BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #358304 przez pulpecja
justyna GRATULACJE dla Oskarka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358461 przez arturek
megi23 napisał:

hej lasencje przumeirzam sie do kupna roweru i szukam fotelika z rankingow bezpieczenstwa najlepszy jest taki

www.okazje.info.pl/sh/sport-i-hobby/weer...wy-kangaroo-ltd.html

macie wogole fotleiki rowerowe ?? jak tak to jakie bo ja mam fiola na punkcie bezpieczenstwa.. :S :lol:


hej Megi ja własmnie tez chciałam zapytac o taki fotelik,choć sie zastanawiam od jakiego wieku dzieci moga jeżdic w takim foteliku? czasami jak ładna pogoda to chetni bym gdziez z mała pojechała bo tu u nas w okolicy duzo jest fajnych terenów....podobno duzy wybór jest w Decathlonie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358481 przez megi23
No juz odtslalam opinie ze nie jest ten najlepszy jednak ten z tylu jest najlepszy przy tym trzeba nogi miec na zewnatrz przy pedalowaniu i dziecku glowka opada jak spi a na tym tylnym jest lepiej cale obejmuje i dziecko spi normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358516 przez sylka
Gratuluje kroczków dla Oskara

Justyna pytałaś o klocki zabrałam tylko znaki drogowe i kółka które zostały jako zapasowe. Okienka, drzwii sa spore i i ich nie połknie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358528 przez nikita
hej hej witam a moje dziecko wsadziło sobie dzisiaj piłeczkę pingpongowa do buzi i problem był z wyjęciem
ale sie udało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358541 przez megi23
Zdolny IGNAS hehe :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #358553 przez justyna84
Moje dziecko jest uparte.Disiaj w placu zabaw wszedl do domku byl cal umazany bo na siedzaco prubowal jesc wszystko co nie wskazane ;) i za cholerke nie umialalam go zabrac bo sie wyginal na wszystkie strony , na niego nei ma mocnych ;) .
Nikita tez tak mialam ale ja wyciaglam mu to z buzi w tempie blyskawicznym :ohmy:

Nie iwem czy wy tez tak macie ale ja tak czekalam na te pierwsze kroczki ze az sie dzisiaj poplakalam ze szczescia :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358692 przez nikita
witam
a my u nas nocka nieciekawa, juz o 2 spal z nami ale na szczęście juz później sie nie budził :silly:
od 3 dni mamy rzadkie kupki i albo to zęby albo po winogronach a w piątek idziemy na szczepienie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358833 przez megi23
U nas ranki nie ciekawe od kilku dnoi wstaje mi o 4 czy 5 i nie spi dzis plakal i po 7 kazal sie polozyc teraz znowu zasnal placzliwy jest marudny i tylko rece i wozek nie chce sie bawic traktorkiem niczym a ja obstawiam gorne i dolne zeby bo sliniak musialam mu zalozyc tak sie slini jak z kranu...
ja czekam na krte szczepien i tez idziemy sie szczepic jestem ciekawa ile przytyl doktorek go nie pozna ze juz chodzi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359172 przez megi23
Dzien dzis straszny i pplaczliwy temp prawie 40 stopni czekam do 22 by ponownie mu zmierzyc dalam mu przed spaniem ibufen d moze spadla a jedzenie ok jadl wszystko i pil nawet dobrze oj te zeby :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359274 przez pulpecja
oj Kochane zdróweczka dla dzieciaczków :kiss:
może to te głupie trzydniówki ?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359299 przez sylka
Pulpecja zobaczymy, u nas dzis 3 dzień temp. jak jutro nie bedzie a małego wysypie to trzydniówka a jak nie to już sama nie wiem co. Na zęby nigdy nie gorączkował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359423 przez megi23
U nas ewidentnie na zeby on strasznie znosi pcha sie kilka naraz i to na dole narazie chodzi gora napuchnieta nie da mi zobaczyc dokladnie od rana walcze z temp prawie 40 ma teraz spadla dalam camilie i ibufen nie wiem jak mu jeszcze ulzyc a jak placze to mi sinieje i na zmiane na rekach to u mnie to u szwagierki nie chce chodzic i sie bawic po ogrodzie narazie spi juz 3 raz.... Eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359461 przez nikita
a my juz po szczepieniu, obyło sie bez płaczu ale czekaliśmy 2 godz!!!!!!! w przychodni masakra jakaś
a teraz spi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359504 przez megi23
My mamy znowu ponad 39 stopni jak jutro rano bedzie mial jedziemy prywatnie do pediatry niech mu cos zapisze zeby szybciej wylazily bo tak jak on sie meczy to jeszcze nie widzialam dziecka zeby tyle plakalo przy zebach ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl