BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 4 miesiąc temu #43748 przez lopez2010
dziękuję za gratulacje. Mam już córcię, liczyłam na chłopczykaaaaaaaaaaaaa. No ale ważne aby zdrówko SHE miała i dobrze sie chowała.

Kolejna wizyta 13.12 na NFZ ciekawe co mi nowa pani DR powie, czy potwierdzi tezę prywatnego. ciekawe.
Poza tym trwa u mnie 19 tydz. SHE daje o sobie znac - to milutkie.
A wy jak tam majóweczki???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43749 przez mania 82
Czesc Dziewczyny.

Ja tez caly zeszly tydzien bylam przeziebiona, na szczescie bez temperatury, ale samopoczucie bylo fatalne. Co do bolu glowy to wiem doskonale co czujecie bo mnie w pierwszych tygodniach ciazy to wykanczalo, takze trzymajcie sie!

W czwartek ide do gina to napisze czy potwierdzial plec :-)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43788 przez Agusiak
Cześć Dziewczynki!!!

No ja byłam dzisiaj u lekarza,ale niestety nie potrafił powiedzieć jaka jest płeć Maluszka.
Nie wiem czy to wina słabego sprzętu, ale powiedział mi, że może uda się to stwierdzić koło 20-22 tygodnia... No cóż pozostaje nam czekać, najważniejsze, że cała reszta w porządeczku :)
Kolejna wizyta 5 stycznia, może wtedy...


Pozdrawiam mikołajkowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43796 przez Agnieszka84
Ja może dowiem się 28 grudnia na 4d:) u dr Wasilewskiego. Najważniejsze żeby wszystko było w porządku z moim maluszkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43809 przez izacoolhawik
Hej dziewczęta!
U mnie 17 tydzień czuje się prze wspaniale w ciąży mogłabym być cały czas.Jestem chyba jedną na milion ktora nie ma w ciąży wymiotow a mdłości sporadycznie.W przyszłym tygodniu dowiemy się jaka jest płeć, choć najważniejsze dla nas jest aby było zdrowe!!!
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44146 przez koliber1
Dołączam do majowych mam!Za dwa dni usg,moze dowiemy sie kogo nosze pod sercem.JUz nie moge sie doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44275 przez lidia83a
Za 2,5 godziny mam wizytę :) mam nadzieję, że dziecko chętnie pokaże, kim jest, bo ostatnio obróciło się pupą i nic z tego nie wyszło :) i oby wszystko było dobrze, bo to jest przecież najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44338 przez lidia83a
Hej :)
no i po wizycie. USG nie miałam, bo ostatnie było tydzień temu i ginekolog powiedziała, że co za dużo to niezdrowo.
W drodze powrotnej nie mogłam się oprzeć i kupiłam dwa śliczne niemowlęce body :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44412 przez Agusiak
Hej :)

lidia83a , widzę, że Ty też musisz jeszcze troszkę poczekać na poznanie płci Maluszka.

Ja byłam na badaniu w poniedziałek, ale też nie dowiedziałam się kto mieszka w moim brzuszku, ale to nic, ważne że wszystko OK.
Pozostaje nam cierpliwie czekać do kolejnych wizyt.

Powodzenia i pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44415 przez koliber1
Szkoda ze Wam sie nie udalo dowiedziec,ale nic straconego :) do maja nie az tak daleko,wiec nawet jakby trzeba bylo tyle czekac to jakos to przetrwamy.Chociaz ja mam cicha nadzieje ze juz jutro sie dowiem...zobaczymy.Mam juz stresa przed ta jutrzejsza wizyta,czy bedzie wszystko ok z maluchem i w ogole.Czy Wy tez sie tak stresujecie tymi wizytami kontrolnymi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44424 przez Agusiak
koliber1 , mam nadzieję, że Tobie uda się poznać płeć Maluszka :) a jak nie to masz rację do maja nie daleko ;)

Jeśli chodzi o wizyty kontrolne, to ja nie mogę się doczekać każdej kolejnej, bo bardzo chcę wiedzieć co u Naszego Dzieciątka, czy wszystko w porządku i w ogóle, a jak już jest dzień wizyty to cała jestem w stresie co wykaże badanie, co powie lekarz. Mój gin mierzy mi ciśnienie po badaniu, wtedy mam normalne jak już emocje opadną, bo przed badaniem mam przeważnie dosyć wysokie ze stresu ;)

Postaraj się zrelaksować, odpoczywać i myśleć tylko pozytywnie :)
Trzymaj się i daj znać co i jak po badaniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44438 przez mania 82
Czesc Majoweczki :-)

Jestem dzis po wizycie kontrolnej. Z Maluszkiem wszystko jest na szczescie w porzadku!!! :-) Troche sie martwilam bo od 2-3 dni pobolewa mnie brzuch dosc systematycznie, praktycznie to caly czas. Lekarz mnie uspokoil ze to normalne i ze ma prawo pobolewac/ciagnac... Malenstwo dalo sie podejrzec, takze mamy potwierdzenie ze bedzie ON :-) Problem z imieniem pozostaje wiec nam jakos rozwiazac i dosc do porozumienia. Podsuncie jakies sposoby na przekonanie meza do mojego typu ;-) hehhe

Jesli chodzi o nerwy przed wizyta to mam tak samo, ze nie moge sie doczekac i odliczam dni a jak juz jest dzien przed to zaczynam sie potwornie denerwowac, takze chyba wiekszosc z nas tak ma ;-)

Jak przygotowania do swiat? Ja prezenty mam juz na szczescie pokupowane, takze teraz male porzadki (male bo male mieszkanie, hehhe) i swieta pelna para. Mam nadzieje ze za tyzdien ubierzemy choinke :-) Juz sie nie moge doczekac!!!

Pozdrawiam Was cieplutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44453 przez koliber1
Ciesze sie ze chociaz nie jestem sama z tymi obawami.To bedzie moja pierwsza wizyta w jezyku obcym i moze tez dlatego jest to takie stesujace,czy wszystko zrozumiemy i w ogole.

Agusiak,dobry sposob z tym mierzeniem cisnienia :) postaram sie jeszcze dzis zrelaksowac,a wizyta z samego rana wiec nawet nie bede miec kiedy jutro juz myslec,no i oczywiscie dam znac co i jak :)

mania 82,gratuluje synka!jaki masz pomysl na imie?z tym bolem brzucha to chyba faktycznie musi bolec.Ja tez codziennie odczuwam jakies pobolewania i moj lekarz mowi ze...jak boli to znaczy ze maluch rosnie :)
A jesli chodzi o swieta to u mnie bez stresu na spokojnie wszystko,prezenty zostawiam na styczen bo dopiero wtedy zobaczymy sie z reszta rodzinki,wiec nawet ok,bo nie bedzie juz takich tlokow w sklepach no i beda juz przeceny :)

milej nocki dziewczyny!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44457 przez lidia83a
Jeżeli chodzi o wizyty u lekarza, to na kilka dni przed mam gorszy humor, potrafię się rozpłakać bez powodu itp. Po prostu pojawiają się obawy, czy wszystko jest tak, jak być powinno. Za to po wizycie jestem zawsze w super nastroju :) tak jak np. dzisiaj
Co do bólu brzucha, to mnie często boli. Dzisiaj musiałam łyknąć 2 tabletki nospy, bo już mnie to wykańczało. Lekarka mówi, że jeśli na ból pomaga nospa, to nic złego się nie dzieje i to zapewne niestrawność lub bóle oznaczające, że wszystko się rozciąga. Gorzej gdyby po nospie nie przeszło i jeszcze się nasilało. U mnie w każdym razie przeszło prawie od razu :)

Dziewczyny, czy miałyście w ciąży leczone zęby w znieczuleniu? Czekają mnie 2 poważne naprawy i słyszałam różne opinie kiedy powinno się to robić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44474 przez Agusiak
mania 82 gratuluję synka, super!! :)


Jeśli chodzi o Święta to u mnie też na szczęście spokojnie.
Prezenty już w większości załatwione, mąż obiecał że umyje okna :), ja "ogarnę" resztę mieszkanka i od tego momentu już słodkie lenistwo :) Przez całe Święta wszędzie idziemy na gotowe, co jest mi bardzo na rękę :)
Wigilia u jednych rodziców, pierwszy Dzień Świąt u drugich, a w drugi Dzień Świąt chrzciny u szwagierki :)

Też mam nadzieję ubrać choinkę w przyszłym tygodniu i w ogóle przystroić świątecznie całe mieszkanie :lol:

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl