- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Dziś pogoda dopisała to zaliczyliśmy spacer przed drzemką i po obiedzie. Po 19 dopiero wróciliśmy. Kubusiek wciągnął serek wiejski na który ostatnio ma fazę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
No ale do tego czasu to nie ma zbytnio gdzie chodzić więc pozostaje podwórko.
Mam nadzieję, że jutro też będzie pogoda bo zabieramy rodziców na rybkę do Złotego Potoku
Zajrzałam ostatnio do naszych kwietnióweczek 2011 a tak normalnie hula wiatr
Nic się nie dzieje od ponad miesiąca. Czyżby na dobre pożegnały się z naszym forum...?
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Taki park jak u was buduja mam po 2 str. ulicy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Taki park jak u was buduja mam po 2 str. ulicy
Mamy 2 place zabaw, 2 siłownie, park, ścieżki rowerowe i piesze, częć skate park (rampa, górki itp) boiska do kosza i nogi, korty tenisowe, ścianę do tenisa stoły do ping-pong a teraz maja budować ścieżki do nauki poruszania się w ruchu drogowym. wifi tez jest :)Góra do żjeżdzana na sankach, may amfiteatr i dużo drzewek i krzaczków
Po obiedzie zawsze tam spacerujemy
2 taki tylko z dodatkowo ścianami do wspinaczki i fontannami mamy z 20 min od nas spacerkiem
Wow Sylka aż takich cudów do u nas nie będzie
Dziewczynki a czy któraś z Was oprócz agi myśli już o drugim dzidziusiu?
Powiem Wam, że jak tak przebywam w otoczeniu ciężarnych to nabieram no to coraz większej ochoty
Może kiedyś, a myśleć już to zawsze mogę
Sylka miłego zlotu z dziewczynami
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
O 2 dziecku myślimy, ale za jakiś czas ja Kuba pójdzie do przedszkola a mi uda się zmienić pracę. Bo to tez blokuje i remont w domu trzeba zrobić, wiec trochę rzeczy jest. Mamy m-3 z 1 malym pokojem i chcę tak je zorganizowac by zrobić jszecze 1 pokój z kuchni a kuchnia bedzie teraz gdzie łazienka. Wózwczas kuchnia byłaby otwarta na salon a łazienka przesunięta obok w mijsce korytarza gdzie mamy tylko szafę. Zagmatwane do wytłumaczenia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Nam dzień minął bardzo miło, pojechaliśmy na obiad do Złotego Potoku i było super
Paulinka trochę marudziła w samochodzie ale jakoś podróż nam minęła
W ogóle ostatnio to przestała lubić jazdę samochodem ,coraz rzadziej też zdarza jej się zasnąć w trakcie podróży
A Wam jak minął dzionek?
agi odpoczywaj Kochana w tych Bieszczadach ile się da
Miłego wieczorku:)
Sylka udanego babskiego spotkania
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Wczorajszy wypad się udał. Jak wróciłam chłopaki spali grzecznie każdy w swoim łóżku
Dziś o 16,00 zabieram Kubę na salę zabaw żeby poszalał. Myslę ze mu się bardzo spodoba taki wypad. Pogoda dopisuje wiec na spacer też skoczymy.
edit.
Spędziliśmy 3 godz. na sali zabaw
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Tylko pozazdrościć
U nas dziś był taki upał, że Paulinka zaliczyła pierwszą kąpiel w baseniku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ależ jej się podobało
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
My miałyśmy okropną noc
Paulinka co chwilę się budziła a od 2 do 4 to w sumie non stop byłam w jej pokoju
Chyba jednak zbyt wiele wrażeń miała albo to przez tą dwójkę prawą bo jej się przebiła.
A jeszcze wczoraj byliśmy w Decathlonie i obkupiliśmy małą w buciki, dresiki, koszulki, kostium kąpielowy i inne sportowo- wakacyjne rzeczy
My z T też przy okazji zarobiliśmy kilka rzeczy i teraz możemy śmiało jeździć na rowerach a T planuje jeszcze dodatkowo biegać
Miłego dnia, u nas zapowiada się tak samo ciepło jak wczoraj
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
halo dziewczyny co z Wami?
agi wypoczywa i chyba jednak nie ma dostępu do internetu, ale Kozłowska odezwij się do nas
Sylka jak Kubusiowi minął dzisiejszy dzień?
Podobno od czwartku ma być już nieco chłodniej, tak ok 22 stopni.
My dziś cały dzień na dworze, potem spotkanie u fotografa, termin 6 czerwca potwierdzony, wstępnie wszystko obgadane a reszta już na samej sesji.
Przy okazji dowidzieliśmy się, że w klubie którego Pani fotograf też jest właścicielką organizują świetną imprezę z okazji dnia dziecka i cały teren na dworze zasypią pisakiem i zrobią plażę z kwiatami i różnymi atrakcjami
Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie już lepsza i Paulinka nie będzie się przebudzać.
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
W Pepco za 1,99 sa fajne slipki i majteczki dziecięce. Dziś się zaopatrzyłam i KUbus paradował wieczorem w domku w majteczkach. O dziwo nie zasiusiał ich.
Wczoraj biegał bez i zamiast do nocniczka to naskał na dywan. Odsunął nocnik nasikał i żeby nikt nie widział zasłonił nocnikiem. Ubaw mieliśmy z tego. Cwaniak.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Alez sie stęskniłam za Wami
Oj ale Wy macie atrakcje u siebie ...place zabaw i to wypasione
Agusiaczku śliczny Palinka ma strój
Kochana super , ze gdzieś w głowie zaczyna sie wykluwać mysl o drugim dzidziusiu
Sylka , ale z Kubusia cwaniaczek
A Nam kochane wypad udał sie bardzo
Amelka zachwycona , ale ze spaniem nic lepiej nie było . Pochodziliśmy po górach , pobyczyliśmy się nad Soliną i pozwiedzaliśmy ile się dało .Amelkce bardzo an rowerkach wodnych się podobało , aż piszczała
Teraz zderzenie z rzeczywistością
A dziś po Fadusia jade i do dentysty . Znowu pół dnia mnie nie będzie .
Kochane Mamusie miłego dzionka i oczywiscie słonecznego
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ale fajnie, że wypad się w pełni udał i że wypoczęliście
Szkoda tylko, że przeziębienie nie przeszło i nawet musiałaś wziąć antybiotyk ale teraz już powinno być lepiej.
W takim razie czekamy na zdjęcia
Sylka ale z Kubusia jest pomysłowy chłopczyk
U na dziś pobudka o 5 ale potem Paulinka spała jeszcze do 8.30
Nie wiem czemu te nocki ostatnio takie niespokojne, może kolejne zęby albo jakiś skok.
Ostatnio całe dnie jest na dworze na podwórku to na brak wrażeń nie narzeka
U nas od rana piękna pogoda
Miłego dnia Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Ojj dziewczynki jest taka piękna pogoda że praktycznie cały dzień spędzam na dworku wczoraj wróciłam dopiero po 20
Wczoraj jeszcze przyjechała Babka i sprzedałam skoczka, ale miałam łzy w oczach tyle wspomnień. Aż ona zaczęła się śmiać. Jak go złożyłam i myłam to młody podszedł i chciał żeby go wsadzić ale niestety za duży już jest. A no i kupiłam rowerek młodemu pochwalę się wieczorem
Buziaczki kochane i miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











