BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #52458 przez bombel779
kaaroolina napisał:

Masz już imię dla synka?

Tak,Jaś :D W sumie to imię mieliśmy już wybrane daawno :P

A jak Twoja dzidzia?? :) Wiesz ile teraz waży,mierzy?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52483 przez dormag22
Ja jutro mam wizytke ciekawe co u mojej małej słychać, mam tylko nadzieje ze nie wyrosnie z niej wielkoludek. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52773 przez wiola
witam dziewczyny i was też proszę opomoc,najbardziej na jedzenie.,zajrzyjcie do mam sierpien 2010 i pomóżcie,bede wdzieczna za kazda pomoc,dziekuje piszcie na prywatna wiadomosc,mam nadzieje że mi pomożecie.... :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52805 przez dormag22
Hej ja jestem juz po wizycie. okazalo sie ze moja szyjka ktora przez cala ciaze byla krotka i istnialo zagrozenie poronienia teraz ani drgnie a to juz 35 tydzien. Mialam termin na 19 lutego ale z parametrow dziecka wychodzi ze urodze wczesniej na poczatku lutego bo macica juz sie obnizyła. Mała bedzie wielkoludkiem bo waży juz 3kg jak na ten okres ciazy i jak na dziewczynke to duzo. Jesli ciaza potrwa jeszcze te 5 tygodni to prawdopodobnie bedzie 4 kg dzidziusiem i czeka mnie cesarka :( masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52809 przez DariaEm
Dormag nie martw sie na zapas, ciesz sie ze dzidzia ci zdrowo rosnie, ja gdzies czytalam ze dziecko 2 tyg przed wyznaczonym terminem porodu juz nie rosnie wiec moze nie ma co panikowac.
A i jeszcze jedno, to Ty jestes taka kruszynka ze nie pozwola Ci urodzic 4kilowego brzdaca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52851 przez dormag22
Kruszynką nie jestem ale rutyna wśród lekarzy bierze górę a z tego co słyszałam to ciezko urodzic 4kg bobasa. Wole sie meczyc naturalnie niz miec cesarkę dluzej sie dochodzi do siebie.dzięki za słowa otuchy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52868 przez asia26
Moja kolezanka urodzila 2,5 miesiaca temu silami natury chlopczyka 5100 gram i 62 cm lekutkie naciecie na 3 szwy :) wszystko sie da jak tylko mamusia ma sily :) dacie rade nie panikujcie dziewczyny jestescie do tego przeciez stworzone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52885 przez pulpecja
asia26 napisał:

Moja kolezanka urodzila 2,5 miesiaca temu silami natury chlopczyka 5100 gram i 62 cm lekutkie naciecie na 3 szwy :) wszystko sie da jak tylko mamusia ma sily :) dacie rade nie panikujcie dziewczyny jestescie do tego przeciez stworzone :)



ooo jaki duży :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52975 przez bombel779
Dormag,ja też panicznie boję się cesarki.Nie chcę jej!Wolę rodzić siłami natury!! Ale lepiej będzie jak nie będziemy się zamartwiać na zapas.Nie wywołujmy wilka z lasu! ;)
Najważniejsze że Twoja dzidzia jest zdrowa ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53031 przez asia26
Bombel masz racje nie ma co poanikowac i siac w sobie niepokoj na zapas :) to Wam mamuise nie pomoze a czemu niby mialybyscie nie urodzic silami? dacie rade napewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53037 przez olka
dormag22 napisał:

Hej ja jestem juz po wizycie. okazalo sie ze moja szyjka ktora przez cala ciaze byla krotka i istnialo zagrozenie poronienia teraz ani drgnie a to juz 35 tydzien. Mialam termin na 19 lutego ale z parametrow dziecka wychodzi ze urodze wczesniej na poczatku lutego bo macica juz sie obnizyła. Mała bedzie wielkoludkiem bo waży juz 3kg jak na ten okres ciazy i jak na dziewczynke to duzo. Jesli ciaza potrwa jeszcze te 5 tygodni to prawdopodobnie bedzie 4 kg dzidziusiem i czeka mnie cesarka :( masakra.

Dormag! Nie przejmuj się, ja urodziłam moją córeczkę siłami natury, a ważyła 4450g. I nie było żadnych komplikacji, a poród nie trwał długo. :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53122 przez DariaEm
Dasz rade, nie zalamuj sie :lol: my jestesmy do tego stworzone :lol:
Ja generalnie jestem wstepnie skazana na cesarke mimo ze moja dzidzia bedzie malutka, ale bede do konca sie zapierac rekami i nogami zeby jednak rodzic silami natury ale wiadomo ze ostateczna decyzja nalezy do lekarza wiec jezeli ma to zagrozic dziecku lub mnie to nie bede nalegac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53208 przez kaaroolina
bombel779 napisał:
A jak Twoja dzidzia?? :) Wiesz ile teraz waży,mierzy?? :)[/quote]

Ostatnie usg miałam robione dokładnie w 31tyg5d wtedy dzidzia ważyła 2207g i pod względem wymiarów mój szkrab wygląda na starszego o 3 tygodnie... dlatego na tej podstawie lekarka wyznaczyła termin porodu na 1 lutego. Jednak mój gin powiedział, że trzymamy się terminu 13luty... teraz na usg ide dopiero za 2 tyg :(

Wczoraj wieczorem złapały mnie skurcze i to takie dość bolesne...wystraszyłam się porządnie... Dzisiaj jest już lepiej ale skurcze dalej mam co jakiś czas, wygląda mi to na skurcze przepowiadające ale pewna nie jestem - macie coś takiego??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53237 przez DariaEm
Karolina duza masz te dzidzie :laugh: widze ze tylko moja bedzie krewetka :laugh:
A co do tych skurczy to moga byc to typowe Braxtona Hicksa, przygotowacze i nie grozne ale jak sie nasilaja i staja sie bolesne to do lekarza pędź!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53239 przez dormag22
Dzieki dziewczyny za slowa wsparcia. Chyba macie racje, ale ja to okropna panikara jestem! U mnie dzidzia rozwojowo tez wieksza i termin przesunal sie na poczatek lutego. Skurcze mam przez cala ciaze tylko nie bolesne boje sie ze je przegapie jak zaczna sie naprawde. A w tym tygodniu to strasznie mnie nosi wczoraj latalam po sklepach jak na skrzydlach z zawrotna prędkoscia nawet maz za mna nie nadazal, dzisiaj poodwiedzalam wszystkich znajomych, ktorych nie widzialam z pol roku masakra i mam sile na jeszcze czyzbym nadrabiala zaleglosci z calej ciazy, nie powiem gin powiedziala ze nareszcie moge byc aktywna, bo przez cizaze mialam sie oszczedzac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl