BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 6 godzin temu #354804 przez nikita
olka fotki piekne :)
a mam pytanie bo dzisiaj kupiłam karkówkę a w piątek robimy grila czy jak zrobię marynatę to nie zepsuje mi się mięso oczywiscie będzie w lodówce bo chyba nie będę mrozić co????
zawsze robiłam kilka godzin wcześniej i teraz nie wiem bo boje sie ze mi sie zepsuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 godzin temu #354836 przez sylka
Ja zawsze karkówkę robię wieczorem i przez cała noc jest w marynacie w lodówce (wg mnie po całej nocy nalpepiej przechodzi przyprawami) a nastepnego dnia laduje na grilu :) Tkże bedzie oki.

W lipcu jedziemy do Sopotu :) dziś zarezerwowałam nocleg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 godzinę temu #354958 przez nikita
ale pustki
Ignacy ma hopla na punkcie ogórka jak tylko widzi ze mam na kanapce to krzyczy i muszę mu dać ;)
dzisiaj na ogrodzie podlewał konewką siebie i kwiatki, cały był mokry :silly: ale najważniejsze ze mu sie bardzooooooo podobało :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #354981 przez justysiak83
Hej.
Ja powróciłam z łona natury, byliśmy w lesie na 3 dni, było superowo. Pogrilowaliśmy troche i spędzaliśmy w sumie całe dnie na dworze. Jutro ide do pracy :angry: ale dzisiaj jeszcze słodkie lenistwo.
Olka superowe fotki.A czy Jaś już chodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355358 przez megi23
Hej laski my tez cale dnie na ogrodzie jestesmy maly uwielbia drzemki sobie na nim robiic w domu nie chce mi spac nawet w lozku wczoraj caly dzienna spacerach spedzilismy najpierw rano ze szwagierka i jej dziecmi bili sie kto ma go prowadzic zaliczyl drzemke pozniej obiad na ogrodzie i spacer z nami a na koniec ja pojechalam na wycieczke rowerowa ze szwagierka i dzieciakami a S zajmowal sie malym jak kupi mi rower z krzeslkiem i kaskiem dla malego bedziemy wszyszcy wlacznie z dziadkami jedzic:-) maly chodzi po ogrodzie wczoraj nagralam filmik jak sie bawi jak sie dopcham do kompa to zalacze
moja mamacia kupila malemu bebenek tamburyno kastaniety i cymbalki i czapeczke i ma nam wyslac a z S chcemy na dzien dziecka wielkie auto z wadera kupic chodz po maluchach zostala wywrotka. No ale S chce zeby mial swoje i basen duzy kupic widziaalm na allegro z kubusiem puchatkiem ma zjezdzalnie bo przez 2 lata nici z zalewu .....

apropo jedzenia moj sie drzee na jedzenie cokolwiek mam byleby sie do jedzenia nadawalo hahaha pozdrowionka

aaa wczoraj nam sie udalo uciec przed burza bo byla wieczorem az S wszystko powylaczal.. Dzis chlodno narazie ale bedzie upal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355656 przez megi23
Hej laski kupilqam dzis Tymciowi buciki na ogrod super w nich po nim smiga dodatkowo z wkladka ortopedyczna:-)
teraz burza byla ale caly dzien wscikal sie na ogrodzie z zmaluchami jak on za nimi gada a jak piszczy hehe moj maly rozrabiaka :laugh:
allegro.pl/smerfus-sandalki-obuwie-zamie...-20-i2313904752.html


a takie cos myslimy na dzien dziecka naszym maluchom kupic ze szwagierka


allegro.pl/basen-plac-zabaw-puchatek-dis...451-i2298206874.html

hmmm tylko ja bym chcialal basen zebym i ja sie popluskala:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #355918 przez justysiak83
O matko, ale tu smutno :( napisałam posta 2 dni temu i widze go na tej samej stronie :( kurcze wszystkie jesteśmy chyba tak zabiegane że juz nie ma czasu na forum. U nas wszystko ok, od 2 dni nic się nie zmieniło, mały teraz śpi a ja buszuje po allegro, musze kupić body na ramiączkach, aaaa i nie wiecie czy można kupić dla takich maluchów stopki, a nie skarpetki? Bo nigdzie nie moge znaleźć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356027 przez sylka
justysiak nie mam pojęcia a patrzyłaś w 5-10-15 czy cocodrillo, pepco?

Dziś kupiłam sobie szpileczki do sukienki na chrzest i od razu mi się humor poprawił :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356049 przez megi23
A mysmy z S zaliczyli zakupy jutro grilla chce robic maly sluzbowal sie z ciocia pomagal jej nalesniki robic tzn wylal wode i jogurt jej na dywan haha:-) kupilam z canpola ten bidon z rurka w kauflandzie za 9 zeta maly ma 2 nowe koszulki kr rekaw i bodziaka nic nie bylo aa patrzylam na buty z bartka nic nie bylo buszuje po all ale tez nic nie ma tutaj sa buty z opinia zdrowa stopa i wkladka za 70 zl wiec chyba mu kupie jak nie poczekam na nastepny miesiac kupie

super sylka ja nie moge szpilek po za tym ja wysoka to by smiesznie wygladalo;-)

aaa wysprzatalam pietro i parter i padalam w nastepny tydz szwagierka sprzata w poniedzialek wypiore dywaniki ze sschodow i ganku i nasz wypiore dywan:-) S tez sprzatallam po przyjezdzie ja uspalam malego na oggrodzie. Kazal mi dzis ganiac jego rowewrkiem maluchy one na swoich byly az piszczal zz radosci on za nimi przepada szczegolnie jak wariuja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #356056 przez sylka
Megi ja nie wysoka to w sam raz :) Kupiłam takie (te na podwyższeniu tylko tyci inny odcień) ccc.eu/pl/woman/inspiration/8

P. kupił Kubusiowi klocki to chłopak buduje i ma frajdę, szczególnie zabawa zbudowanym samochodzikiem go cieszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356083 przez megi23
S zajal sie malym a mysmy ze szwagierka i maluchami przejazdzke rowerkami zrobili bylismy dzis z S u jednego goscia za rowerem bo sprowadza ale taki jak ja chce damka amortyzatory przod przerzutki wolala 1100 to S powiedzial ze sie w sklepie wezmie. Wezmie przynajmniej bedzie gwarancja :-) no mam wymagania dop roweru bo jak mam miec to juz dobry sprzet :-)
Jeszcze krzeselko musze malemu kupic i kask moj caly osprzet u mamy zostal wlacznie z kaskiem


SYLKA jakie Kubus ma klocki mysmy dzis chodzili i chcieli Tymciowi kupic ale nic nie bylo takiego fajnego a bawilby sie bo jak dorwie maluchow klocka to ucieka z nim do pokoju i chowa hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356096 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #356117 przez sylka
Megi klocki mamy chyba takie (z wyglądu identyczne a nie mam już tej naklejki by sprawdzić firmę) allegro.pl/mzk-klocki-bloks-baczek-kl-ww140-i2299492978.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356205 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356499 przez megi23
Hej laski a mysmy spedzili dzis mily dzien i jeszcze lepasza noc sie zapowiada z S :P :lol:

rano S zrobil mi sniadanko do lozka pozniej zajl sie malym ja spalam 2 godz pozniej poszlismy w 3 na spacer i przy okazji do znajomych maly wrocil caly brudny ale szczesliwy wybawil sie gral w kosza hehe probowal rzucac pilka do kosza smiesznie to wygladalo taka wielka pilka a on maly ma talent po mamusi :silly:

pozniej S zrobil grilla a za jakis czas mowi ubieraj sie mamuska wychodzimy pytam a maly? A on ze szwagierka zostanie. Znim godzine lub poltorej powiedzial ze na spacer idzie my a poszlismy do kolegi baru i gralam w bilard stare dobre czasy hehe bylo super odstresowalam sie wybawilam i wygralam 2 razy musialam sobie przypomniec prawa fizyki i jak sie w ogole kij trzyma S mi pomagal na poczatku dopoki nie zaczelam wygrywac hehe teraz wrocilismy wykapalam malego nakarmilam i chrapie juz:-) co niedziela na godazine bedziemy chodzic aaa pilam pysznego drinka z malibu ja nie lubie alkoholu i nie pije no ale ko.ega zrobil mi z polowy porcji i byl pychaaaa :silly: w niedziele powtorka bedzie :side: :lol:

aaa chwalil sie koledze ze prawko w siwerpniu bede robic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl