BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 8 miesiąc temu #411988 przez justysiak83
Hej.
My byliśmy na weekend na działce i było super, ale niestety trzeba wracać bo budowa się sama nie przypilnuje. Mały dzisiaj sobie nabił guza na czole i nawet nie wiem jak, usłyszałam tylko łomot i płacz, chyba się we własne nogi zaplątał jak biegł :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412266 przez megi23
Hej laski dostlam dzis wezwanie na policje :ohmy: i chodzi o rehabilitacje Tymka o jakies lapowki dostali przykaz z Rzeszowa mam w poniedzialek byc na 9 tylko teraz nie wiem czy o Stalowa chodzi czy u mamy hehe mamcia odbierala. Hmmmm powiedzial bym sie nie martwila jak nie bede pamietac daty rozpoczecia rehabilitacji ja szybko poszukalam w dokumentacji i wezme ja ze soba sama jestem ciekawa o co kaman :unsure: niezle Tymek taki maly a juz narozrabial hahah :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412649 przez sylka
cześć ;)
Mego to niezłą akcja, pewnie ciekawość Cie zżera o co kaman :P

Od rana działałam w kuchni. Zrobiłam prawie obiad, tzn, ciasto na knedliczki twarogowe z truskawkami i nastawiłam rosołek. Sprzątnełam kuchnię, odkurzyłam całe mieszkanie i nastawiłam pranie. Kuba w tym czasie zjadł swoje śniadanko i oglądał bajki na Disney Junior :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413111 przez justysiak83
Megi ty się lepiej od razu bez bicia przyznaj że to chodzi o ciebie :) :lol: :lol: :silly: (żartuje of kors) :blink:
My dzisiaj spędziliśmy dzień z moją mamą, strasznie było gorąco. Byliśmy na placu zabaw i mały biegał za innymi dziecmi i robił im kuku :)
Ja teraz robie sobie bagietke czosnkową i popijam whisky z colą (okropne, ale M. nie chciał zostawiać resztki i mi sie dostało, fuuuj).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413133 przez pulpecja
hej a ja pozdrawiam ze Świnoujścia :kiss: Kasia szaleje w wodzie dosłownie rzuca się już do pływania,fale ją nakrywają bo nie nadążam za nią a ona tylko się otrzepuje i znów daje nura :) szalona :) no ale to w końcu zodiakowa rybka :) buziaczki Babeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413136 przez sylka
Pulpecja Buziaczki i wypoczywajcie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413177 przez megi23
A apropo policji taa Justyna Tymka zamknal za te jego wrzaski zaklocal spokoj podczas cwiczen hehe a tak seerio nie wiem o co im kamon ale sie napewno dowiem :silly: mysmy czoraj u mojego wujka byli maly byl niegrzeczny nie moje dziecko chcial wszystko wymuszac jak zakaz placz poszlam z nim na plac zabaw do piasku to troche spokoju bylo heh ale za tooo moj to maly amant. On ma tabliczke na wozku z imieniem jedzoiemy jedzie dziewczynka teez z tabliczka zatrzymalismy sie. On prawie dziewczynke do wozka wciagnal nie chcial jej puscic jej tato smial ze ma taki duzy wozek ze oboje wejda glaskal ja po raczce dal czesc i oka nie spuszcaal ona tez. Potem doszla zona goscia i on mowi ze juz ja swata a ona juz sie cory pozbywasz hehehe smiechu mielismy potem na miescie to samo jakas dziewczynka w wozku on pisc i gadali sobie po swojemu :-) dzis do nauki jazdy ide w koncu na jazde z Jacckiem chce sie zapisac;-)
buziakiczki pulpecja i milego wypoczynku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #413598 przez Mirella
Dziewuszki chcecie zaliczyć dobry uczynek a nawet dużo dobrych uczynków? To głosujcie do końca miesiąca na naszą staraczkową Emilkę w konkursie LennyLamb pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035 konkurs trwa do końca sierpnia, końcówka jak wiadomo najważniejsza, dlatego baaardzo Was proszę w imieniu swoim i mamy Emilki, pomożecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413705 przez megi23
Mamy kolejne 2 zabki gorne 2 i jakos bez objawow chodz kupki rzadkie byly i duzo traz patrze co ma bialego dotykam a tam lewa juz przebita patrze dalej druuga juz tez prawie na wierzchu profilaktycznie zroiblam chlodna kapiel jakby temp byla bo zawsze ja mamy i to 40 stopni :S ale ciesze kurde jak nie wiem hahaha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417760 przez sylka
Hej znów cisza a miałyście pisać. Przenosić się kto może z Fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417774 przez nikita
ja tutaj od jakiegoś czasu wogole nie mogę sie zalogować a juz nie wspomnę o napisaniu posta!!!!!! bbbrrrrrr zła jestem nie wiem czy to przez mój wolny komputer czy co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417777 przez nikita
dziewczyny wracam do pracy jeszcze 4 dni OMG !!!! juz płakać mi się chce :(

Ignas spi jak wstanie zjemy i śmigamy do miasta kupić śliniak z kieszonką :D i buciki stwierdziłam ze jak babci chce dać kasę to dołożę i kupie mu buciki w tym sklepie co mają bartka po pól ceny


i wczoraj sie dowiedziałam ze w przyszłym roku idziemy na wesele super hihi pomagam wybierać zespól mam nadzieje za na tym sie nie skończy ale frajdę mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417783 przez sylka
Nikita będzie oki. Na poczetku będzie ciężko z praca a póxniej się już jakoś przyzwyczaisz. Z kim w tym czasie zostanie Ignaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417785 przez nikita
Ignas na codzien zostanie z teściowa ... 15 września przyjedzie moja mama i zostanie 2 tygodnie a w miedzy czasie żeby teściową troszkę odciążyć to kuzynka będzie go zabierała jak będzie miała wolne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417787 przez sylka
To fajnie że masz z kim zostawić go :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl