BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #356525 przez pulpecja
hej Kochane :*
wszystkie chyba udały się na dłuugą majówkę bo tu takie pustki :(
my spędziliśmy super 4 dzionki w Polanicy, pogoda dopisała, nawet dzisiaj świeciło śliczne słoneczko i było 20 stopni, a jak wróciliśmy do domu to 10 stopni :ohmy: :( :(
jutro do roboty...no i mam jutro pierwszą jazdę na elce hahaha :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356652 przez nikita
dzień dobry
no pulpecja to powodzenia na jeździe ;)
Ignaś wstał o 6 i o 8 zrobił sobie drzemkę, jakoś dziwnie ale może to ta pogoda tak go zmogła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356704 przez Sikoreczka
Dobry :)

U nas majówka super pomimo wychodzących 5 ząbków :( 2 nieprzespanych nocek :( kataru :(
Cały tydzień siedzieliśmy na działeczce od rana do wieczora na powietrzu :) Kuba się wyszalał za wszystkie czasy :) miał 2 kompanów do zabawy więc ja mogłam sobie odpocząć.

Muszę Kube pochwalic bo były pierwsze samodzielne kroczki :) naliczyliśmy ich 7 :D

Olka zdjęcia śliczne :)

Pulpecja ja też wybieram się na kurs prawka tylko jakos tak nie widze siebie jako kierowcy więc tak sobie troszke z tym zwlekam... tylko mój J. codziennie mi gada kiedy pójdziesz... zapisz się... i tak w koło

Buziaki dla maluszków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356719 przez nikita
sikoreczka nie pękaj, marsz biegusiem zapisać sie na prawko :)
a dla Kubusia buziaki za kroczki :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357038 przez pulpecja
Sikoreczka napisał:

Pulpecja ja też wybieram się na kurs prawka tylko jakos tak nie widze siebie jako kierowcy więc tak sobie troszke z tym zwlekam... tylko mój J. codziennie mi gada kiedy pójdziesz... zapisz się... i tak w koło


Sikoreczka to u mnie jest identyczna sytuacja...poszłam teraz tylko dlatego, że przepisy się zmieniają dopiero od następnego roku.
pierwsza jazda stresująca ale instruktor bardzo w porządku :) tuż przed ciążą wyjeździłam 20 godzin z debilem do kwadratu i bardzo się zniechęciłam. dlatego teraz instruktor to dla mnie połowa sukcesu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357042 przez Sikoreczka
czekam teraz na promocje w gruponie jak będzie prawko za 699 zł to się zapisze :) chociaż kisi mnie opcja za 1500 zł i zdaje się do skutku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357074 przez megi23
Hehe skad ja to znam moj S mnie 2 juz ostatnio blaga a teraz sie chwali ze bede robic prawko :silly: ja o instruktora sie nie boje bo to mamy przyjaciel zna mnie od takiego wieku jak Tymcio ma powiedzmy ze to mojej przyszly niedoszly maz :P

no zobaczymy ja sie boje zmiany biegow jak co jak widze jak S prowadzi tak latwo wie co i jak ale moze i ja zalapie poza tym chce zanim przepisy sie zmienia chodz moj S powiedzial ze z nowymi ja sobie dam rade oby... Mamcia ma mi sie dowiedziec ile cale kosztuje bo nawet nie wiem chyba ponad 2 tys.. No nic mam nadzieje ze w sierpniu zaczne jak nam sie nie uda to na nastepny rok zrobie bo niee wiem jak z czasem bedzie S nie chce juz sie na tak dlugo rozstawac ale i tak musze jechac do ginekologa i zalatwic rodzinne z wychowawczym papiery pozbierac na kolejny rok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357144 przez justysiak83
Hej.
Dziewczyny wcale się nie stresujcie jazdą, to sama przyjemność :lol: ja uwielbiam jeździć samochodem. Dzisiaj odwiedziłam koleżanke która za 2 tyg. rodzi (pisze nawet u nas w majówkach 2012) i normalnie zazdroszcze jej tych chwil, nasze szkraby juz takie duże a jej taie tyci tyci będzie, jak mi pokazywała bodziaki to nie mogłam uwierzyć że Domiś się kiedyś w takie mieścił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357201 przez nikita
justysiak jedna moja kumpela urodziła na początku kwietnia a druga na początku maja i az mi się łezka kręciła jak pomyślałam o Ignasiu ze on taki malusi byl i ten czas tak szybko mija

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357989 przez pulpecja
hej :)
ale smutki tutaj :( umieramy :( gdzie te czasy kiedy były dwie zmiany - dzienna i nocna :laugh: :laugh: :laugh:

moja koleżanka jest w 38 tygodniu ciąży więc maluszek też niedługo zawita :) będzie miała drugiego synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358007 przez megi23
Hej my wczorajj bylismy na imieninach u prababci Tymcia maly sie wybawil z kuzynka gadal do niej ze jest niuniu i chcial jej lale odebrac hehe a ona biedna mu tlumaczyla ze on jest chlopak i ma sie autami bawic a nie lalkami usmialismy sie z nich
no umiera niestety u mnie troche q ciazy jest osob moja druchna rodzi w sierpniu druzbow zony jedna w czerwcu rodzi druga w pazdzierniku i 2 kolegow zony jedna w czerwcu bedzie miec corcie laura aniela bedzie a drudzy czekaja na blizniaki a co 2 ostatni to bracia hehe wiedc troche dzieciakow bedzie

apropo znowu mmi sie blizniaki snili i dom ze juz mielismy marzenie ale moze kiedys sie spelni oczywiscie z tym domem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358053 przez megi23
hej lasencje przumeirzam sie do kupna roweru i szukam fotelika z rankingow bezpieczenstwa najlepszy jest taki

www.okazje.info.pl/sh/sport-i-hobby/weer...wy-kangaroo-ltd.html

macie wogole fotleiki rowerowe ?? jak tak to jakie bo ja mam fiola na punkcie bezpieczenstwa.. :S :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358192 przez megi23
Oskarek gratulacje super uczucie nie??? Poczekaj az zacznie latac a Ty za nim to jest najlepsze odchudzanie hehe:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358201 przez justyna84
Ciesze sie ogromnie :laugh: ,czekalam na to z niecierpliwoscia a odchudzanie mi sie przyda :laugh: .Stal przy chustawce nagle patrze a on idzie :ohmy: zdazylam zawolac i sie wywalil :laugh: teraz trenujemy pelna para :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl