BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 7 miesiąc temu #447533 przez Agusiak
dzień dobry :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447545 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447562 przez Agusiak
zdjęcia superowe!!!! :lol:
Amelka ma piękną pytkę i śliczna z niej dziewczynka, kochaniutka i uśmiechnięta :)
Super będzie z niej starsza siostrzyczka :)

A Adrianek jakie ma piękne oczka :)
Samochód do ślubu młodzi mieli superowy, widać że młody chyba na tirach jeździ? :)
A Ty Kochana to nawet z zimną na ustach ślicznie wyglądasz bo ładna z Ciebie babeczka i niezła laseczka :P :P Brzusio faktycznie już spory ale cała reszta bez zmian więc tylko w brzuszek Ci kg idą :lol:
Oj nadrabiaj Aguś ze zdjęciami nadrabiaj bo chcę więcej :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447628 przez megi23
hej mamcie czytam was ale czasu brak na pisanie poza tym jak odpalam laptopa Tymek mnie molestuje by jego gumisia wlaczyc a ja latam to tu to tam to na spacer to sprztaanie tu jestem bez S wiec sama robie wszystko mama pracuje to wiecie...... aaa zdalam testy w piatek praktyka 24 pazdziernika na 8 rano juz sie boje .. :( no ale to mnie nie ominie dzis mam jazde na 2o super te 4 godz co mi zostaly to po nocy jezdze bo moge popoludniu tylko po 16 zeby mama z malym zostala a oj instruktor ma wtedy wolne no nic pocwiczymy parkowania na tesco :P
Agi sliczna ksiezniczka i kucya widac skoro ja bez okularow widze to jest :silly: :silly:
ja tez musze aparat zaczac nosic i fotki robic bo juz bylo kilka fajnych okazji hehe i ostatnio pluskal sie w kaluzy nawet :ohmy:

a apropo sprzatania S sprzata w weekendy bo wtedy ma wolne troche soboty i cala niedziela wiec w sobote wielkie sprzatanie i pozmywa naczynia i poodkurza :D
ja mam ten fotelik co Sylka i dalam drozej ale nie zaluje wtedy tyle kosztowal ... glowka nie leci jak Tymek spi rewelka na dlugie podroze tez sie sprawdza :laugh:
Agi ja plec poznalam przy 2 usg ale Tymek ladnie jajka wtedy pokazal .. jemu nie przeszkadzalo ze go ogladaja ale z tego co wiem dzieci nie lubia jak sie na nie patrzy :blink: ja przytylam prawie 30 kilo z czego mialam az 10 l wod w sobie lekarz powiedzial ze moglabym basen nimi wypelnic przez 2 dni mi odchodzily do samego porodu hehe i tez mi waga szybkooo rosla a jadlam malo ze sie martwilam z czego Tymek tyje... nie mialam apetytu ... wiec moze bedziesz miec duzo wod nie martw sie najwazniejsze by kruszynka zdrowa byla :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447638 przez sylka
U nas okropna noc. Kuba darł się jak opętany tuż przed 3 dobre z 30 min. Jakby go ze skóry obdzierali rzucał sie czy to na łóżku czy na podłodze, Uspokoić go nie mogliśmy. W koncu uspokoil się wypił troche mleka i poszed do łóżeczka po czym przyszedłł do nas i spaliśmy w 3. Z tego P. zaspał do pracy i dzwonili do niego pracownicy bo firma zamknięta. Telefon obudził Kubę zaniosłam go do łóżeczka wypił mleko i zasnął. Później wstał chodził po pokoju wszedł mi do łóżka i spaliśmy do 9.30!!

Jak fotelik przyjdzie to dam Wam znać i oczywiście jak Kuba go przetestuje :)

Agus slicznie wyglądasz z tym brzusiem :)
Wagą się nie przejmuj bo zapewne cukrzyca ma na to wpływa a to już siła wyższa.

Ami cudnie sie bawiła a Adrianek jakie śliczne ma oczęta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447642 przez megi23
lol moze cos mu sie snilo bidulek ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447645 przez sylka
Megi powiem ci że raz co jakiś czas po pobycie w szpitalu mamy takie noce i z 2-3 razy w tyg pobudki o 3.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447648 przez megi23
ja mialam tak do 6 czy 8 misiaca czasem tez tak ale juz rzadziej ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447653 przez sylka
Zupełnie nie wiem co to może być jakby jakiś atak szału miał. Ani go dotknąc ani sięodezwać. Musimy czekać az sam się uspokoi. Chwila ciszy a później znów zaczyna się rzuca i krzyczy - dosłownie jakby był jakiś opętany :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447655 przez megi23
ja Tymka nie ruszam nawet wtedy to nic nie daje .. tez czekam az sie sam uspokoi ... neurolog mi mowila ze on bardzo przezywa wszystko wrazliwcem jest ... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447663 przez sylka
Kuba nigdy wrażliwcem nie był.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447664 przez agi-p
Kochane bardzo Wam dziękuje za miłe słowa :) Ale czuję się coś mało atrakcyjnie :( Taka napompowana ...
Mego woow 30 kg ? O ludzie , ja bym potem musiała przez 3 lata dochodzić do siebie . Mam nadzieję , ze takiego przyrostu nie będę miala , chociaż patrząc na to ile już mi przybyło,to wszystko możliwe .

Gratuluję zdanej teorii :) :) :) Oby z praktyką też tak dobrze poszło :)

Sylka biedulek z Kubusia :( Pewnie coś mu się we śnie przypomina skoro piszesz , że od czasu szpitala tak ma . Miejmy nadzieję , ze z czasem mu minie .
Ale odespał sobie pięknie zarwaną noc :)

Agusiu Pan młody faktycznie jeździ takimi autkami , a Pani młoda w firmie transportowej pracuje , wiec to autko było takim wspólnym mianownikiem :) I oryginalnym :)

Właśnie usypiam Ami i sama też się położę . Wyprasowałam całą masę prania . Mialam to podzielić na 2-3 dni , a tu za jednym zamachem się wyrobiłam :) Ale , zeby kolorowo nie było,to właśnie schnie mi cała suszarka i kolejna tura czeka na powieszenie :P

Jak wstanę to zupkę ugotuję i może Ami skusi się na obiadek . Nie chcę zapeszac , ale przez ostatnie kilka dni ma wspaniały apetyt !!! Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :) Nic tak nie cieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447670 przez sylka
Kuba ostatnio ma mniejszy apetyt na obiad. Wczoraj zjadł 3 placki z jabłkiem na sniadanie. Później parówke i na obiad troche krokieta i tak z 125 ml barszczyku który wlałam mu do kubeczka by popijał. Na kolacje mleko i kanapke z wędliną. W międzyczasie jabłuszka troche i ciasteczka ala krareksiki.
Ważyłam go i ma 11,4 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447680 przez megi23
Tymek wczoraj zjadl tez malo jak na niego ale go nie zmuszam jadl na raty rano mleko 260 pozniej w pracy troche kanapki reszte w drodze powrotnej to wyszlo z 2 w domu jablko aa zjadl krupnik caly danio u wujka kilka chrupek obwazanka z makiem i na kolacje kaszke na dobranoc ... e to posumowujac nawet niezly bilans :silly:
ja Tymka to ma 13 juz go nie mam sil dzwigac znowu mam od kilku dni problemy z pecherzem wiec juz po schodach lazi i jak najwiecej a nogach bo naprawde co jest lepiej za chwile znowu to samo .. mam juz tego powoli dosc ... :(

aa bylam wczoraj w lidlu i kupilam malemu skarpetki bo mi powyrastal .. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447728 przez sylka
dzwonilam dzis do ginki co robic z badaniami i brakiem @ Wiec mam nie czekac na @ zrobic badania tylko bez 1 i 30 mam wizyte i bedzie dzialac bo tak nie moze byc zebym tyle czasu nie miala da mi na wywolanie a po wynikach badan zobaczy sie dzieje. W listopadzie mialam miec kontrole u endokrynologa i okaza e ze caly listopad bedzie na szkoleniu i musze zapisac sie na grudzien po 7 grudnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl