BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 3 miesiąc temu #67154 przez martela89
Ja ostatni raz przed porodem byłam u lekarz we wtorek i powiedziałam mu,że już się nie zobaczymy przed porodem bo mąż wraca w piątek i ja idę rodzić :lol: lekarz zaczął się śmiać i powiedział,że to możliwe bo mam rozwarcie :woohoo:

I jak mąż wrócił(byłam jeszcze po niego z mamą na lotnisku 100km w jedną stronę,jak wracałam to już miałam skurcze co 15 min)to wieczorem się przywitaliśmy :silly: i 30min później jechaliśmy do szpitala(w domu się jeszcze umyłam i ogoliłam,zawieźliśmy psa do mojej mamy)a on latał jak opętany :lol:

Do szpitala trafiłam w piątek o 00.00,a urodziłam w sobotę o 14.50 :woohoo:

Piękne przeżycie,urodzić swoje maleństwo :)Aż wam trochę zazdroszczę :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67155 przez Czincza
Ja też nie miałam żadnych problemów, więc nie było źle :)

No to wygląda na to, że nie mieszkamy tak daleko od siebie ;) Bo ja mieszkam w Guildford :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67158 przez _aga86_
To faktycznie niedaleko :) JA dokladnie w Slough- tj. kolo Windsoru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67162 przez Czincza
Wiem gdzie to ;) faktycznie niedaleko :)

A to pytanie z innej beczki... Nie wiesz gdzie mogę tu znaleźć przewijak? Ale taki usztywniany, który mogę na łóżeczko położyć... Bo w Mothercare jest tylko ta gąbka :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67167 przez _aga86_
Szczerze mowiac nie mam pojecia :/ Nie rozgladalam sie za takimi przewijakami, bo najlepiej mi bylo przebierac mala na lozku. A moze sprawdz w IKEA. W Mothercare widzialam takie przewijaki, ale chyba byly w komplecie z lozeczkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67171 przez Czincza
Na razie zostawię to w spokoju... jak rodzice przyjadą, to się tym zajmę :)

No właśnie są w zestawie. Można w sumie chyba taką drewnianą część kupić, ale jak sprawdzałam ceny, to mnie przeraziło, bo po 60 funtów... Więc póki co dam sobie spokój ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67175 przez DariaEm
Eeeeeeeeejjjjj Czincza co ty tu jeszcze robisz? marsz na porodowke :lol: :lol: :lol: masz termin na dzis sadzac po suwaczku???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67256 przez asia26
odejscie wod i skurcze ale nie czulam ze te tylko te wody mnie wystraszyly :) a za dwa dni dostalam skurczy ale takich dziwnych innych niz wszystkie i juz wiedzialam ze sie zaczelo bo tak dziwnie sie czula taka spokojna w tym calym nieladzie i niepewnosci :) i urodzilam nastepnego dnia po ponad 14 godzinach skurczy :) ale bylo super wcale tak nie bolalo i nie ma czego sie bac :) dodam ze bez znieczulenia rodzilam :)


bombel779 napisał:

Asia to co Ci przykazało pojechać do szpitala ?? :)

Czincza może wielkie porządki Cię ruszą? :P :) albo ta kawa szatana :P :lol: próbowałaś jej??:P hehe

Dormag faktycznie cosik się nie odzywa,ciekawe czemu?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67286 przez bombel779
Asia to kiedy odeszły Ci wody,bo nie bardzo rozumiem?? :) I skurcze miałaś niebolesne?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67287 przez dormag22
jestem jestem, tylko ostatnio jakas przygnebiona :huh: i nie chce mi sie zagladac na neta.
Amelia trzymam za ciebie kciuki żebys sie jutro nie stresowała i zeby wszystko dobrze i szybko poszło. Kochana bedzie dobrze, juz wkrotce bedziesz miala najcudowniejsza istotke na swiecie przy sobie. A my bedziemy z toba myslami i bedziemy trzymac kciuki. |Dziewczyny a nam pozostaje tylko czekac na godzine "0" ;) Jak juz wrocisz do domciu to sie odezwij

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67300 przez dormag22
DariaEm napisał:

Eeeeeeeeejjjjj Czincza co ty tu jeszcze robisz? marsz na porodowke :lol: :lol: :lol: masz termin na dzis sadzac po suwaczku???


Czincza juz chyba 3 dni po terminie.
A jak ty sie czujesz, nie zapowiada sie ze wrocisz do lutóweczek???? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67303 przez asia26
wody odeszly mi 29 czerwca o 23.20 a urodzilam 2 lipca 0 12.30. te pierwsze skurcze byly regularne przez pierwsze 1,5 godz ale potem sie znow rozregulowaly a te ktore dostalam 1 lipca bolaly jak fiks i od razu byly regularne bo 30 tez mialam skurcze bolesne ale kompletnie nieregularne. u mnie potraktowanie mnie w cieszyn skim szpitalu z odejsciem wod i diagnozy lekarskie i traktowanie mnie jako rodzacej to porazka i jakies nieporozumienie i ciesze sie ze dostalam tych skurczy bo lekarka w piatek przy akcji poiwedzila ze jeszcze jeden dzien bez tych wod i nie wie czy porod bylby taki szczesliwy czy nie byloby tragedii. potraktowali mnie tak jak to tlumaczyli ze wzgledu na przepelnienie na salach porodowych i poporodowych :( mowili ze sluzy mi szly i ze wod mam ze hoho a jak plakalam to mowili ze mam niehisteryzowac a w piatek przed samym porodem panika ze dziecko bez wod dwie doby i zagrozenie dla niego i dzieki Bogu ze tak szybko wszystko szlo, ale porod bez wod ciezki byl :( potaragalo mnie jak nie wiem co :( lepsze podobno odejscie wod w trakcie. bobmel rozumiesz juz teraz?


bombel779 napisał:

Asia to kiedy odeszły Ci wody,bo nie bardzo rozumiem?? :) I skurcze miałaś niebolesne?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67326 przez bombel779
Asiu teraz rozumiem ;) Tylko przyznaję,że jestem trochę w szoku -wody Ci odeszły,a urodziłaś dopiero za 3 dni :ohmy: Mi położna ostatnio powiedziała,że po odejściu wód dziecko powinno przyjść na świat najlepiej w ciągu 20godz.!
Dobrze,że wszystko szczęśliwie się skończyło!I Twoja dzidzia zdrowa!

A tak w ogóle to trochę mnie pocieszyłaś tym co pisałaś wcześniej...że "wcale tak nie bolało i nie ma się czego bać" ;) Generalnie staram się nie słuchać mrożących krew w żyłach opowieści o tym jak jest strasznie w trakcie porodu :) ale nie da się ukryć,że większość kobiet tak właśnie przedstawia ten "moment".
Ciągle sobie powtarzam,że skoro tyle kobiet decyduje się na drugie,trzecie,... dziecko to musi to być do przeżycia ;) :P Twoje słowa dodały mi trochę otuchy :blush: :laugh:

A tak w ogóle,powiem Wam że dzisiaj dziwnie czuję mojego małego,normalnie mam takie wrażenie jakby mi się kręcił,za przeproszeniem(!) w odbycie :S
Mam jakieś schizy czy może tak być????


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67369 przez asia26
no smieszne to nie bylo jak ze mnie sie nasmiewali w szpitalu ze gdybym majtek nie miala to sluz za soba bym jak slimak zastawiala :( a tu okazalo sie ze mialam racje bo tam tylko lekarz lekarzowi zaprzeczal ta na nocy mowila ze tak nie mam wod i jutro musze urodzic a lekarz rano mowi pani ma wod ze hoho nie mamy czasu sie pania przejmowac to chodzilam ciagle plakalam i mowilam ze maja sprawdzac czy wszystko jest ok z mala a jak porod sie zaczal to rano znow ze wogole wod nie ma i poploch :( powiem Ci ze dla mnie stresem byly przezycia jakich dostarczyli mi przed bo porod jest naprawde piekny przynajmniej ja to tak odbieralam i naprawde ten bol nie jest az tak mocny zeby znieczulenie brac czy panikowac juz miesiac przed na sama mysl o nim :) wiec glowa do gory :) a wody to tez widac czy odeszly one czy sluz one natychmiast sie wchlaniaja a sluz by pozostal tak mi moja lekarka poiwedziala i to jest prawda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67393 przez bombel779
Jeju Asia to się w głowie nie mieści!W XXIw. tak traktować kobietę,ciężarną.. :ohmy: Nie potrafię tego zrozumieć!!A w szczególności nie potrafię zrozumieć tych kobiet-położnych które tak bardzo uprzykrzają Nam ten wyjątkowy moment!Same kiedyś rodziły,wiedzą jak to jest,wiedzą jak kobieta może być przerażona...więc zamiast pomóc,wesprzeć to jeszcze bardziej człowieka dobijają :angry: jakby się mściły za jakieś swoje osobiste porażki i niepowodzenia :angry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl