BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #410941 przez sylka
Kuba ostatnio sypia po 1-1,5 godz. nie wiem czy tak zostanie czy to chwilowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410989 przez megi23
My juz w domku maly spi od 17 moja mama go karmila na spiocha teraz wrocilismy i dalej spi zmienilam mu pieluche i spodndnie z pizamki ubralam
a apropo filmu fajny podobal mi sie i do konca nie wiedzialam o co chodzi:-) ale powiedzialam S ze nastepnym razem ja wybieram film hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #411006 przez justysiak83
Dżem bobry. My już na nogach, Dominik biega jak nakręcony mam wrażenie że zaraz to sie skończy jakimś spotkaniem z futryną. NIe da mi posiedzieć przy kompie, jak tylko siadam to mnie ciągnie za rękę i gdzies prowadzi :)
Miało być dzisiaj ciepło a znowu tylko 14 st. na termometrze :(
A co do filmów to chciałam iśc na Madagaskar 3 :) na batmana zresztą też.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411048 przez sylka
cześć :)
U nas chyba na serio 5 idą bo kupy rzadsze, młody drażliwy i wszystko wpycha głęboko do buzi i szoruje po bokach. Dzis w nocy się budził średnio co 1,5-2 godz. chodziłam do niego co jakiś czas. O 2 dopiero po wypici 120 ml mleka zasnął. Wstał o 8 i szalał po mieszkaniu. Teraz chwila spokoju bo wcina kanapki :P Śmiesznie je od jakiegoś czasu je najpierw wędlina a później sama bułeczka :P

Na Madagaskar i Batmana to i ja bym poszła, tylko najpierw opiekę dla Kbusia byśmy msieli załatwic.

U nas jtro fajna impreza nocne wyścigi samochodowe przez miasto :) Może uda się nam skoczyć a jak nie to chociaż samego P. wyslę :) www.nightpower.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411051 przez karotka18
Sylka to super jak 5-tki ida jeszcze troszke i bedziesz miała spokój z zabkami u nas jest 16 sztuk ale nie wiem czy jedna z nich to nie 5-tka zamiast 4 -rki Kuba nie bardzo daje mi ogladac swoje skarbybede musiała do dentysty z nim isc moze on sie doliczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411054 przez sylka
No właśnie ja też nie moge sprawdzić czy te 5 wychodzą (czy coś już jest czy dopiero dziąsła jak balony) Myslę by po rodzinkach, jak bedzie bardziej świadomy skoczyć do stomatologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411058 przez karotka18
Ja to powiem Ci szczerze ze juz nie moge sie doczekac tych 5-tek bo wtedy z czystym sumieniem powiem ze akcja zabki zakonczona bynajmiej na jakis czas. Mój kuba jest jakis rozdrażniony ale przez to ze nie daje jak sobie sprawdzic to nawet nie wiem czy cos tam sie zaczyna dziac. A tak w ogóle musze sie pochwalic Kuba nauczył sie chodzic grzecznie za reke juz nie biegam za nim jak szalona hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411061 przez sylka
Kuba jak chce to idzie za rączkę albo trzyma się wózka a jak nie to biegnie przed mną.
Masz teraz mniej biegania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411063 przez karotka18
oj tak bo wózek biore tylko jak idziemy na zakupy a tak to poruszamy sie juz bez wózka. a tak w ogóle moze Ty mi cos poradzisz chodzi o pieluchy na noc juz brak mi pomysłów kuba urzywa 5 dada i rano zawsze jest przesikana razem z ubraniem juz brak mi pomysłów bo nocnik gryzie wc z nakładką straszy pielucho majtki zakładane koncza sie płaczem ( przyczyna chyba jest to ze sa sztywniejsze od dady w kroku i mu niewygodnie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411068 przez sylka
Ja na noc zakładam Papmers Active Baby 5 mają rozmiarwkę do 6 a teraz w rossmanie są w promocji 54 zł za paczke powiększoną chyba. Może zobacz też babydream z rossmana maja rozmiary chyba do 6. Planje włśnie je wypróbować. Pielucha przecieka bo pewnie przy małą juz jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411076 przez karotka18
to bede musiała przetestowac bo w ciągu dnia jest ok ale po nocy to juz nie jest ciekawie z praniem nie nadążam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411079 przez sylka
Dady chyba konczą się na 5 a te rossmanowskie na 6 i mają chyba pakowane próbki po 2 szt za ok 2 zł. Kiedyś je na próbę kupowałam (te starszą wersje pieluszek)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #411242 przez megi23
Hej laski my juz w domku pol dnia lazilismy po sklepach z S i tak: mamy juz aneks kuchenny obczajony jak wroce to zamowimy i mamy obcczajone spanie chcemy sofe oczywiscie jak po rozlozeniu bedzzie miec przynajmniej 2 m znalazlam tez malemu tanie buty na jesien wojtylko z certyfikatem i zdrowa stopa i tanio bo 50 zl bede musiala z nim podejsc i kupic pozniej bylkismy w kauflandzie kupilismy piornik z mcquiinem dla chrzesniaka S do szkoly bo my mu wyprawke robimy nic na dzien dziecka nie dostal tylko ustalilam ze szwagierka ze zabawek maja dosc to zrobimy mu wyprawke do 1 klasy tornister i koszulke mu z tym zlomikiem tez juz kupilismy i inne pierdoly;-) a. Tynkowi jego pierwsze sztusce z baby ono hmm chcialam ze zlomkiem ale S zobaczyl made in china i odlozyl:-) tamte 10 zl a baby ono 15 hehe pozniej poszlismy na rynek i przy okazjiz jedlismy pizze w miedzy czasie moja mamcia ubrala malego i do wujka poszli jak wracala to sie spotkalismy i razem juz do domku wrocilismy S prawie biegl z wozkiem bo malyy zasypial a chcielismy by w domku zaspal i teraz obajj chrapia hehehemnie cos brzuch boli mam skurcze raz mnie przegonilo w kauflandzie poznoiej zjadlam pizze a teraz juz w domu mama mowi ze jakis wirus grasuje .... Moze juz bedzie ok... Ja kupilam te dady i lipa w dzien zakladam bo i otulacz potrafi w sek przesikac. Ale co 2 godz je zmieniam wole pampersy i podejde do rossmana aaa Sylka a ile jest w paczce pampersow???

aaa i ma pytanie przez co podajecie mleko dalej jeszcze przez smoczek ja dzis stalam w tescoi nie wiedzialam co kupic tzn jaki niekapek czy juz go oduczac pic przez smoczek zostanie mi ten do spania tylko czy jeszcze nie i jaki jest najelpszy???? Bo ja jak zobaczylam tyle rodzajow to nie wzieam zadnego bo sie zdecydowac nie moglam i S kazal mi zostawic to ii kupic jak cos wybiore hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411692 przez sylka
Megi pampersów Active baby 5 jest 68 szt w tej paczce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #411722 przez megi23
Hej wiem bo S juz wczoraj polecial mi kupic przy okazji maly dostal kolejna ksiazeczke dzwiekowa jest lew malpa slon mors nieddzwedzi gepard najlepiej mu lew odpowiada lazi gada lal hahaha ehh dzis S wyjezdza a ja mam dola:-( ale przyjedzie w 2 tyg wrzesnia zlleci...;-) laski snila mi mega awantura w sklepie bo chcialam kupic malemu kurtke niebieska z autem i na wyspokim wieszaki gdzie ja siegnac nie moglam byly wieksze rozmiary babka do mnie ze mi nie poda to ja ze kierownika chce i ta kazala dac hehe:-) wczoraj bylismy u znajomych maly bawil sie kuchnia gotowal a najlepiej mu tasak podszedl bo blyszczal bawil sie tez w piasku z 3 godz szalal;-) a jja moglam siasc i kawke wypic :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl