BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #361141 przez sylka
U nas słonecznie ale chłodnawo. Póki wysypka nie zejdzie nie wychodzę na spacerki. Wole przeczekać by znów czegoś nie złapać bo organizm może być jeszcze osłabiony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361157 przez Natka
witajcie dziewczyny :)

ja ostatnio mialam grype jelitowa i ubikacja byla moim najlepszym kolega :( :( Najlepsze jest to ze na 90% zarazilam sie w zlobkua malemu nic nie bylo :D

Justysiak Piotrek juz ma 16,5 miesiaca a tez nadal nie chodzi.. ja ostatnio znowu sie martwilam ale lekarka mi powiedziala ze nie ma o co sie martiwsz a na niemieckich stronach wyczytalam ze dziecko ma czas do 20 miesiaca nie chodzic dopiero wtedy lepiej by byla wizyta u lekarza

wogole na "niemieckich" stronach rozwój dziecka się rożni od polskich artykułów :unsure: :unsure: no coz zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361188 przez sylka
Natka jak neurologicznie z dzieckiem jest ok to nie ma co się mocno przejmowac. KAżdy maluch ma swoje tempo czy to do chodzenia czy mowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #361259 przez olka
witajcie :)
ja po pracy :) obiadek się gotuje, Jasiek śpi a ja piszę ;)
mam taki problem od wczoraj z Jasiulkiem, że strasznie dużo kupek mi zrobił, luźne bardzo i odparzył mu się tyłeczek :( :( biedny przy każdym zmienianiu pieluchy strasznie płacze :( nie wiem czemu takie te kupy, może przez zęby, które mu wychodzą? :unsure:

EDIT

Ejjj, a gdzie bombel, sylwira, mely???? :unsure: :unsure: :unsure: dziewuchy, co z Wami? odezwijcie się czasem, bo forum nam umiera... :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361277 przez nikita
ja tez apeluje żeby pisać !!!!
a może umówimy się na spotkanie forumowe wieczorkiem któregoś dnia, niech się dzieje co chce ale wszystkie maja być :ohmy: i pogadamy jak za dawnych czasów :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361461 przez megi23
Hej lasencje my dzis u lekarza bylismy bo nam sie wysypka nasilila i to bylo po trzydniowce ale sprawdzil mu buzie i nie dziwota ze on placzliwy i gryzlby co popadnie skoro mu jednoczesnie idzie dolna 2 i 3 oraz zeby gorne masakra ja powiedzialam do lekarza ze zwariuje a on ze skoro przetrwalam weekend z goraczka tak wysoka to dam rade aaa i za 1.5 roku chce mnie z coreczka widziec bo Tymcio taki ladny i dal doktorkowi czesc ale naczekalismy sie godzine juz tak sie darl bo yl spiacy ze masakra nastepnymm razem szwagierka idzie ze mna bo mialam byc przed 11 a o 12 nas przyjal heh

ja bylam na chwile z malym dzis bylo slonecznie ale momentami wietrznie chwilke w piaskownicy bo zamek budowalismy maly mial radoche kopara jezdzic po piaskownicy
biedaczek jak wyszlismy od doktora juz spal i do prawie 14 poprzestawal jedzenie a ze ominal drzemke bo teraz ma 3 to juz o 18 tak plakal bym go polozyla ze to zrobilam teraz na spiocha mleko wypil i spi nawet jezdzilam na orbiterku jak spal i mu nie przeszkadzalo hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361549 przez justysiak83
nikita napisał:

ja tez apeluje żeby pisać !!!!
a może umówimy się na spotkanie forumowe wieczorkiem któregoś dnia, niech się dzieje co chce ale wszystkie maja być :ohmy: i pogadamy jak za dawnych czasów :lol: :lol: :lol:

NIkita genialny pomysł, jestem na TAK :lol: to kiedy i o której?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361555 przez megi23
Jak juz to wieczorem u mnie teraz dach wymieniac maja i nie bede miec tyle czasu poza tym Tymek teraz strasznie marudzi przez zeby wiec moge tylko jak spi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361726 przez Karol
Cześć dziewczyny,mam pytanie czy podaje która z Was kubusia lub pysia niby konserwanty itd.ale co teraz jest zdrowe, a poza tym Karolek wody sie nie chce tknąć herbatki owocowe również jest na nie.rozcieńczam ten sok z wodą i mu smakuje, do tej pory pił bobo fruty,już sama nie wiem co mu dać do picia.Zwykła słaba herbata jeszcze mu smakuje,a co do chodzenia to po podwórku już sam zasuwa a w domu ma lekki opór bo wszędzie jakieś przeszkody i kanty i progi, no i chodzi za rączkę. To tyle mnie jakieś mega doły łapią ale jestem na bieżąco na forum.pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361761 przez sylka
Karolek u mnie Kuba pije wodę lub rozrobiona trochę z sokiem jabłkowym czy poaranczowym z Tymbarka. Jak przecierowy to kupuje mu z Hippa. Pysiów i Kubusiów nie kupowałam bo sama czasami mam po nich zgagę to nie wiem jak małemu by podpasowały. Ostatnio wogóle woli wodę pić lub z sokiem (domowym) niż herbatki.

Przed chwil mi się dławił bułką. Ugniótł mu się kawałek w buzi i utknął... Szybko na kolana i klepałam go. W pewnym momencie dosłownie wystrzelił z niego ten kawałek a już chciałam mu chwyt Heimlicha wykonać. Biedny się popłakał, ale przytuliłam powiedziałam że już wszystko dobrze i dalej się bawi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #361782 przez nikita
justysiak83 napisał:

nikita napisał:

ja tez apeluje żeby pisać !!!!
a może umówimy się na spotkanie forumowe wieczorkiem któregoś dnia, niech się dzieje co chce ale wszystkie maja być :ohmy: i pogadamy jak za dawnych czasów :lol: :lol: :lol:

NIkita genialny pomysł, jestem na TAK :lol: to kiedy i o której?


justysiaczku ja mam same genialne pomysły hi hi
może w piątek bo dziewczyny zapracowane są i w tygodniu napewno nie będą miały czasu,
tak o 21 jak juz nasze bąble będą spały :unsure:
co wy na to :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361885 przez megi23
Ja bede w piatek po 20

sylka moj sie czesto dlawi wczoraj wlasna slina przez te glupie zeby za duzo jej produkuje a nie chce dac sobie sliniaka zalozyc bo drze malo sie nie udusi jak na szczescie tez chwytu nie stosowalamale przrewrocenie na kolana i kelpanie juz nieraz bylo

biedny Kubusiek buziaki

moj sie juz przyzwyczail i nie placze nawet

wlasnie bedzie 2 drzemka przez te zeby ma ich az 3 :ohmy:

dzis szwagierka zobaczyla ze ida mu gorne jedynki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362053 przez nikita
Boniuszka dziękuje za spodenki sa super :lol: :ohmy: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362081 przez megi23
Laski sa super bodziaki kr rekaw w biedronce 3 za niecale 20 zl z bawelny S kupil dzis malemu milutkie w dotyku jezdzil do 2 biedronek bo nie bylo rozmiaru 86 hehe ale znalazl


moja glodomorra zjadla 2 pulpeciki cielece w sosie smietanowym i ziemniaczki ma jeszcze na jutro ale beda z makaronem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362143 przez sylka
Megi u nas też dziś pulpety tylko w sobie pomidorowym :)

Dziewczyny macie pozdrowienia od Mankowej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl