i justynka :)

justynka zdjęcia dawaj i to jak najszybciej :silly: :lol:

Kasiekk koniec końców,moze to piekny poczatek wlasnie :woohoo: :kiss: :kiss:



Nadulka słonko nasze kochane :kiss: :kiss: :kiss: .Pierwszy roczek za Tobą z tej okazji samych pogodnych dni,śmiej się cały czas i dawaj mamie i tacie trochę w kość :silly: .Wszystkiego najlepszego myszko od e-cioci i Lenki :kiss: :kiss: :kiss:


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274263 przez sylka
Wszystkiego najlepszego dla Nadii :kiss: duzo zdrowka i usmiechu na buzce na kolejny roczek zycza Kubus z mama
[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274593 przez motylek85
Wszystkiego najlepszego
z okazji roczku
dla Nadulki i Jasia:)
a także
spóźnione życzonka
dla Karolka:)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:


U nas była mega imprezka, było 16 osób dorosłych i razem z Olkiem 4 dzieci :) Do jedzienia była zupka serowa, kotlety z piersi kurczaka z pieczarkami i serem i karkówka pieczona z cebulką i pieczarkami, do tego sałatka na słodko i sałatka gyros, kanapeczki, dwa ciasta, babeczki, tort i dodatkowo dla dzieci cukierki, chipsy i paluszki :lol: zaraz zrzucę foteczki to pokażę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274623 przez motylek85
i obiecane fotki:)
o proszę za co złapał Olunio :silly:

tort

dmuchamy świeczkę

tak smakował torcik;D

najmłodsi goście:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274628 przez ifka
Motylku to faktycznie mega imprezka była :blink: no i jaki wybór :lol: :lol: .A prezenciki jak, trafione? :).Torcik super-taki męski :silly: i wygląda apetycznie :) .O jakie fryzury cudne i mama (jakoś zaszczuplałaś na buzi) :) :unsure: i synuś :woohoo: .Tak, na kolejnej fotce widac,że torcicho smakowite :blink: :laugh: i zacne grono juniorów
a to nasza Lenka dzis w bawialni

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:unsure: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274633 przez motylek85
Ifka z prezencików to Oluniek dostał taki trójkołowy rowerek i samochody a reszta to kaska;) myślę, że trafione bo zabawek i tak duuużo a tak za koskę coś konkretnego kupimy:) widać, że Lenka przeszczęśliwa:D super:D a u was jak tam przygotowania do urodzinek? menu już jest? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl