BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 2 miesiąc temu #68891 przez justi
witajcie dziewczyny ja już od tygodnia w szpitalu i tu musze już zostać do finału pojechałam bo miałam duże ciśnienie ale jak narazie nic mnie nie bierze poszłam właśnie do kafejki internetowej żeby poczytać która urodziła GRATULACJE DLA WAS a tak mi przykro bo o mnie żadna z was tu nawet nie wspomniała że tak długo sie nie odzywam :( :( :( widać nie zyskałam waszej sympati szkoda pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68981 przez Groszek
Justi nie śledzę Lutówek od początku, a po postach widzę że nie dużo się udzielałaś :) Trzymamy kciuki za Was, wszystko będzie ok zobaczysz :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68998 przez Czincza
Justi trzymamy kciuki :) muszę przyznać, że ja czasami nawet nie zerkam kto coś napisał... poza tym musisz nam wybaczyć, bo ostatnio głowy zaprzątnięte milionem spraw...


Wróciłam dzisiaj od położnej. Rozwarcie tylko 1-2 cm. Wszystkie badania dobre. Jeśli Maluszek nie wyjdzie sam, to na czwartek mam skierowanie do szpitala.

W planach jest poród jutro albo w sobotę, więc trzymajcie kciuki :)

Póki co od rana mam sporo energii. Wzięłam się znowu za sprzątanie ;) Teraz Męża zatrudniłam też do pracy ;)

Dajcie znać jak tam u Was :) a ja wracam do porządków w kuchni ;) I pamiętajcie... CHCĘ BYĆ TRZECIĄ LUTÓWKĄ!!!!!!!!!!! ;) :laugh: :woohoo: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69019 przez asia26
Justi za kazda lutoweczke po rowno trzymamy bardzo mocno kciuki :) za Ciebie tez wiec nie fochuj tylko dzielnie sie trzymaj i zdawaj relacje :) czincza a jesli masz przyplyw energi to moze oznaka porodu zmiana nastroju to tez oznaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69038 przez Czincza
Asia mam nadzieję, że tak jest ;) Tal czy inaczej powoła kuchni wysprzątana na błysk, a zaraz wracam dokończyć ;)

Mąż właśnie wysprzątał łazienkę i zabrał się za mycie podłóg ;)

Po badaniu u położnej trochę plamię, więc może "czop" się zmobilizuje i odpadnie, wody odejdą a wtedy SRUUUU do szpitala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69064 przez paulina2209
mi czop powoli zaczął odchodzić a wody dopiero w szpitalu przy porodzie. i zgadzam się że przypływ energii to też może być oznaka. ja w zień porodu byłam jeszcze tak dziwnie podniecona od rana i wieczorem trafiłam na porodówkę

TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE MOCNO KCIUKI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69066 przez asia26
no pewnie tak jak plamisz to chyba szyjka sie rozwiera :) tak mi sie wydaje bo ja przed samym porodem jak sie rozwieralam to tez plamilam i sialam panike a polozna mowila ze to normalne wiec moze jutro juz z nami nie popiszesz tego CI moja droga zycze bo wiem jakie okropne jest to czekanie a TY jeszcze po terminie jestes :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69071 przez Martynka__89
Ja trzymam kciuki za wszystkie lutówki :laugh: No to Czincza chyba pora na Ciebie :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69073 przez paulina2209
ja na szczęście urodziłam dwa dni przed terminem. to musi być dopiero siedzenie na szpilkach i nerwówka tak po terminie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69075 przez asia26
no ja tez dzien przed ale i tak zle sie czekalo do terminu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69077 przez martela89
Ja 2 tyg przed bo zaszaleliśmy z mężem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69085 przez _aga86_
A ja 4 dni przed :) A co do plamienia moze to efekt sprawdzania rozwarcia- ja tak mialam po tym badaniu. trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69124 przez Czincza
Posprzątane ;)

Plamienie to zdecydowanie wynik badania i tylko tyle... Myślę, że przyjdzie mi jeszcze poczekać ;)

Ale muszę przyznać, że wcale nie siedzę "jak na szpilkach" :) Przecież wiadomo, że najdalej 2 tyg po terminie Maluszek przyjdzie na świat, więc nie ma się co stresować... ;)

A teraz pora spać, bo jakoś brzuch mnie pobolewa... Do zobaczenia rano ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69130 przez Groszek
Czincza i jak tam samopoczucie?? Plamisz? A może po tym sprzątaniu na porodówce leżysz?? czego Ci z całego serca życzę :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69193 przez Czincza
Groszek napisał:

Czincza i jak tam samopoczucie?? Plamisz? A może po tym sprzątaniu na porodówce leżysz?? czego Ci z całego serca życzę :lol:


Samopoczucie dobre :) W nocy jeszcze plamiłam, zobaczymy jak za dnia będzie. Na porodówkę mam zamiar w nocy jechać, ale zobaczymy :) Nawet jeśli nie pojadę, to przynajmniej mieszkanko całe wysprzątane będzie ;)

Staram się nie stresować, ale podświadomie chyba to robię... Znów głupie sny mam. Dzisiaj mi się śniło, że poszłam w nocy do łazienki, odeszły mi wody i dziecko wypadło, ale nie mogłam go zobaczyć, bo miałam wielki brzuch.. A jak wołałam Męża, to nie mógł się dobudzić.. :) Dlatego chyba pora już jechać na porodówkę ;)

A Wy jak tam?

Justi daj czasem znać jak będziesz mogła :)

Karolina widać pochłonięta przez Maleństwo ;)

Dormag żyjesz? ;) Pamiętaj, że ja zajęłam teraz kolejkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl