BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 4 miesiąc temu #48093 przez bombel779
Mebelków jeszcze nie składaliśmy,więc pokaże Wam zdjęcia z netu :P
1.Komoda + przewijak


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48094 przez bombel779
2.Łóżeczko z szufladą + materacyk


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48095 przez bombel779
3.Krzesełko


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48096 przez bombel779
A wózek mam w takim stylu(tyle że czarny w białe kwiatki) ;


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #48097 przez bombel779
ooo taki (z fotelikiem) :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48111 przez baby_55
Mebelki są urocze i wózeczek też fajny, szkoa, ze nie mam osobnego pokoju dla maluszka też bym sobie takie mebelki kupiła, u nas w sypialni zmieści się na razie tylko kołyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48120 przez DariaEm
Bombelku piekny komplet, wozeczek jaki swietny:)

U mnie juz coraz gorzej, bola mnie nogi, chyba od ciezaru, przytylam 18 kg juz w tym 5kg w przeciagu jednego miesiaca:( i na dodatek mam ten zespol jakiegos tam nadgarstka i nie czuje lewej dloni, bardzo mi to przeszkadza bo ogolnie jestem leworeczna i nie moge sie nawet podpisac nigdzie, mowia ze po porodzie to znika a tu jeszcze 2 miesiace :(
we wtorek ide na usg 3 trymestru, zobaczymy czy dzidzia podrosla bo ostatnio malutka byla jeszcze.
Cukier zabroniony mam, tylko w postaci naturalnej jak owoce itp...
No i w polowie stycznia na ostatnie zakupy, zeby juz wszystko bylo przygotowane.
Myslalam nad zakupem sterylizatora do butelek ale nie wiem czy jest sens jezeli mam zamiar karmic piersia???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48138 przez bombel779
Daria przesrane jednym słowem :( Tym bardziej,że nic nie możesz zrobić :dry: Nic tylko czekać,aż to wszystko się skończy..

Ja byłam w pon. u doktorka,nie wiem ile dzidzia dokładnie teraz waży i mierzy ale gin mówi,że duży bobasek :) Patrząc na rozmiary usg wykazało,że powinnam urodzić 1.03. (w urodziny męża :lol: )!! :P Więc chyba faktycznie spory bobasek :)
I na dodatek strasznie się spieszy z przyjściem na świat :huh: Jakiś czas temu wspominałam Ci Daria o moich dolegliwościach(jeśli tak to można nazwać?) i okazało się,że nie były błędne (skrócona szyjka i poszerzony kanał rodny) :S Dzięki temu jutrzejszy wieczór muszę spędzić w domu -a miałam iść na imprezę :( No i od wt. jestem na L4 :dry:
DariaEm napisał:

Myslalam nad zakupem sterylizatora do butelek ale nie wiem czy jest sens jezeli mam zamiar karmic piersia???

Ja też zamierzam karmić piersią,ale na wszelki wypadek kupiłam sobie 2 buteleczki 260ml z Tomme Tippee,trzecią dostałam w zestawie z laktatorem :) A co do sterylizatora,to ja nie kupuję bo upatrzyłam sobie podgrzewacz do butelek z funkcją sterylizacji :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48140 przez baby_55
Ja też planuję karmić piersią a w razie czego kupiłam sobie butelki z Lovi samosterylizujące, sa niewiele droższe od zwykłych, a dużo zaoszczędziłam na sterylizatorze, podgrzewacza też na razie nie kupuję, szkoda, żeby gwarancja leciała jak i tak pewnie nie będzie używany na początku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48151 przez DariaEm
No to chyba zrobie tak ze zakupie tylko kapsulki sterylizujace bo taki sterylizator to wydatek spory?

Bombelku no widzisz, dobrze ze lekarz to sprawdzil, uwazaj na siebie bardzo teraz, bedzie wszystko ok zobaczysz:) no i jak bobasek duuzy to dobrze, gorzej chyba bedzie z porodem? decydujesz sie na jakies znieczulenia czy idziesz na zywiol?
acha no i juz wiesz na 100% czy to dziewczynka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48175 przez baby_55
Daria Te kapsułki to też dobry pomysł, a dopóki nie zaczniesz używać butelek to i tak nie potrzebujesz ich sterylizować więc szkoda innych większych kosztów
A Ty Bombelku uważaj na siebie, odpoczywaj dużo i na pewno wszystko bedzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48232 przez asia26
Mebelki sliczne bombelku a wozek mam podobny bo roan marita tylko bordowy z bezowymi dodatkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48283 przez bombel779
Dzięki dziewczynki :*
Byliśmy wczoraj u gina,krążek założony. Miało nie boleć,a bolało :dry: I ogólnie było to bardzo nieprzyjemne :S No ale cóż,jak mus to mus.Dobrze że to już po fakcie ;)

DariaEm napisał:

Bombelku no widzisz, dobrze ze lekarz to sprawdzil, uwazaj na siebie bardzo teraz, bedzie wszystko ok zobaczysz:) no i jak bobasek duuzy to dobrze, gorzej chyba bedzie z porodem? decydujesz sie na jakies znieczulenia czy idziesz na zywiol?
acha no i juz wiesz na 100% czy to dziewczynka?

Daria właśnie się tak zastanawiam co z porodem,skoro dzidzia rośnie jak na drożdżach??:) Jak się wdała w tatusia to będzie kluseczka! :) :silly: hehe Obawiać się trochę obawiam :P ale póki co odważnie planuję iść na żywioł :lol: Tymi wszystkimi znieczuleniami tak na dobrą sprawę jeszcze poważnie się nie interesowałam,gdzieś tylko przypadkiem przeczytałam,że każda ingerencja w naturę może być(ale nie musi) niekorzystna... Będę musiała zagłębić się troszkę w temacie,ale generalnie wolałabym sama :) siłami natury :) Bardzo zależy mi na tym,żeby być w pełni funkcjonalną po porodzie :) A po znieczuleniu,pewno się leży i wraca "do siebie" :P :P

Co do płci,to dalej nie mam 100% pewności!!! :P Moja dzidzia to jakaś mała cwana zołza :P :P Bawi się z Nami w kotka i myszkę :P Ostatnio gin powiedział,że nie widzi ani jajek ani wejścia do pochwy!!! :P To dopiero jest ciekawe! :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48309 przez DariaEm
Jeju wspolczuje Ci, ja na szczescie nie mialam zakladanego krazka, ale jak ma pomoc to lepiej ze go masz :)

No i tak jak mowisz, najlepiej silami natury :laugh: Ja tez jakos zbytnio nie interesowalam sie roznymi typami znieczulen, pod koniec stycznia mam wizyte z anestezjologiem to najwyzej z nim obgadam wszystkie za i przeciw, ale mysle ze sie nie obejdzie bez znieczulenia i w ogole watpie ze urodze naturalnie bo mam skierowanie na usg miednicy, lekarze txwierdza ze jestem zbyt drobnej kosci zeby miec sile na naturalny porod :( no ale zobaczymy...

Kurcze Bombel jeszcze sie okaze ze do samego porodu plec dzidzi bedzie wielka niewiadoma :) bedziecie mieli niespodzianke hehe :) Mnie sie tam jakos caly czas wydaje ze nosisz pod sercem dziewuszke, nie wiem czemu, takie mam przeczucie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48313 przez bombel779
Ja we wt. mam pierwszą lekcję w szkole rodzenia :) i myślę,że tam się czegoś dowiem o znieczuleniach(będę pytać).Mam nadzieję,że położne fachowo i obrazowo przedstawią mi wszystkie rodzaje,możliwości,wszelkie za i przeciw,.. :)
Daria a Tobie Twój gin powiedział,że możesz mieć problem z porodem naturalnym?? :( W badaniu usg da się to sprawdzić??
Szkoda będzie jak dostaniesz skierowanie na cesarkę :( Ja to się modlę od samego początq żebym mogła sama rodzić.Nie chcę być cięta.. :( więc za Ciebie też będę 3mać kciuki!!
Jeśli chodzi o moją dzidzię to powiem Ci,że już mi nie zależy na tym,żeby znać płeć :) Tyle czasu czekam,to i do porodu mogę poczekać :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl