BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #410561 przez sylka
Kuba najczęściej biegnie na przód przed wózkiem niekiedy pomaga go prowadzić. Choć najczęsciej spacerujemy już bez niego. Po prostu mi tak łatwiej. Wózek bierzemy gdy idziemy gdzies dalej i planuje od razu jakieś zakupy.

Kuba z kaszek zje tylko mannę na krowim i czasem pszenno-żytnią z bobowity, A tak zjada serek wiejski z bułeczką, bułkę z dżemem z wędliną, ryż z jabłkami i jeszcze jakieś wymysły których teraz nie pamiętam ;)

A z nie pilnowaniem nas ma identycznie jak Kasia. Idzi i nawet sie nie obejrzy czy jesteśmy w pobliżu. Przy okazji śmieje się do każdego napotkanego człowieka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410562 przez pulpecja
idę położyć Kasię, będę później papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410565 przez justysiak83
Kurcze a ja go tylko tymi kaszkami faszeruje i mam wyrzuty sumienia że mało urozmaicone ma menu. Ale nie wiem co mu dac na kolacje i śniadanie. Tak normalnie mu kanapki robić? On sie tym naje? Ile Kasia takich kanapek zjada? Ja zupelnie nie wiem co z tymi kolacjami, bo mały w nocy jest głodny i mleko pije ok. 2 w nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #410567 przez justysiak83
Sylka Kuba je całą bułeczkę czy jedną połowkę?
Idę umyc głowę, z/w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410570 przez sylka
Kuba ok 6.00 pije mleko o 9.00 ma śniadanie ok 13 zupka 13.30- 15/16.00 drzemka po niej 2 danie
19 kolacja i o 21 mleko Po między posiłkami oczywiście na spacerze zawsze zje jakąs bułeczkę maślaną, chrpki ryżowe, owoc, herbatka, jakiś danio itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410573 przez justysiak83
O widzisz, to u Ciebie to troche inaczej, Kuba zaspokaja pierwszy glod mlekiem,i przed snem pije mleko a Dominik mleka do ust nie weźmie. NIe pije płynnego mleka od 7 msc-a :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410575 przez sylka
Ale kanapką też sie naje a po niej np. jogurt. Porcja dla dziecka to 2 jego piąstki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410600 przez justysiak83
Będę próbowac, bo tych kaszek to widac że ma dość. Dzięki za rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410626 przez pulpecja
Kasia je różnie, czasami zje tylko jogurt typu danonek lub danio, niekiedy 2 kanapki, jogurt i serek wiejski (kilka łyżek), niekiedy tylko 1 lub pół kanapki.nie zmuszam jej nigdy do jedzenia większych ilości, jak jest głodna to je za dwóch a jak nie ma ochoty to sama sobie dawkuje tyle ile potrzebuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410648 przez sylka
Dokładnie :) Kuba niekiedy je jak szalony. Wczoraj na kolację zjadł cały serek wiejski i 2 bułki maślane a innym razem zje tylko danio i mu to wystarcza. Nie wmuszam nic na siłę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410744 przez megi23
Hej laski my bylismy w 3 na spacerzze rano zjadl kaszke barszczyku nie chcial ta wciagnal kolka ryzowe na spacerze i pobiegal trpoche ale wolal jak tatus go nosil hehehe teraz w domku jestesmy aaa zaliczyl drzemke na spacerze ja czekam na wyklad a pozniej z S do kina idziemy na mrocznego rycerza mozee jakis wariat tam nie wpadnie... U nas pogoda ok najpierw chlodno bylo malo ludzi jak wracalismy to jak mrowek hehehe maly wwlasnei targa nocnik po pokoju zrobil sobie z niego zabawke;-) hmmm moj moj kolacji nie je tzn ma mleko na kolacje tak przed 20 a wczesniej deserek danio no dzis wcina tez rogaliczki co mu mamcia moja upiekla i aaaa najwazniejsze maly dzis jadl prawie sam kaszke raz mu pokazalam jak lyzeczke trzymac to sam z miseczki bral jeszcze jezykiem z siebie zlizywal hahaha on szybko sie uczy i czas najwyzszy by sam jadl tzn chlebek je czy chrupki czy ciastka ale teraz pora na obiady:-)

Aga nie przejmuj sie ja tez mysle ze za entym razem zdam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410860 przez megi23
My juz w kinie boszzz jakie mialam nidne wwyklady gosc flegmatyk tak tlummaczyl ze zzasypialam :-)
S ululal malego mamcia z nim jest po filmie idziemy na rynekk :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410875 przez justysiak83
My juz po kolacji. Kaszki oczywiście tylko połowe zjadł ale jak mu zrobiłam kanapeczkę z wędlinką to wsunął aż mu się uszy trzęsły. Musze jakos pomyśleć co mu dawać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #410890 przez sylka
nas też juz po (zjadł 2,5 parówki i 1/2 bułki) i Kuba zasypia. Wczesniej dziś chciał się położyć bo spał tylko godz. w ciągu dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #410915 przez justysiak83
A Dominik za to zaszalał ze spaniem, spał 2x2h.i teraz już śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl