BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #359744 przez olka
pulpecyjko, grunt to fajny instruktor :lol: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359748 przez pulpecja
olka napisał:

pulpecyjko, grunt to fajny instruktor :lol: :silly:


olka święte słowa ;) ten poprzedni debil to mnie tak zniechęcił i otępił, że teraz mając porównanie, że można uczyć inaczej jestem wściekła na siebie,że wtedy przy pierwszym wyzywaniu nie wysiadłam z auta i nie trzasnęłam drzwiami !!
no ale teraz już jest fajnie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359753 przez olka
no właśnie, trzeba było od razu tak zrobić :blink: a kiedy zaczęłaś ten pierwszy kurs? :unsure:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359760 przez megi23
Ja tam o instruktora nie martwie sie bardziej egzaminatora ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #359768 przez olka
no fakt megi, dobry egzaminator jest najważniejszy :lol: ojej, jak sobie przypomnę moje trzecie podejście do egzaminu to jestem z siebie taaaaka dumna :lol: :lol: :silly: :silly: :side: :side: :woohoo: :woohoo: uwielbiam wspominać jak cudownie jechałam hihi :silly: :silly: :silly: :lol: :lol: :) a bałam się, że będę podchodzić do egzaminów w nieskończoność :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359856 przez nikita
olka napisał:

nikita, niee rozumiem kawału :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly:


olka bo ty miastowa jesteś :silly: :silly: :silly:
wiec ci wytłumaczę, kogut to takie zwierzątko :lol: :lol: :lol: :lol:
rożno to taka maszyna do pieczenia kurczaków :lol: :lol: :lol:
żartuje :kiss: :kiss:
na pewno nie kumasz o co chodzi z tym deptaniem wiec kogut jak ma ochotę na kurkę no wiesz o co chodzi nie??? :silly: :silly: to ją depta :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
kumasz :unsure: kumasz prawda :unsure: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359862 przez olka
aaaaa... :silly: :silly: :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359932 przez justysiak83
Hejka :)
Ja też nie załapałam kawału ale tak się domyślałam że to coś z podtekstem :silly:
Wiecie co, martwie się troche bo Domiś nadal nie chodzi, prze meblach zasuwa na palcach a jak go prowadzę za rączki to też. O chodzeniu za jedną rączke nie ma mowy bo nie trzyma rónowagi. Mam zamiar umówić się znowu z rehabilitantką niech go obejrzy, ale naczytałam się już w necie różnych rzeczy i teraz przeżywam. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359942 przez nikita
justysiak spokojnie, umów sie na wizytę i będziesz spokojniejsza :)
a może prowadź go nie za rączki tylko pod paszkami, może to coś zmieni

ostatnio ciocia mi opowiadała ze jej córka a moja kuzynka nie mówiła do 4 roku życia a później jak załapała to mówiła cale wiersze z pamięci te które jej czytała :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359977 przez sylka
justysiak Kuba tez próbiwał przy meblach na palcach chodzic jak mial skarpetki. Kilka razy załozyłam mu buciki i przestał. Może tez zobacz tego sposobu. JAk do lekarza pójdziesz bedziesz spokojniejsza. Nie zaszkodzi :)

U nas chyba była trzydniówka. Teraz na czole, pomiedzy oczkami, na karczku i lopatkach widac po kilka różowych krosteczek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #359981 przez pulpecja
sylka no to teraz będzie już dobrze bez gorączki :kiss:

justysiak zakładaj Domisiowi buciki cały czas to szybciej załapie,a do rehabilitantki idź dla swojego spokoju :kiss:

olka napisał:

no właśnie, trzeba było od razu tak zrobić :blink: a kiedy zaczęłaś ten pierwszy kurs? :unsure:


Ola dokładnie 2 lata temu w kwietniu.zdałam wewnętrzną teorię i wyjeździłam 20 godzin, później wyjechałam na wakacje i już nie wróciłam aby kontynuować jazdy.Głównie przez niechęć,ale wtedy byłam już w ciąży i wymioty były dodatkową wymówką :)

megi23 napisał:

Ja tam o instruktora nie martwie sie bardziej egzaminatora ;-)


megi prawda prawda ;) ale cierpliwy i kulturalny instruktor to też połowa sukcesu :ohmy: ;) ja chodziłam na jazdę z bólem brzucha i wracałam w nerwach i nawet płakałam bo czułam się jak tępak do kwadratu a później wyszło,że całkiem bezzasadnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #360260 przez justyna84
justysiak tez sie martwilam ze Oskarek nei chodzi .Rehabilitanka polecila mi pchacza nei wiem czy go masz ?.Jak tylko wyszlam z Oskarem na dwor ubralam mu ogrodniczki i jak szedl to trzymalam go za tyl ogrodniczek i zalapal mial pelna swobode mugl machac raczkami wydaje mi sie ze to tez przyczynilo sie do tego ze teraz zaczol sie puszczac sam w teren :ohmy: bo wydaje mi sie ze mial wiecej swobody .Dla mnie tez to byla wiecznosc. Sprubuj puszczac go swobodnie jednoczesnie asekurujac sama soba :) .Nie wiem czy to dla ciebie rada ale mi sie wydaje ze ogrodniczki przyczynily sie do tego ze moje dziecko sie odwazylo:). Nie martw sie ::).
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #360451 przez nikita
a u nas pojawił się katarek :( ale tak sie zastanawiam czy to nie sienny bo ja mam alergie na pyłki i rano tez miałam zatkany nos wiec może mody będzie miał po mnie alergie na to cholerstwo, oby nie :ohmy:
a tak wogole to dzień dobry jeśli ktoś tu zajrzy dzisiaj :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #360453 przez megi23
Siema ja tam zawsze lukam hehe my juz po 1 daniu i spacerku z edziadkami z wczasow maly dostal maskotke delfina z dzieckiem i czapeczke z kotwica slicznie w niej wyglada

apropo pchacza my tez mamy i nam pomogl przy nauce chodzenia i tez nam polecila rehabilitantka
spokojnie justysiak Dominis bedzie chodzil zrobi to z zaskoczenia jak Tymcio nam zrobil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #360841 przez justysiak83
Dzień doberek :)
A ja zaraz do pracy... :angry: ale mi się nie chce, buuuu. Ale jeszcze miesiąc i wakacje. Ładna jest pogoda więc spacerek po pracy murowany, chociaż podobno zimno.
Miłego dnia mamusie. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl