BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 2 miesiąc temu #345099 przez megi23
Moj garganel spi od godziny :-) popluskal sie i nie chcial wychodzic z wanny jak zawsze hehe

justyna ja go smaruje bez niczego nie daje mu duzo ale mu pomaga lepiej oddychac lub skraplam pizamke by wdychal

moj ma czesto katar przez te zeby tfu odpukac teraz od 2 dni nie ma ale pewnie za chwile znowu jakis zab bedzie lazl to sie zacznie

ja mam nadzieje ze dzis przespie noc w koncu cala albo do 5 chociaz bo nie wiem co mu sie stalo o 1 w nocy wstaje w lozeczku wola mama mama ale jakbuy spal hmmm moze lunatykuje jak ja jak bylam dzieckiem ja go klade wtedy on cos tam gada glaszcze po pleckach i spi dalej....cos mu sie tu wszystko poprzestawialo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #345101 przez sylka
Dziewczyny mam do sprzedania kapcie Befado po Kubusiu rozm. 20 wkładka 13 cm. Nosił je z 1,5 mies. i są za małe. Może któraś zainteresowana, bo są jak nówki.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345103 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345132 przez megi23
Nic mu nie jest siebie ostatnio tez smarowalam to nic nie piecze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345137 przez justyna84
megi23 napisał:

Nic mu nie jest siebie ostatnio tez smarowalam to nic nie piecze...

Tak ale on ma delikatniejsza i censza skore niz twoja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345139 przez megi23
Ta ja mam skore wrazliwa i to bardzo no nic nie placze sam sie ladnie daje smarowac... Ja nie wylewam pol butelki tylko tyci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #345156 przez olka
Dziewczyny!!!! Zdałam dziś egzamin na prawko!!!!!!!!!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: ależ się cieszę!!!!! :side: :side: :side: :side: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: do trzech razy sztuka!!! :blink: :blink: :lol: :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345168 przez megi23
Gratki Ola no to oblewamy??? :laugh teraz bedziesz niezalezna mnie to czeka na wakacjach ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #345170 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345172 przez justysiak83
Olka moje gratulacje !!!!!!!!!!!
[/size] [/b]
A ja właśnie objeździłam całe miasto bo nam się niepostrzeżenie pampersy skończyły, a stokrotce jest jakaś promocja no i...wszystkie od 9 :huh: mamy jeszcze jednego pampersiaka w zapasie, mam nadzieje że do 9 nic się nie wydarzy :lol:
A miałam wam napisać że dzisiaj mija rok od naszego przyjazdu ze szpitala (równo 3 tygodnie po porodzie) , wiecie co, poza narodzinami małego to ta data jest chyba na drugim miejscu na mojej lisie najszczęsliwszych dni. U nas paskudna pogoda, pada i chłodno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345177 przez megi23
U mnie tez pada i zimno to ja zawsze tez wspominam pobyt w szpitalu ja mam 3 daty bedzie to w polowie maja jakw wyszlam ze szpitala lezac tam myslalam ze nie wyjdziemy juz we 2 pamietam jak sie modlilam i chcialam malego sama ochrzcic ehh bylo minelo a 3 data to bedzie 11 stycznia data zakonczenia rehabilirtacjii:-)
obecnie maly ucina sobie 1 drzemke :-) a ja zerkam na tv i zbieram sie zeby pocwiczyc tutaj mi brakuje mego orbiterka maz smieje ze znowu sie odchudze i zaczne tyc bo zajde w ciaze hehe;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #345191 przez olka
Dzięki dziewczyny :kiss: :laugh:
Muszę Wam napisać, że trafiłam na wyjątkowo gburowatego i trochę wrednego egzaminatora :S facet był całkiem młody, w wieku między 30 a 40-stką. na początku gdy wykonywałam zadania na placu manewrowym to pomyślałam, że mnie obleje, bo był bardzo nieprzyjemny. :dry: ale gdy już wyjechałam na miasto, to jakoś naszło mnie dziwne przeczucie, że zdam ;) no i nie pomyliłam się :lol:
a najlepsze było gdy już dojechaliśmy do ośrodka, stanęliśmy na placu, facet wyciąga arkusz przebiegu egzaminu i mówi: "wynik dzisiejszego egzaminu jest....... (chwila ciszy)..... POZYTYWNY :lol: miałam łzy w oczach, super uczucie :woohoo: :side: ostatni raz byłam w takiej euforii, gdy urodziłam Jasia :laugh: Boszzzzz, jaka jestem z siebie dumna :lol: :lol:

EDIT
a i miałam piękną pogodę na zdawanie egzaminu, słoneczko świeciło :) pisałyście, że u Was paskudna aura wczoraj, a u nas na północy było pięknie :) specjalnie dla mnie chyba :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345194 przez megi23
Moja szwagierka jak zdawala 7 raz trafila na najgorszego goscia i tez zdala ludzie w osrodku zdawali u niego po 15 razy a ona miala go pierwszy raz oi zdala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #345195 przez olka
no widzisz megi, u mnie podobnie, dwaj poprzedni egzaminatorzy byli całkiem w porządku, ale mi nie poszło :dry: a ten taki gbur i mnie przepuścił :laugh: :lol:

pulpecja napisał:

Kasia zaczyna na dobre chodzić :)


mój Jaś też się rozkręca, zaczyna coraz pewniej przemierzać mieszkanie chodząc :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345208 przez sylka
Olka gratulacje :)

U nas pochmurno ale nie pada. Chłopaki sobie drzemkę jak wstaną to ruszymy na spacerek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl