BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #359561 przez olka
witajcie!!!
nareszcie piątek :woohoo: :side:
my też mieliśmy szczepienie, byliśmy we wtorek. Jasiek nawet nie zapłakał, chyba nie zorientował się co go spotkało ;) a! i waży 12400 g, a mierzy 80,5 cm
megi, życzę wtrwałości Tymusiowi :kiss:

justysiak83 napisał:

Olka A czy Jaś już chodzi?


justysiaku, łazi jak najęty :lol: tak z dnia na dzień zaczął mieć coraz więcej odwagi :) teraz już woli chodzenie od czworakowanie :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359583 przez nikita
a u nas nawet mi go nie zmierzyła i nie zważyła :ohmy: :ohmy: :ohmy: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359586 przez olka
nikita, mogłaś się upomnieć, a co! łaski nie robią :angry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359589 przez olka
kurde, smutno tu na forum :( kiedyś tyle osób się udzielało, a teraz... :( czy myślicie, że to wpływ tych problemów z wejściem na forum? :unsure: tyle czasu już mieli na naprawę i nadal jak było, tak jest :angry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359595 przez nikita
olka w przychodni czekaliśmy 2 godziny :ohmy: :ohmy: , Ignacy juz mi sie pokładał na kolanach bo chciał spać wiec jak najszybciej do domu chciałam jechać :)
ale ważę go w domu ;)

a na forum smutno smutno niestety :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359612 przez sylka
To Jaś ładnie waży.

U nas dzis cały dzień nadal temp. 39 postep taki że zjał trochę obiadu i lubisia, trochę serka wiejskiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359628 przez olka
ojjjj, sylka :( to zdrówka dla Kubusia :kiss:
nikita, my też około godziny czekalimy na szczepienie i Jasiu już miał dosyć :angry: nie było naszej pediatry, bo na urlopie i była inna lekarka, która na dwa gabinety latała :angry:
u nas coś na burzę się zbiera... a dziś upał był niesamowity i bardzo duszno :P gdy byłam w pracy to teściowa 3 godz. na spacerze z Jaśkiem była

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359632 przez megi23
Sylka my tez caly dzien walczylismy z temp tylko Tymek prawie 40 mial az rumience na policzkach dostawal ...teraz znowu mial ale ponad 38 dalam mu ibufen i spi zjadl cale mleko troche barszczu lubisia pol deserku pol dzis po pol jadl jak nigdy i znowwu sie strasznieeee slini az momentami krztusi ta slina bo nie nadaza z polykaniem.... :(

olka jas to kawal chlopa :-) nas czeka szczepienie ale jak ma goraczke to lipa i neurologa nie rejestruje przez te goraczke znowu muu sie wszystko poprzesuwa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359633 przez nikita
u nas tez duchota niech troszkę popada a najlepiej to niech burza będzie ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359636 przez nikita
kumpela opowiedziała mi kawal, opowiem wam :
przyjechał kogut ze wsi do miasta, przechadza sie uliczkami -patrzy - rożno
staje i mówi: no tak kur.. solarium, karuzela a na wsi niema kogo deptać :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
teraz można sie śmiać :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359638 przez megi23
Nikita wariatko prawie Tymka obudzilam przez Ciebie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359646 przez sylka
Kubie odwala :lol: przez tę gorączkę wziąłz korytarz odkurzacz właczył do kontaktu uruchomił i zaczal odkurzać duzy pokój. Teraz wziął mi miske (wywieszałam pranie na balkon) i zakłada ją na głowę albo chowa pod nią i gada jak nakręcony. Jak w dien marudził tak teraz dokazuje :)

U nas na szczepienie nie czekam pod gabinetem tylko idę do zabiegowego tam pielęgniarka mierzy waży , obi bilans roczniaka i po chwili przychodzi lekarz. Zostwia pacjentów pod gabinetem i przyjmuje w pierwszej kolejnośc dziecko do szczepienia. BAda, zleca badania, wywiad itp i pielegniarka szczepi. Zawsze max 10-30 min czekam.

W środę jka byliśmy to zapisana byłam na konkretną godz. i nikogo innego nie było :) wiec wczesniej nas przyjeto. KUba biegał po całej przychodni i zaczepieł pielęgniarki. Za zważenie dostał nawet naklejki tak zaczarował pielęgniarkę cwaniak mały. Podchodzi i od razu rękę na cześc wyciąga. Nie wazne czy to dziecko czy dorosły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #359654 przez olka
no to dobrze, że Kubusiowi lepiej :laugh: nawet jeśli trochę porozrabia :blink: my za chwilę będziemy mieli kąpiel Jasia :)

a chyba Wam nie pisałam, że we wtorek jadąc do pracy autem o mały włos nie zderzyłam się z sarną :ohmy: :ohmy: :ohmy: mówię Wam, serce to miałam potem w gardle przez cała drogę :S :S na szczęście tak szybko przebiegła, że nie zdążyłam jej "dotknąć", ale była dosłownie około 2 metrów przed maską samochodu :ohmy: ładny bym miała początek moich drogowych doświadczeń :S

nikita, niee rozumiem kawału :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359666 przez sylka
OLka nam w zeszłym roku stado saren przebiegło jak jechaliśmy lesną droga do mikołajek. Z 10 sarem a 2 jelenie stały i czekaly aż przejedziemy a sarny wybiegły. Myslalam że urodze z wrażenia.

Kuba dziś nas zaskoczył jak dzwoniła komórka P> to wziął i mu podał a jak moja to mi przyniósl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #359726 przez pulpecja
nikita ja podobnie jak olka nie rozumiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

miałam dzisiaj drugą jazdę :) i powiem Wam,że może mi się na nowo spodoba bo instruktor jest superowy tzn. spokojny i nie krzyczy :)

EDIT mój M. wytłumaczył mi kawał :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl