BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 4 miesiąc temu #53386 przez justi
Powiedzcie dziewczyny puchną Wam nogi?bo mnie strasznie takie są jakby były napompowane aż palce bolą jak nimi ruszam staram się mało chodzić ale nie pomaga a może wiecie jak temu zaradzić czy to już tak musi być?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53415 przez DariaEm
Justi ja mam to samo, az tak ze to puchniecie wydalo mi sie nie normalne, przy tym ten bol palcow, masakra. Poszlam do lekarza z tym i powiedzial ze to na skutek zatrzymania wody w organizmie i soli, nie wolno soli jesc w ogole i wrecz przeciwnie kazal jak najwiecej spacerowac jezeli to mozliwe. Troche pomaga ustawienie nog w gorze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #53426 przez alutka1011
Tak jak Daria pisze unikać soli i przypraw jeśli musicie solić to tylko troszeczkę.Ja w 32 tyg leżałam w szpitalu na obrzęki ciążowe puchły mi ręce i nogi :(
Mamusie powoli się trzeba szykować już połowa stycznia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53459 przez asia26
ja tez puchnelam :( pamietam jak na miesiac przed poeodem pojechalismy z mezem i tesciami na wycieczke i nogi wylewaly mi sie butow a w nadgarstki zegarek sie werznal :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53490 przez dormag22
Mnie tez puchną, ale tylko troszkę dobrze jest trzymac nogi wyżej jak głowe, albo wymoczyc w letniej wodzie na mnie to działa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53502 przez justi
widać taka już nasza dola z tymi puchnięciami ale musimy przeżyć większe boleści dopiero przed nami...jeszcze to przeziębienie mnie męczy wszystko boli łamie w kościach uważajcie bo grypa panuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53505 przez Amelia
mnie strasznie dokuczaja hemoroidy, i często brakuje mi sił,do tego brzuch czuje jak balon, a pozornie jest nieduzy

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53531 przez DariaEm
Amelia leczysz jakos te hemoroidy? moja mama to miala i tez cierpiala z tego powodu.

Tu we francji juz 6tys osob zmarlo na grype H1N1 od poczatku zimy kalendarzowej, staram sie nie wychodzic z domu ale ten wirus jest wszedzie, nawet na owocach, trzeba myc dokladnie wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53575 przez bombel779
No! Daria to uważaj na siebie!! Maseczka na twarz :) rękawiczki na dłonie :P :D
Niech Cię to g*wno omija szerokim łukiem!! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53632 przez dormag22
Ten koniec jest chyba najgorszy z całej ciąży wszystko dokucza, ciagle cos boli i dolega. Ja bym chciala juz byc po bo ten stres kiedy i jak mnie zżera, ale już nie długo DAMY RADE!!!!i niedlugo nic nas nie ruszy.Uważajcie na grypkę i siebie też! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53703 przez Amelia
Biorę czopki posterisan ale to mało pomaga dzisiaj od południa rwie mnie brzuch dołem,nie wiem co sie dzieje dzisiaj nic nie odpoczywałam bo byłam tu i ówdzie czyzby od tego czy moze zaczne rodzic w najblizszych dniach, czuję jakby misie wszystko rwało.

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53708 przez dormag22
Najlepiej bedzie jak jutro pojdziesz do swojego lekarza, może to tylko jakies skurcze, a może twoj organizm przygotowuje sie do porodu. Ja tez dzisiaj nie najlepiej sie czuje dopadła mnie handra, ciagle płacze, a mała tez swoja droga dokucza i czuje dziwne kłucie w szyjke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53773 przez kaaroolina
Mnie na razie puchnięcie omija :) i mam nadzieje, że do końca tak zostanie.
Skurcze dalej mam ale nie nasilają się bardziej więc prawdopodobnie to są te przepowiadające.
dormag22 ja też mam takie kłucie już od jakiegoś czasu - mój gin powiedział, że to normalne szczególnie przy większych bobasach a jest to spowodowane uciskiem główki, która wstawia się w miednice - nie będę Cię "pocieszać" :dry: ale im bliżej porodu tym częstotliwość i siła się zwiększa :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53823 przez dormag22
Też tak sobie pomyslalam ale ogolnie wczoraj i dzisiaj to mam ciezki dzien, szkoda bo pogoda taka sliczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53925 przez DariaEm
Ja u siebie tez zaobserwowalam takie klucie w kroczu, tlumacze sobie ze to dzidzia naciska na szyjke.

No to dziewczyny, powoli trzeba sie juz przygotowywac, polowa stycznia minela ;)

Popralyscie juz ciuszki dla waszych malenstw? jak tak to powiedzcie mi, robilyscie to recznie czy pralyscie w pralkach? U mnie presja w rodzinie, karza mi prac w rekach ciuszki bo podobno w pralce moze sie nie doplukac, szczerze mowiac nie wyobrazam sobie prania w rekach bo mam problemy z kregoslupem, juz jak odkurzam to mnie lamie a co dopiero przy praniu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl