BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 4 miesiąc temu #56329 przez moniab26
Chcę wam wszystkim " Lutowym Mamusiom" życzyć wszystkiego najlepszego, bo to pewnie mój ostatni post z maleństwem w brzuchu, w poniedziałek idę do szpitala i mój doktorek już mi zapowiedział, że mnie do końca nie wypuści, więc trzy tygodnie leżenia przezde mną, dlatego trzymajcie się wszystkie dzielnie i powodzenia na porodówkach...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56343 przez justi
Dzięki wielkie a dlaczego idziesz już do szpitala?powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56355 przez Czincza
Dziękuję :) powodzenia, cierpliwości i wytrwałości życzymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56403 przez kaaroolina
Amelia z tym plamieniem to uważaj bo z tego co wiem tak zaczyna się odchodzenie czopa śluzowego. Sprawdz to bo to różnie może być...
Czyli wychodzi na to, że Czincza leci ;) pierwsza :laugh: potem ja (termin mam na 13 lutego), dalej Amelia i Justi. Daria, Bombelek,Dormag22 a co z Wami??
Moniab26 dużo zdrówka życzę, trzymaj się i odezwij się jak już będzie po :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56417 przez dormag22
A na Nas też przyjdzie czas Kochana!!! Ja już tez sie zaczynam odczuwac pewne zmiany. Wszystko zaczyna mnie bolec od środka i po wysiłku zaraz dostaje skurczy az mi brzuchool dzwiga do góry. Teraz zostaje tylko czekac bo czas leci a terminy nas gonią. U mnie tylko mały problem z szyjka bo ani sie nie kurczy, ani nie rozwiera. Ale poczekam jeszcze z tydzien jak sie nic nie ruszy to ja sobie nad nia popracuje :laugh:Zyczę wszystkim szybkiego i lekkiego porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56434 przez bombel779
Monia w takim razie powodzenia!!! ;)

A ja się źle czuję :( Od wczoraj wieczora tak mnie bolą lędźwie,że nie umiem się ruszać!!Całą noc dzisiaj nie spałam.Do tego pobolewa mnie brzuch,na samym dole i jeszcze mam taki jakiś jakby to powiedzieć..rozstrój żołądka..?Niby wymiotów i biegunki nie mam,ale cały czas coś tam mnie w środq kręci :huh: Nie wiem o co chodzi?Co to może być?Skąd te bóle?Krzyże zaczęły mnie rwać tak nagle,żebym się jeszcze przemęczyła wczoraj..ale cały dzień spędziłam z książkami w łóżq(dzisiaj miałam kilka zaliczeń na uczelni)!! :unsure: :unsure: :huh:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56484 przez dormag22
U mnie tez jakos dzisiaj nie bardzo. Strasznie boli mnie nerw kluszkowy i promieniuje na całe nogi. Ale to pewnie wynik wczorajszych porządków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56485 przez bombel779
Albo dzidziuś uciska Ci nerw.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56491 przez kaaroolina
Bombelku to chyba są te "uroki ostatnich " tygodni, u mnie też raz lepiej raz gorzej :dry:
Albo mnie brzuch boli i robi się twardy jak kamień albo mnie skurcze łapią, a jak nie to to jakieś bóle w krzyżowej części kręgosłupa mam i coś mnie w środku kuje tak, że usiąść musze... co dzień inna atrakcja i faktycznie te dolegliwości nie zawsze mają związek z tym co robiłam w ciągu dnia. Wczoraj np dostałam takiego energetycznego kopa o 10 wieczorem, że mąż siłą wyciągał mnie z łazienki bo się za pranie ręczne złapałam :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56678 przez Czincza
U mnie raz lepiej raz gorzej... Jak już najdzie mnie na sprzątanie, to popracuję godzinkę i padam :)
Dobrze, że mąż w pracy jest, bo jak by widział, że cokolwiek robię, to by mi się dostało ;)

Dzisiaj zrobiliśmy jeszcze prawie ostatnie zakupy, więc teraz tylko do końca spakować torbę muszę i już chcę na porodówkę... ;)

Już sama mam dość tych moich humorów, a zmęczenie też daje się we znaki...

Maluszek rośnie jak na drożdżach i bez przerwy się wierci... Z jednej strony się cieszę, bo to dobrze, że się rusza, ma z drugiej mam już dość...

I ciągle sobie powtarzam, że to jeszcze tylko 3 tygodnie... ale prawda jest taka, że nie wiadomo ile zostało... :) więc żadne to pocieszenie... :)

Trzymajcie się dziewczyny, a ja się kładę, bo dzisiaj strasznie mnie plecy bolą... ciekawe co jutro zacznie boleć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56723 przez justi
Ja to sobie tak myśle że w terminie to zostało jeszcze mi 5tygodni a jak wcześniej bo może tak być to ok.3tygodnie a jak po terminie to ok.7tygodni tak więc różnie to może być z nami dziewczynki czasem sobie myśle że mogło by mnie już wziąść a z drugiej strony boje sie strasznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56754 przez DariaEm
Monika powodzenia, daj nam znac jak najszybciej to bedzie mozliwe :)

No i u mnie tez jakos tak dziwnie, wczoraj zlapalo mnie na amen, wymioty, biegunka... przestraszylam sie bo czytalam ze na dobe przed porodem organizm sam sie wyproznia :ohmy: ale na szczescie juz minelo, teraz tylko walcze ze zgaga, jest tak intensywna ze w nocy potrafi mi sie ulac jak dziecku :blush: , plecy tez juz odmawiaja posluszenstwa i nie to zebym sie przemeczala tylko sobie siedze i obserwuje rozwoj przygotowan otoczenia na przyscie na swiat mojego dziecka, tatus wczoraj zamontowal i wyscielil malej lozeczko...
Teraz budze sie co rano i wyobrazam sobie w nim moja dzidzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56907 przez dormag22
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj tez z męzem rozlozyłam łóżeczko, spakowalam po czesci torbe do szpitala jeszcze troszke rzeczy mi brakuje ale lepiej zapakowac to pozniej niz pakowac całość 5 minut przed. Dzisiaj rozpiera mnie energia najchetniej wzielabym sie za mycie okien, ale mąż mnie opierniczył ze zaczynam kombinowac, moze ma i racje bo to dzis zaczał sie dopiero i aż 37 tydzien, wiec moze nie ma co przesadzac :side: , ale pewnie i tak z czasem postawie na swoim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #56991 przez Czincza
Widzę dziewczyny, że nie tylko mnie coś takiego dopada ;)

Od samego rana robię generalne porządki... Łóżeczko pościelimy jak tylko przyjdzie nam materac :) A dzisiaj jeszcze chcę powalczyć ze sprzątaniem, bo jak nigdy mam sił aż nadmiar :) Wiem, że jutro będę umierała, ale myślę, że warto :)

Do porodu niby niewiele zostało, ale szczerze mówiąc chciałabym mieć to już za sobą... Brzuch rośnie bez przerwy, w nocy ciężko, nogi puchną, chociaż i tak nie jest źle, bo jeszcze latam po mieście i załatwiam różne sprawy.. Trzeba korzystać, bo jak tylko Maluszek pojawi się na świecie, to nie będzie już tyle czasu "wolnego" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #57001 przez justi
A mnie na odmiane boli miednica możliwe to jest?nawet jak chodze dziwne mi to jest bo żadna z was o tym nie pisze?ciągnie mi brzuch ale to jeszcze nic bo u mnie problem jest taki że jeszcze nie mam wybranego szpitala do którego pójde rodzić ciągle sie wacham miedzy dwoma szpitalami boje sie podjąc prostej decyzji żeby wybrać jak najlepiej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl