BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 3 miesiąc temu #51598 przez sylka
Dziewczyny fajne brzusie macie :) Nie przejmujcie się uwagami innych na temat wyglądu. Każda kobieta w ciąży ślicznie wyglądaa że czasem może ma gorszy dzien i jest spuchnięta to nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51617 przez bombel779
DariaEm napisał:

ja tez ostatnio uslyszalam od szwagierki ze wygladam jak worek z ziemniakami

Trza było jej piznąć w łeb i spakować do takiego worka!Pisuara jedna!

;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51651 przez Amelia
Dormag u mnie z samopoczuciem róznie jednego dnia nie mam siły drugiego rozpiera mnie energia,biorę luteine dopochwowo od około 2 tygodni bo mam czesto twardy brzuch, ale Wy jestescie młode mamusie, a ja chyba bedę najstaesza z Was tu wszystkich.

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51667 przez kaaroolina
bombel779 napisał:

DariaEm napisał:

ja tez ostatnio uslyszalam od szwagierki ze wygladam jak worek z ziemniakami

Trza było jej piznąć w łeb i spakować do takiego worka!Pisuara jedna!

;)


Piznąć to mało powiedziane!! Ręce opadają czasami jakie Ci ludzie mają wyczucie i to jeszcze kobiety :angry: Wszystkie wyglądamy pięknie i niech mi tylko ktoś powie, że nie!! :silly:
DariaEm , justi śliczne brzusie
Skoro się chwalimy brzusiami hihi to to jest mój :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51671 przez kaaroolina

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51680 przez dormag22
Amelia napisał:

Dormag u mnie z samopoczuciem róznie jednego dnia nie mam siły drugiego rozpiera mnie energia,biorę luteine dopochwowo od około 2 tygodni bo mam czesto twardy brzuch, ale Wy jestescie młode mamusie, a ja chyba bedę najstaesza z Was tu wszystkich.


Ile masz latek? ja tez juz mogę nie należeć do najmłodszych mamuś mnie juz niedługo stuknie 27latek. Który to miesią lub tydzień ciąży. A brzuszki wszystkie mamy superowe odjazdowe a odczucia kopiącego maleństwa nikt nam nie odbierze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51683 przez martela89
DariaEm napisał:

No to nie jestem sama heh :laugh: ja tez ostatnio uslyszalam od szwagierki ze wygladam jak worek z ziemniakami , bardzo pocieszajace nie? ale coz, najlepiej zrobilam ze to olalam bo przeciez nie kazdej kobiecie jest pisane ze w ciazy bedzie wygladala olsniewajaco i mimo moich 20kg w plusie wcale nie czuje sie jakas brzydka, chociaz nie ukrywam ze bywam spuchnieta i ciezko utrzymac rownowage czasem no i te rozstepy... no ale do nich juz zdazylam sie przyzwyczaic.

Kupilam jednak ten sterylizator do butelek, moze na poczatku sie nie przyda ale napewno pozniej, szukalam takiego z opcja podgrzewacza ale nie znalazlam i musialam kupic oddzielnie. Wozek to juz zostawie na sam koniec bo szczerze mowiac to nie wiem gdzie go upcham bo mamy dosyc male mieszkanie :angry:
to ja:) jeszcze ponad miesiac do porodu :lol:


Daria ślicznie wyglądasz,wcale nie jak worek z ziemniakami :)
Ja miałam ponad 25 kg i do końca czułam się ładna :lol:

No może pomijając ostatnie 2 tyg ale to miałam nogi jak arbuzy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51718 przez justi
A ja się tam nie przejmuje że mi mówią że zbrzydłam ciesze się że jestem wciąży bo jak już wcześniej pisałam to życie mi ładnie dało popalić miałam 3nieudane ciąże ,(3aniołki) i teraz nie moge Bogu wydziękować że wkońcu się udało dojść tak daleko z ciążą bo tamte kończyły sie już w 10tg.ciąży...jeszcze teraz to przeziębienie mnie musiało złapać...a co do wieku to 27lat to dużo?E!JA TEŻ MAM TYLE i nie czuję się stara głowa do góry urode biorą nam nasze maleństwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51734 przez bombel779
Karoolina masz brzuszek jak namalowany ;) Że tak powiem -idealnie zaokrągląny ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51793 przez Amelia
DORMAG CHCIAŁABYM MIEC TWOJE LATKA, JA MAM 37 LAT DWIE CÓRKI W WIEKU 15 I 14 LAT.JUZ NIE MYSLAŁAM O DZIECKU A TU LOS CHCIAŁ INACZEJ, NAJPIERW BYŁAM W WIELKIM SZOKU,POTEM TROCHE SIE USPOKOIŁAM A TERAZ JAK ZOSTAŁ MI MIESIAC DO PORODU TO TAKIEGO MAM CYKORA ZE HEJ,I BYC MOZE Z TEGO POWODU MAM DODATKOWE SKURCZE,I JESZCZE TA CESARKA,KTÓRA MAM MIEC,OKROPNIE SIE BOJE.
Ogolnie czuje sie dobrze czasami słabo mi jest ale potem jakos sie regeneruje,przytyłam 10 kilo w całej ciaży obecnie waze 68 kilo,ale z wiekiem chyba zadna z was mnie nie przebije :laugh: Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51832 przez justi
Amelia nie ma się czym martwić a te gwiazdy nasze telewizyjne dopiero w takim wieku biorą się za macierzyństwo bo przecież kariera najważniejsza rozumie twój niepokój ale głowa do góry moja kuzynka ma 35 lat i ma termin w tym samym czasie co ja ale ma naturalnie rodzić a Ty dlaczego masz mieć cesarke aha jeszze moja ciocia miała 41 lat jak urodziła zdrową córe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51833 przez dormag22
Wszystko bedzie dobrze Amelia wiek nie gra roli ważne żeby było z kim pogadać o rozterkach. Martwisz sie cesarka? W momencie akcji porodowej wszystko mozwe sie zmienic wiec głowa do góry. Ja mam 27l ale to moja pierwsza ciąża i dopiero panikuje a ty widze dzieciaki juz prawie odchowane teraz tylko będziesz miala dodatkową pomoc przy dzidzi. Moja mama miala tez 37 lat jak urodziła i tez pod koniec ciazy mowili ze bedzie miala cesarke bo dziecko bylo zle ułożone, odwróciło sie 2 dni przed porodem i urodziła normalnie. Moze to dodatkowy stres ale najważniejsze zeby maleństwo było zdrowe. Pozdrawiam i 3maj sie! głowa go góry będzie oki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51836 przez bombel779
Moja ciocia we wrześniu,już ubiegłego roku :P po 14latach urodziła drugiego,zdrowego silnego syna :) Ciocia ma 43 lata ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51875 przez moniab26
Dziewczyny nie ma się co martwić kąśliwymi uwagami, to po prostu zazdrość, a co do wieku to ja kończę 29 lat w tydzień po wyznaczonej dacie porodu, tak, że jak synek się spóźni to możemy mieć urodziny jednego dnia. Mimo swoich latek nie uważam, żeby było za późno na ciążę, w końcu nie moja wina, że dopiero teraz udało mi sie donosić ją tak daleko... mimo wszystko jestem szczęśliwa, choć im bliżej tym bardziej jakiś strach zaczynam czuć, może to tylko złe wspomienia... sama nie wiem...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51882 przez Amelia
Ja bedę mieć cesarke napewno,ponieważ 2 lata temu miałam operacje na endometriozę tak własciwie to tylko mnie rozcieli i zaszyli, gdyz sami nie wiedzieli co to jest dopiero wycinki histopatologiczne pokazały ze to endometrioza dosc rozległa w czerwcu 2010 roku mieli zamiar usunąc narzady rodne, gdyz niczym innym nie dalo sie zlikwidowac tego wrednego endo, tyle tylko ze znienacka pojawił sie dzidzius,no i leczenie zatrzymane.Mnie to tylko przeraza sama swiadomośc że bedą mi rozcinać brzuch a ja będe o tym wiedziec, chyba zawału dostane.Bo po tamtej operacji czułam się super,ale to bylo w narkozie, a teraz będę wszystko słyszec, to mnie przeraza :dry: A tu czas zbliza sie wielkimi krokami

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl