BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 2 miesiąc temu #344892 przez boniucha
justyna84 napisał:

Mam pytanko sprzedajecie wszystkie rzeczy uzytkowe :unsure: typu: bujak,przewijak,wanienka .Bo ja nie wiem co z tym zobic ,chciala bym ale nei wiem kiedy i czy wogole bede miala jeszcze dzieciatko :unsure:

ja tez bym chciała do drugiego syna zostawić wszystko...ale nie mam pojęcia kiedy się zdecyduję na drugiego bobasa...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #344893 przez boniucha
bombel779 napisał:

A ja muszę się pochwalić! Jasiek dzisiaj zobaczył w sklepie zdjęcie dzidziusia na paczce pampersów - wskazał na niego palcem i krzyknął "dzidzi!" :lol: :lol: :lol: :lol:

super!!! Mój to na razie jak widzi zwierzątko jakieś to woła ajajajajaj :P jak coś spadnie to bach albo bam - a jak coś brzęczy czy buczy to: brzzrzrzrz bziiiii wrzzzzzzzzzz i takie tam :P a i tez chcę kupić pieluchy wielorazowe, ale dopiero na lato :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #344913 przez megi23
boniucha napisał:

justyna84 napisał:

Mam pytanko sprzedajecie wszystkie rzeczy uzytkowe :unsure: typu: bujak,przewijak,wanienka .Bo ja nie wiem co z tym zobic ,chciala bym ale nei wiem kiedy i czy wogole bede miala jeszcze dzieciatko :unsure:

ja tez bym chciała do drugiego syna zostawić wszystko...ale nie mam pojęcia kiedy się zdecyduję na drugiego bobasa...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


justyna i co dawalas malemu czopek wczoraj czy obylo sie bez?? i jak tam nocka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #344932 przez nikita
dzień dobry u nas pogada do d... :ohmy: :(
była u mnie moja mamusia :) i skorzystaliśmy z okazji i pojechaliśmy sobie na romantyczna kolacyjkę :) chcieliśmy jechać do kina ale szczerze nie chciało mi się tyle godzin być po za domem i wrócić o północy.
a my napewno zdecydujemy sie na drugie dziecko tylko najpierw musimy dokończy remont i zrobić kuchnie i łazienkę bo te latanie góra dól mnie wykończy :silly:

a ja znów sie dowiedziałam ze moja kolejna koleżanka jest w ciąży :) :)
a ta co urodziła wcześniaka to jeszcze po paru dniach musieli sie ewakuować ze szpitala bo jakiś dupek zadzwonił ze jest bomba, biedna dzwoniła do rodziców płakała bo nie wiedziała gdzie przewieźli jej dziecko, mały jechał karetka a ona osobno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #344948 przez megi23
Hej nikita ale juz ok z nia i dzidzia ??
ja sie dowiedzialam ze moja przyjaciolka bedzie miec synka ona w holandii siedzi juz na stale i ma dom dostali bo blok w ktorym mieszkala szedl do wyburzenia miala 28 m kw a teraz maja 150 hehe niezle

ja czekam na brata i idziemy z mamcia i nim i malym do tesco moze cos kupie malemu;-) u nas jest 18 stopni ale wiatr jest ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #344958 przez pulpecja
hej Kochane :kiss:
u nas jest 11 stopni, słoneczko się przebija...ale ja dzisiaj siedzę nad papierami :( tzn. jeszcze nie usiadłam bo cały czas coś jest do zrobienia,ale M. chyba zawiezie Kasię do mojej mamy, pojedzie po spożywkę a ja będę pracować :( :( :dry:
Kasia spała dzisiaj potwornie, chyba pierwszy raz, obudziła się po 2 i zasnęła dopiero przed 5 :( płakała co chwilkę, chyba zęby bo nic innego nie przychodzi mi do głowy :(
my na pewno chcemy drugie dzieciątko, może po wakacjach coś zadziałamy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kasia zaczyna na dobre chodzić :) i gada jak najęta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #344959 przez nikita
hej megi tak juz ok, są w domu po 11-sto dniowym pobycie w szpitalu :)
u nas 10 stopni a my jutro się wybieramy sie do pokoju zabaw :) ciekawa jestem jak mały będzie sie zachowywał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #344960 przez sylka
Wszystkiego najlepszego dla Jasia i Zuzi na kolejny miesiąc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #344988 przez arturek
hej ,no to próbuje tu:) bo sie steskniałam za wami:)na Facebook`u nie jest tak samo....no moze sie uda wrócic tu.uwaga próba!zobaczymy czy wyskoczy błąd??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #344998 przez megi23
:P Arturek ja widze co piszessz z naszego wyjscia tez nic nie wyszlo zaczelo padac mysmy niedawno wstali. Spalam ponad godzine z malym teraz sie bawi tesknie za S :( no ale jeszcze troche chodz ciesze sie ze z mamcia jestem

pulpecja apropo planowania Tymcio byl zaplanowany bo powiedzialam sobie ze zanimwroce po podrozy poslubnej do pracy musze byc w ciazy:-) ja chce na drugi rok jak mi sie bedzie konczyc wychowawczy i mam nadzieje ze sie uda bo S nie chce slyszec zebym do pracy wrocila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345040 przez megi23
Spioznione zyczonka dla solenizantwo i solenizantki na kolejny miesiac duzo radosci u zdroweczka buziaki ode mnie i Tymcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345075 przez justyna84
Megi nie dawalam czopka mialam kropelki na lepsze oddychanie, nasaczylam sciereczke powiesilam na lozeczko i moge powiedziec ze spal lepiej nie mial nawed zatkanego noska :) budzil sie ale nei tak czesto. A powiedz jak ty smarujesz skore tym amolem przeciez on jest na spirytusie dajesz jakis podkład np.nivea a potem amol? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345082 przez sylka
Ja zawsze sparowałam maścią Pulmex Baby rozgrzewa jak amol a amolem skrapiałam tetrówki i wieszałam w łózeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #345091 przez justyna84
Dzieki sylka .Oskar nie chce NIC jesc pije tylko mleko jego jedyny dzisiejszy posilek jaki mi udalo sie mu wcisnac byl rosol ktorego zjadl niewiele ,no i mleko oczywiscie;) .Ciekawe ile jeszcze to potrwa ;) przyznam szczeze ze troche jestem zmartwiona jeszcze tak sie nei zachowywal chyba ze go gardelko boli i nei umi polykac ,no ale tak to ma duzo energi :)

Znacie jeszcze jakas strone na ktorej moge wystawic wozek oprucz allegro :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #345096 przez Sikoreczka
justyna84 napisał:

Dzieki sylka .Oskar nie chce NIC jesc pije tylko mleko jego jedyny dzisiejszy posilek jaki mi udalo sie mu wcisnac byl rosol ktorego zjadl niewiele ,no i mleko oczywiscie;) .Ciekawe ile jeszcze to potrwa ;) przyznam szczeze ze troche jestem zmartwiona jeszcze tak sie nei zachowywal chyba ze go gardelko boli i nei umi polykac ,no ale tak to ma duzo energi :)

Znacie jeszcze jakas strone na ktorej moge wystawic wozek oprucz allegro :unsure:


U nas był też taki okres że Kuba nic nie chciał jeść tylko mleczko ale minął katar i wszystko wróciło do normy :) także spokojnie

Tablica.pl i gumtree

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl