BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 2 miesiąc temu #70220 przez baby_55
Czincza zjedz coś żeby mieś siły na poród, poczekaj na męża i spokojnie do szpitala, a niedługo będziesz tuliła maluszka w ramionach :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70231 przez Czincza
Dziewczyny trochę się jednak stresuję... po tym badaniu u położnej jakoś to inaczej wyglądało. Na początku była to krew czerwona, ale niewiele. Potem śluz podbarwiony na brązowo. Dzisiaj nie mam tak, że podpaska jest jak przy okresie, ale jak latam do łazienki co jakiś czas, to wypływa mi krew, ale bardziej czerwona niż brązowa i nie wiem czy mniej śluzu nie jest. Chcę poczekać na Męża, choć nie wiem.. Myślę, że niedługo przyjadą. Maluszek póki co się rusza, więc chyba nie ma powodów do niepokoju...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70232 przez Groszek
Czincza spokojnie :) powoli rozkręca się akcja porodowa, też tak miałam, tylko u mnie doszły jeszcze wymioty... nie stresuj się :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70234 przez _aga86_
Ja tez krwawilam. Za ile maz powinien byc w domu?? Jak czesto masz skurcze??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70237 przez Czincza
Mąż z rodzicami jedzie z lotnika... myślę, że max. za 1,5 godz. Skurcze na razie nie męczą... tylko taki ból podbrzusza trochę... jak przy okresie...

Więc myślę, że mam jeszcze spokojnie kilka godzin ;) Tym bardziej, że do tej pory Maluszek się nie spieszył he he :) Dzisiaj mija 9. dzień po terminie ;)

No i chcę jeszcze zdążyć zjeść polski chlebek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #70245 przez _aga86_
Akcja sie zaczela, ale nie masz sie co stresowac, bo moze jeszcze troche potrwac. Jak bedziesz miala skurcze co 5 min. dzwon do szpitala, ze jedziesz. Beda na Ciebie czekac, dzieki temu ominiesz siedzenie w poczekalni. Podlacza Cie pod KTG i jesli bedziesz miala nieregularne skurcze to cofna Cie do domu takze nie ma co sie spieszyc.
Co do chleba: nie masz kolo siebie PL sklepu?? Ja codziennie jem polski chleb, bo nie znosze angielskiego :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70251 przez Czincza
My mamy tu "polski" chleb... A Mamcia wiezie mi nasz... z piekarni eh ;)

Położna mówiła, że jak co 10 min będą skurcze, to zadzwonić, a potem powoooli się zbierać :)

I dobrze, bo rodzice wiozą pyszne jedzonko ;) więc chcę zdążyć coś zjeść przed porodem he he bo potem dieta przez jakiś czas ;)

Nastawienie mam póki co świetne :) Bez stresów, bo przecież nie rodziłam jeszcze, więc nie wiem czego się bać :) Nie krwawię obficie, więc nie ma się co przejmować :) Cudowna będzie ta niedziela :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70262 przez Magdzia
Czincza napisał:

Nastawienie mam póki co świetne :) Bez stresów, bo przecież nie rodziłam jeszcze, więc nie wiem czego się bać :) Nie krwawię obficie, więc nie ma się co przejmować :) Cudowna będzie ta niedziela :)


I tak trzymać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70296 przez Viszka11
KArolina sliczny syncio!!!!

Amelia-
--synek jak ma na imie/? kiedy go urodzias???

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70314 przez _aga86_
To dzwon tak jak CI polozna kazala:) Mi tez tak mowila, ale jak zadzwonilam do szpitala to kazali jeszcze raz dzwonic jak beda co 5 minut, ale chyba dlatego, ze mieli busy. Bo na poczatku ciezko bylo z sala dla mnie i odeslali mnie do domu (za male rozwarcie) wrocilam jak mi wody odeszly i juz sie sala znalazla- nawet 2 do wyboru ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70343 przez Groszek
Czincza trzymamy kciuki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70350 przez kaaroolina
Czincza trzymaj się kochana!! wszystko będzie dobrze!!
Amelia u mnie wszystko wyglądało podobnie :dry: urodziłam o 18.20 a o 5 rano pielęgniarka kazała mi się podnieść i maszerować pod prysznic :( Myślałam, że się wścieknę z bólu... Sama cesarka też do przyjemnych nie należała - adrenalina mnie puściła i zaczęło mną strasznie trząść zaraz po wyjęciu maluszka a do tego wymiotować jeszcze zaczęłam - dobrze że nie miałam czym :dry: Ale sama przyznasz, że wszystkie dolegliwości przechodzą jak się spojrzy na takiego słodkiego małego człowieczka.
Ale powiem Ci, że ja na opiekę nie mogłam narzekać. Wszyscy byli bardzo mili i starali się pomóc. Mój maluszek bardzo płakał nocami w szpitalu - pielęgniarki były bardzo pomocne i troskliwe - też raz dokarmiali mi maluszka i też z takiego kieliszka - nie podaje się smokiem mleka jeśli matka planuje karmić piersią bo później dzidziusiowi ciężej dostosować się to ssania piersi :) Amelia nie ma co wspominać ja myślę, że wcale tak żle nie było :) a teraz niech nam rosną te nasze Szkraby!!
Jeszcze raz dziękuje dziewczynki za gratulację! :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70506 przez paulina2209
Amelia gratulacje Czincza i jak tam?

dziewczyny ja po 6 godzinach po cesarce już chodziłam a dreszcze to naturalna sprawa po znieczuleniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70621 przez _aga86_
Podejrzewam, ze Czincza juz tuli swoje malenstwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70631 przez Groszek
Aga też mi się tak wydaje :) moje Maleństwo wcina ciasteczko z hipp'a :lol: i co weźmie gryza to gada do niego :lol: :lol: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl